Armani, Serge Lutens

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.06.07 23:52

Giorgio Armani Emporio Armani RED He & She

O Emporio Armani Red se už nějakou dobu ví a teď jsme se konečně dočkali. Byla jsem upřímně zvědavá, jak se u Armaniho vypořádají s obalem, když červený váleček už použili u Emporio Night She. Výsledek vidíte na obrázku. Takže RED je nakonec bílá - a „bílý“ je i obsah. Jde totiž jen o jinak zabalené vůně White He a White She; část výtěžku z této speciální edice má jít na charitativní účely. Kdo touží po novince, musí si počkat na září:

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds

Nová dámská vůně (o pánské verzi se zatím nemluví) má být gurmánský parfém postavený na růži. Kromě růže v ní najdeme ještě profláklé liči, malinu, frézii, konvalinku, vetiver, cedr, pačuli a vanilku. Tváří Diamonds bude Beyoncé Knowlesová, přestože ta už se objevila v reklamě a dokonce i na krabičce True Star Gold od Hilfigera.

Serge Lutens Louve
Serge Lutens Sarrasins

Pokud vás zajímají exkluzivní značky, v září můžete vyrazit do Paříže za dvěma novinkami od Sergeho Lutense. Louve („vlčice“) bude vonět po hořké mandli, bílé jako zasněžený hrad na vrcholu hory. Sarrasins („Saracéni“) má být sametově květinová vůně s jasmínem a tóny temnými jako černý inkoust. Louve bude patřit do exportní řady, Sarrasins do exkluzivní.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

 Váš příspěvek

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist