Aromaterapia - recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.08.10 11:10
Aromaterapia - recepty

Super olejček na telo je 10ml základného (ja som použila mandľový) a do toho 3 kvapky éteráku citrónová tráva a 2 kvapky vanilka. Používam ho na telo ráno po sprche a má neuveriteľne povzbudzujúce účinky - na ranné prebúdzanie ako stvorené.

Pridajte vaše recepty na konkrétne oleje :D

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.08.10 11:30

Tohle není recept na olej.
Používám už léta mazadlo na tělo od Nivey - Milk. To tělové mléko v tmavěmodrém obalu. Takže nalít do dlaně a do mléka nakapat třeba jasmínový nebo levandulový olejíček, promíchat, rozetřít po těle. Poslední dobou používám hlavně jojobový nebo šípkový olej. Oba jsou skvělé samostatně i smíchané.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 27.08.10 11:56

Chcela by som použíť aroma olejček do práčky namiesto aviváže. Poradíte mi kde ho mám nakvapkať a koľko kvapiek?

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 27.08.10 12:07

Do pračky dávám ocet, ve kterém mám esence rozpuštěné…dala jsem do 50ml lahvičky cca 50 kapek éteráku (pačule+cedr) a dolila octem, a vždycky s tím zatřepu a do pračky trochu směsi nakapu…

…no, a jakože jednorázově bych to odhadla, že to může být tak půl lžičky octa a v tom tak 3 kapky éteráku? :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 28.08.10 16:58

Mám blbý dotaz, ale kde a jaké kupujete základní oleje? Vyčetla jsem tu mandlový, ale nevím, zda v lékárně nebo třeba od Saloosu nebo jiný někde jinde!?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.08.10 21:28

www.nobilistilia.cz

Ja kupujem od nich. Majú v meste, kde bývam, kamennú pedajňu. Mám tiež nejaký Sonnentor, kúpila som ho v BIO predajni, a tiež jeden od Saloosu.

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.08.10 09:34

Děkuju, podívám na to..

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.08.10 11:28

Lucia, to praní se řešilo někde na zahr. blogu. Problém je v tom, že i když to přidáš až do máchání, tak to množství vody to stejně většinou prostě vymyje. Já bych spíš místo oleje dala vůni do rozprašovače s vodou a postříkala před žehlením.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 29.08.10 13:30

Meliso, něco od Nobilisu mají v Liberci v Tescu, aspoň takové ty klasické - jojobový, mandlová, avokádový, meruňkový… :wink: (a možná bys našla i v Jablonci ve zdravé výživě co je nad Poliklinikou)

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.08.10 13:52
Lalaith píše:
Meliso, něco od Nobilisu mají v Liberci v Tescu, aspoň takové ty klasické - jojobový, mandlová, avokádový, meruňkový… :wink: (a možná bys našla i v Jablonci ve zdravé výživě co je nad Poliklinikou)

Teď přemýšlím, co je vlastně v Liberci Tesko, ale to bude asi Fórum, ne!? Občas jdu kolem, tak tam zajdu, ale vlastně ani nevím, jak se to pořádně jmenuje :lol:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 29.08.10 14:06

Jo, Fórum, prostě to hnedle u Fügnerky (vlevo, vpravo je zase Delta, myslím…) Je tam toho tolik, kdo se v tom má vyznat…

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.08.10 14:40

Dobře, děkuju, zavítám tam a jsem zvědavá, co si zase všechno odnesu :roll:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 29.08.10 23:36
Ronna píše:
Lucia, to praní se řešilo někde na zahr. blogu. Problém je v tom, že i když to přidáš až do máchání, tak to množství vody to stejně většinou prostě vymyje. Já bych spíš místo oleje dala vůni do rozprašovače s vodou a postříkala před žehlením.

Keď ja nežehlím. Takmer vôbec :oops:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 30.08.10 07:32

Šťastná to žena. :D Jak to děláš, máš sušičku? Taky se snažím žehlit minimum věcí, ale něco je zkrátka bez žehličky k nepoužití. Omlouvám se za OT.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 30.08.10 07:53

Taky nežehlím. Když se to dost šikovně pověsí, tak je to v pohodě (a oblekové košile nebo jiné podobné nosíme jen párkrát do roka, a to pak teda žehlím předtím než se to obleče). A povlečení máme všechno nemačkavý, a vůbec už nakupuju s tím, že kdyby to bylo nutné žehlit, tak to nechci :-)

A ne, ta vůně drží, i když se dá normálně místo aviváže (ale je fakt, že ta pačule, co používám, je celkem nepřehlédnutelná :wink: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist