Aromaterapia - recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.08.10 11:10
Aromaterapia - recepty

Super olejček na telo je 10ml základného (ja som použila mandľový) a do toho 3 kvapky éteráku citrónová tráva a 2 kvapky vanilka. Používam ho na telo ráno po sprche a má neuveriteľne povzbudzujúce účinky - na ranné prebúdzanie ako stvorené.

Pridajte vaše recepty na konkrétne oleje :D

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.08.10 11:30

Tohle není recept na olej.
Používám už léta mazadlo na tělo od Nivey - Milk. To tělové mléko v tmavěmodrém obalu. Takže nalít do dlaně a do mléka nakapat třeba jasmínový nebo levandulový olejíček, promíchat, rozetřít po těle. Poslední dobou používám hlavně jojobový nebo šípkový olej. Oba jsou skvělé samostatně i smíchané.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 27.08.10 11:56

Chcela by som použíť aroma olejček do práčky namiesto aviváže. Poradíte mi kde ho mám nakvapkať a koľko kvapiek?

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 27.08.10 12:07

Do pračky dávám ocet, ve kterém mám esence rozpuštěné…dala jsem do 50ml lahvičky cca 50 kapek éteráku (pačule+cedr) a dolila octem, a vždycky s tím zatřepu a do pračky trochu směsi nakapu…

…no, a jakože jednorázově bych to odhadla, že to může být tak půl lžičky octa a v tom tak 3 kapky éteráku? :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 28.08.10 16:58

Mám blbý dotaz, ale kde a jaké kupujete základní oleje? Vyčetla jsem tu mandlový, ale nevím, zda v lékárně nebo třeba od Saloosu nebo jiný někde jinde!?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.08.10 21:28

www.nobilistilia.cz

Ja kupujem od nich. Majú v meste, kde bývam, kamennú pedajňu. Mám tiež nejaký Sonnentor, kúpila som ho v BIO predajni, a tiež jeden od Saloosu.

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.08.10 09:34

Děkuju, podívám na to..

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.08.10 11:28

Lucia, to praní se řešilo někde na zahr. blogu. Problém je v tom, že i když to přidáš až do máchání, tak to množství vody to stejně většinou prostě vymyje. Já bych spíš místo oleje dala vůni do rozprašovače s vodou a postříkala před žehlením.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 29.08.10 13:30

Meliso, něco od Nobilisu mají v Liberci v Tescu, aspoň takové ty klasické - jojobový, mandlová, avokádový, meruňkový… :wink: (a možná bys našla i v Jablonci ve zdravé výživě co je nad Poliklinikou)

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.08.10 13:52
Lalaith píše:
Meliso, něco od Nobilisu mají v Liberci v Tescu, aspoň takové ty klasické - jojobový, mandlová, avokádový, meruňkový… :wink: (a možná bys našla i v Jablonci ve zdravé výživě co je nad Poliklinikou)

Teď přemýšlím, co je vlastně v Liberci Tesko, ale to bude asi Fórum, ne!? Občas jdu kolem, tak tam zajdu, ale vlastně ani nevím, jak se to pořádně jmenuje :lol:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 29.08.10 14:06

Jo, Fórum, prostě to hnedle u Fügnerky (vlevo, vpravo je zase Delta, myslím…) Je tam toho tolik, kdo se v tom má vyznat…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.08.10 14:40

Dobře, děkuju, zavítám tam a jsem zvědavá, co si zase všechno odnesu :roll:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 29.08.10 23:36
Ronna píše:
Lucia, to praní se řešilo někde na zahr. blogu. Problém je v tom, že i když to přidáš až do máchání, tak to množství vody to stejně většinou prostě vymyje. Já bych spíš místo oleje dala vůni do rozprašovače s vodou a postříkala před žehlením.

Keď ja nežehlím. Takmer vôbec :oops:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 30.08.10 07:32

Šťastná to žena. :D Jak to děláš, máš sušičku? Taky se snažím žehlit minimum věcí, ale něco je zkrátka bez žehličky k nepoužití. Omlouvám se za OT.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 30.08.10 07:53

Taky nežehlím. Když se to dost šikovně pověsí, tak je to v pohodě (a oblekové košile nebo jiné podobné nosíme jen párkrát do roka, a to pak teda žehlím předtím než se to obleče). A povlečení máme všechno nemačkavý, a vůbec už nakupuju s tím, že kdyby to bylo nutné žehlit, tak to nechci :-)

A ne, ta vůně drží, i když se dá normálně místo aviváže (ale je fakt, že ta pačule, co používám, je celkem nepřehlédnutelná :wink: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist