Aromatics elixir

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 13.03.08 21:32

Chtěla jsem se zeptat co říkate na tuto vůni. Mám dojem, že tu byla zmiňovaná už dříve, ale nemůžu to dohledat. A které parfumerie ji mají? Děkuji…

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.03.08 21:44

bere nohy na ramena
Do chyprovek teprve opatrně pronikám a tohle je na mě trochu moc…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.03.08 22:34

Tak mě tato vůně připadá krásná! Hodlám si ji pořídit, zatím jsem ji neměla, ale nosí ji kamarádka a moc krásně voní. Není to líbivka a není to něžná vůně - pro někoho to může být pecka. Je tam od všeho trochu - růže, byliny, aldehydy a chypré. Možná bych ji neviděla vhodnou pro úplně mladou dívku.
Nemají ji úplně všude a je docela drahá - takže naslepo nekupovat! Měli ji např.v Debenhans.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.08 22:59

V Itálii je to prý oblíbená pánská vůně :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.03.08 23:10
Ada píše:
V Itálii je to prý oblíbená pánská vůně :)

Tak na chlapovi si to nedovedu představit!

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.03.08 23:19

Mne sa este nepodarilo ju naplno ocenit. Musi sa aplikovat velmi opatrne - staci to trochu prehnat a je z toho drsna vona, co pali v nose aj milovnicku chyproviek. A v parfumerii dostat z testeru len tu mrnavu davku sa mi zatial nepodarilo.
Pocula som vela nadavania na nu, ale podla mna je to tym, ze sa to s nou prehana.

Moj sen je dostat sa k Clinique Wrappings…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 13.03.08 23:23

Mě se líbí moc, je to další z vůní, co si plánuju jednou pořídit. Napiš, které vůně máš ráda a třeba ti poradíme, jestli by se ti mohla líbit. Nebo třeba mrkni na mojí poličku a poličku Jany a uvidíš, jestli tam najdeš víc věcí co se ti líbí ;-)

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.03.08 00:24

Taky pozor - dělají ji sice i jako toaletku, ale má stejnou lahvičku jako koncentrát (jen menší balení) a koncentrát nelze nastříkat na sebe v množství jako jiné lehké voňavky. Pak se z toho v té koncentraci stává smrad.

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 14.03.08 06:21

Děkuji za reakce. Já se vás ptám proto, že jsem se zatraceně zamilovala do jedné limitky od Guerlain ( tady taky zmiňovaný Philter), která mne naprosto uchvátila svým bylinným charakterem. A tak jsem hledala co je tomu podobné, a na forech ji přirovnávají k AE.Ale nejsem si jistá tou podobností, když čtu vaše komentáře, Philte je přece jen jemný a svěží,,, Mám teď období, kdy nutně potřebuju něco podobného, aromatického

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 14.03.08 09:08

Je to krásná silná, hřejivá dřevitá chyprovka - zatím jsem ji viděla pouze v Douglasu…na mne tyhle vůně působí uklidňujícím dojmem

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.03.08 09:14

Lelo - krásně bylinně aromatická je Mandragora od AG. Je to nádherný uklidňovák, na jaro jako dělaná.

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 14.03.08 11:14

Aromatics je krásná, ale jen pro milovnice aldehydovek. Já mám vůně s aldehydy ráda moc, přesto je pro mě Aromatics docela síla. Určitě je třeba ji vyzkoušet, není to úplně klasická aldehydová vůně, místo květin jsou tam ty bylinky (tuším že heřmánek), a to ji dělá zvláštní. Pro mě zatím není, mohla bych nosit No.5 i Rive Gauche, ale do Aromatics musím ještě dospět :)

Jinak bylinky cítím v Miss Dior (šalvěj) a částečně O de Lancome, ta je ale hodně citrónová.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.03.08 11:15

Na forach asi porovnavaju len jeden aspekt Philtre a Aromatics. Niekedy su vone take unikatne, ze sa ziadne vone podobne vo viac ako jednom aspekte nedaju najst. To bude asi pripad Philtre.

Bolo by treba definovat, co je ta bylinna aromatickost… Ja s takymi vonami vela skusenosti nemam a kedze som neskusala Philtre, neviem, o co moze ist, okrem pritomnosti istych bylin v zlozeni.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.03.08 12:45

Aromatics je božský. Hodlám si jej v budoucnu koupit, ovšem jedině EDT a při aplikaci šetřit šetřit šetřit. Má mučivě nádhernou sillage, uhrančivou a zcela jedinečnou. Je to ten typ vůně, která když po vás na ulici sklouzne, otočíte se, jako by jste právě uviděly zjevení a bolestně se díváte na záda vzdalujících se lidí, z nichž JEDEN si s sebou odnáší to tajemství. Při lehkém přestříknutí je téměř chladivý. Jedna z mála chyprovek, ze kterých jsem zcela paf. Dá se očichat v Douglesech.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.03.08 15:39

Ireno - tos napsala krásně! Ty jsi básník!
Dnes jsem letěla kolem Debenhans - tak jsem ji na sebe cvičně cákla - krásně se rozloží a voní ještě teď po 5ti hodinách. Asi máš pravdu s tím EdT, ten koncentrát by asi neměl mít rozprašovač, ale klasickou zátku.
Ještě jsem na druhou ruku dala Sisley - a teď nevím, který to byl a zdála se mi tam jistá podobnost s Aromaticsem, ovšem AE vydržel dýl.
Taky má AE tu výhodu, že s ní nevoní každý, je docela málo frekventovaná.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist