Arrogance Femme Perfume by Schiaparelli for Women

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 18:18
Arrogance Femme Perfume by Schiaparelli for Women

Vsadím se, že tuto vůni tady asi nikdo nezná a proto mi nepřipomene, jak voní. Abyste věděly, já ji ovoněla asi na 10 vteřin u mé italské profesorky v Milanu v r. 1987 / a pochopitelně se zeptala, čím tak krásně voní/.Prý Arrogance .21 let po ní pasu a nic. Až teď na Fragrance X za dobrou cenu a free shipping.Vybavuji si, že voněla trochu ostře, byla kořeněná,ovšem měla šmrncVvelmi ženská, svůdná, rafinovaná. No a samozřejmě trochu arogantní, jak jinak.Dvacet let na ni vzpomínám, tak jako na mé - dříve zmíněné - Murasaki od Shiseida. A tak se táži, i když asi marně - znáte Arrogance?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 18:21
takto vypadá :

trochu připomíná obalem Trussardi:

http://www.imaginationperfumery.com/p/a … women-3491

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.07.08 18:25

Tak konečně se našel někdo, kdo ji zná, už jsem o ní někde psala. Tedy jestli je to vysoká sklenička ve tvaru kytky s vyšším stříbrným uzávěrem stejného tvaru a s růžovým obsahem. Voněla ostře květinově a chvíli jsem si na ni musela zvykat, ale pak mi bylo líto, když došla. Vyprodávali ji před pár lety ve Fannu 50ml asi za 400,–

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 18:28
obal nějak nesedí

myslím, že původní a originální obal je ten na odkazu.Tak si ho vybavuji i z Itálie.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.07.08 18:38

http://images.google.com/images?… … r%C3%A1zky

tady jsem ji našla, ale obráze se nezobrazil, tak že by ji jen přebalili???
ARROGANCE POUR ELLE

Arrogance Pour Elle is created by Schiapparelli Pikenz. Launched in 2002
Arrogance pour Elle is an elegant, rich, sensual, floral fragrance
The packaging is a tribute to the “Pink Tulip”, which has also the soft PINK colour

Fragrance Notes:
Top Note, Sicilian Mandarin, Bergamot, Orange Blossom, Pepper.
Middle Notes, Bulgarian Rose, Iris, Peony, Jasmine, Rose
Base Notes, Cedar Wood, Musk, Vanilla

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 18:45
jednoznačně

mám na mysli tu na té mé fotografii. Tak se prodávala v Itálii v 80.letech, ta a žádná jiná.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.07.08 18:54

áááha, tak to byla shoda jmen, a já už se těšila, že ji někdo zná, já bláhová :roll:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 18:59
Arrogance

to je ta moje, bohužel. Původně fa Schiapparelli patřila fa Pinkenz a potom ji snad koupila fa Charles of the Ritz. V itálii se dost prodávala." Charlese " poté koupil YSL, ale zase se toho zbavil.Takže zase jsem sám voják v poli.Nestojí moc, ale je jí moc.Tak naslepo nevím, nevím…

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.07.08 19:36

Držím palce, ať se rozhodneš dobře! Dej pak vědět, jestli sis ji pořídila a jestli i po tolika letech ti bude připadat úžasná a nebo jestli to nebyla jen vůně, která byla spojená s časem her a malin nezralých…

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 19:42
Ferré

dnes dostal přednost nebožtík Ferré - taková ta černá koule. Kazetu měli amíci za 28 dolarů.Mimocho­dem, také vzpomínka, ale „jen“ 10 - 15 let stará. očicháno v OD Máj na Národní třídě, nyní Tesco.Nádhera.Už je na cestě. Koupě neodolatelná / 100 mll vůně + miniaturka + těl. mléko "./

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25858 příspěvků 07.07.08 20:32
chavah píše:
Vsadím se, že tuto vůni tady asi nikdo nezná a proto mi nepřipomene, jak voní. Abyste věděly, já ji ovoněla asi na 10 vteřin u mé italské profesorky v Milanu v r. 1987 / a pochopitelně se zeptala, čím tak krásně voní/.Prý Arrogance .21 let po ní pasu a nic. Až teď na Fragrance X za dobrou cenu a free shipping.Vybavuji si, že voněla trochu ostře, byla kořeněná,ovšem měla šmrncVvelmi ženská, svůdná, rafinovaná. No a samozřejmě trochu arogantní, jak jinak.Dvacet let na ni vzpomínám, tak jako na mé - dříve zmíněné - Murasaki od Shiseida. A tak se táži, i když asi marně - znáte Arrogance?

Chavah - ještě, že ses nevsadila!!! To je moje první pořádná a náááádherná vůně. Ano. Konec 80. let a je spojená s Itálií. Měla jsem jí několikrát a je naprosto úžasná. Ještě stále si jí vybavuju a toužím po ní. Přesně: ženská, svůdná, rafinovaná.
Nedávno jsem o ní tady někde psala, dokonce jsem přidávala tu fotku flakonu … tý jo, úplně se mi rozbušilo srdce :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 20:42
jdeme do ní?

tedy, to je náhoda - svět je prostě malej! Pokud do ní půjdeš, tak na FragranceX ji mají za nějakých 28 dolarů / charita!!!/ a free shipping k tomu.Já tedy dnes koupila toho Ferré, musím chvíli počkat s nákupy.Úplně se mi kouří od platební karty / 7 nákupů za týden, pravda, většina z nich tak oklo 4 dolarů - Tabu a tak /. Ale moc stojím o tvé vzpomínky a asociace: nebyla tak trochu podobná klasickému bílému starému Trussardimu v bílé kožené butilce ?

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 20:50
tady

ji mají také ale o polovinu dražší a ještě s poštovným.Takže jen pro zajímavost.Je to původní Perfumebay, nyní se jmenují jinak.

http://www.beautyencounter.com/brands-s … women.html

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25858 příspěvků 07.07.08 21:19
chavah píše:
tedy, to je náhoda - svět je prostě malej! Pokud do ní půjdeš, tak na FragranceX ji mají za nějakých 28 dolarů / charita!!!/ a free shipping k tomu.Já tedy dnes koupila toho Ferré, musím chvíli počkat s nákupy.Úplně se mi kouří od platební karty / 7 nákupů za týden, pravda, většina z nich tak oklo 4 dolarů - Tabu a tak /. Ale moc stojím o tvé vzpomínky a asociace: nebyla tak trochu podobná klasickému bílému starému Trussardimu v bílé kožené butilce ?
…a srdce mi nepřestává bušit … :D ano, trošilinku byla podobná klasickému bílému starému (krásnému!) Trussardimu … :wink:

Tak jsi mi nasadila brouka do hlavy. Já na to nakupování parfému na netu moc nejsem (zrovna dneska jsem to tady psala … sákriš :-)) …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.07.08 21:23
jestli

je to láska na věky, běž do ní.Mimochodem, nakupuje se tam moc dobře.Za ty peníze! Kurz dolaru je příznivý, přepočet jen 15 a něco za dolar.Poštovné zdarma!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist