Asijské bb krémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amorek
Učednice 189 příspěvků 29.08.14 12:31
Asijské bb krémy

Jaké máte zkušenosti s pravými asijskými bb krémy? Např. missha, skin 79, lioele, etude house, skin food…
Mám několik bb od skin 79 a missha a musím říct, že jsem nadšená :* A vy?

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 31.08.14 09:22

Osobně to mám tak napůl.Vyzkoušela jsem téměř všechny krémy od BB Skin79 a ani jeden mi nevyhovoval,buď byly moc světlé,spíš tedy šedivé,takže jsem vypadala jako nahozená maltou nebo byly oranžové,ale hlavně všechny do jednoho dělaly masku,zalézaly kam neměly a zvýraznily každičkou miniaturní rýhu na tváři.Missha na tom byla podobně,s výjimkou Signature Real Complete odstín 23.Tak ten mi sedí výborně,nepatřím ke tmavým typům,v podstatě jsem taková bezbarvá mžimora,ale skutečně potřebuji trochu tmavší odstín jak BB,tak klasického makeupu,nejsvě­tlejší mi nevyhovuje.A pak po všem zkoušení jsem našla svatý grál- Lioelle Doolish Veil Vita,tak tohle je skutečně to,co jsem si představovala pod vší tou oslavou BB krémů,hydratu­je,přirozeně kryje,přizpůsobí se odstínu pleti,nedělá masku a podle toho,jak si moje pleť libovala,soudím,že i vyživuje.Takže tolik já a BB krémy.Víc značek nemám vykoušených a myslím,že ani zkoušet nebudu,to svoje jsem si už našla.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 31.08.14 11:45

Lioele už chci delší dobu vyzkoušet… Tak se po něm asi kouknu :)
Já jsem naopak strašně světlá a ty šedé podtońy mi právě sedí… Signature real mám taky, ale v odstínu 21 (je skoro bílý) a sedí mi perfektně :D hlavně tím odstínem.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 01.09.14 08:10

Já si myslela,že mi ty světlé šedavé odstíny budou pasovat a ne,potřebuju mírně béžovorůžový podtón.Ale ten Lioelle vřele doporučuju,je lehký dá se použít i jako báze pod makeup.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 01.09.14 12:14

skin 79 mám vyzkoušeny všechny - vyhovoval mi jen VIP gold a oriental…krásně vyhladil, žádný efekt masky. Bohužel si myslím, že moje problémy s vysušováním pleti byly způsobený právě těmito bb creamy - teď je cca 4. měsíc nepoužívám a pleť se srovnala..

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

colette11
Učednice 37 příspěvků 02.09.14 12:51

Zkusila jsem Missha a Skin 79 VIP gold. Pár dní se to dalo používat, po několika dnech ucpané póry, někdy i zanícené. Myslela jsem, že to tím není, protože si všichni chválili pravý opak. Takže po dalším odzkoušení už bylo jasno - je to právě tím. Už nebudu s nimi nebudu experimentovat, dávala jsem pleť po řekněme používání 4-5 dní do pořádku několik týdnů. A to bych řekla, že ji nijak zvlášť citlivou nemám.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 02.09.14 16:10

Tak to se dívím :nevim: mně se to nikdy nestalo 8o

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 02.09.14 16:55

Ázijských BB som skúsila celkom dosť (Skin79 niekoľko, Missha Signature, BRTC, Skinfood..) a s viacerými som bola spokojná, niektoré mi nesedeli farebne (veľmi sivobiele, ružovobiele) alebo som sa po nich strašne leskla. Jeden z najlepších, čo sa týka krytia aj prirozdeného efektu je Lioele Triple Solution, vyhovoval by mi asi tiež Lioele Veil Vita (zelený) - išlo o nazelenalý krém, ktorý sa skvelo prispôsobil pleti a pleť vyzerala krásne. Samozrejme, to zloženie niektorých (všetkých?) BB ma desí ako každého :mrgreen: . Momentálne mám Etude House Cotton Fit, dobre kryje aj drží a neobsahuje parabény. Takže za seba môžem doporučiť. Keďže je určený skôr na mastnú pleť, nezanecháva taký ten lesklý efekt. Z tejto série existuje aj na suchú/normálnu pleť.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

cernakrajka
Učednice 224 příspěvků 02.09.14 20:24

Zdravím všechny v diskuzi,

já jsem zkusila několikero od Missha (dost mě jich nevyhovovalo, hlavně šedým odstínem), měla jsem č. 21. Zastavila jsem se v prodejně v Brně před měsícem a slečna mi vzhledem k mojí mastnější pleti doporučila Swirl BB (v kazetě se zrcátkem) č. 23 a musím říct, že je naprosto perfektní. Skvělý konzistencí, perfektně mi sedne (má žluto-béžový tón), a pleť se mi po něm tak nemastí, má vyšší krycí schopnost. Co jej mám, jiné make-upy už ani nepoužívám a že jsem neměla žádné špatné … Lancome, E. Lauder atd..
Takže za mě Missha rozhodně ano. :pankac:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist