Astier de Villatte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 10.08.09 00:48
Astier de Villatte

Znáte někdo?
(Tipla bych si na gentianu :wink: )

Původně designérská firma s nábytkem a doplňky do domácnosti vydala řadu voňavých svíček, tělové kosmetiky (mýdla, tělová mléka) a tří kolínských. Vůně vytvořil parfumér Francoise Caron .

Názvy a složení:
Eau de Cologne - verbena, levandule, rozmarýn, bazalka, lehké květinové tóny, benzoin
Eau Chic - bílé květiny (ylang, růže, tuberóza), rozmarýn, tymián, petitgrain, levandule
Eau Fugace - citrusové tóny (pomeranč, citron, bergamot), aromatické byliny, pačuli

K dostání ve flakonech o obsahu 40 ml, 150 ml a 900 ml.

Zajímavě řešené stránky zde: http://www.astierdevillatte.com/
A ještě fotka „flaštiček“ : 

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 11.08.09 23:16
verunka2201 píše:
Znáte někdo?
(Tipla bych si na gentianu :wink: )

Původně designérská firma s nábytkem a doplňky do domácnosti vydala řadu voňavých svíček, tělové kosmetiky (mýdla, tělová mléka) a tří kolínských. Vůně vytvořil parfumér Francoise Caron .

Názvy a složení:
Eau de Cologne - verbena, levandule, rozmarýn, bazalka, lehké květinové tóny, benzoin
Eau Chic - bílé květiny (ylang, růže, tuberóza), rozmarýn, tymián, petitgrain, levandule
Eau Fugace - citrusové tóny (pomeranč, citron, bergamot), aromatické byliny, pačuli

K dostání ve flakonech o obsahu 40 ml, 150 ml a 900 ml.

Zajímavě řešené stránky zde: http://www.astierdevillatte.com/
A ještě fotka „flaštiček“ : 

Neznám, mám něco málo jako přehled o italskejch věcech, jinak jsem přeceňována. Ale zkusím něco vyčenichat.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 11.08.09 23:18

Mně se líbí všechny, podle složení, jen z bílých kytek bych měla trochu strach, ale vypadá to dobře.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.08.09 23:27
gentiana píše:
Neznám, mám něco málo jako přehled o italskejch věcech, jinak jsem přeceňována. Ale zkusím něco vyčenichat.

Jsem to spíš myslela tak, že znáš spoustu podivností, a určitě nejen italských (díky svému hledáčku věčně zamířeného na eBay :P )

Podle složení by mohly být fajn, nebo přinejmenším zajímavé, ale ty flaš(tič)ky mě jaksi odpuzují :?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 11.08.09 23:28

No to mě teda vůbec neodpuzují.
Vypadají, že v nouzi se dají i vypít. :lol:

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.08.09 23:40

…a kdyby sde mi nějaká vůně líbila…?.. = já bych TAK MOC chtěla tu 900ml flašku!.. :P ,
já bych se tím voblejvala až do bezvědomí!!! :twisted: :oops: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist