Atelier Cologne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fleur  13.01.13 15:18
Atelier Cologne

V poslední době mě tato značka zaujala. Navzdory jejímu názvu, který asociuje představu „polévacích“ kolínských mají vůně koncentraci 18% a výdrž srovnatelnou s leckterými EdT a EdP. K dispozici bývají v baleních 30 ml a finančně podstatně výhodnějším 200 ml. Většina z nich je prezentována jako unisex.

Ukázat značku Atelier Cologne

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 19.01.13 00:36

Dnes skúšam vzorky. Okrem troch vôní, ktoré budem skúšať zajtra, sú všetky veľmi vydarené.

Páčia sa mi: Grand Néroli, Orange Sanguine, Vétiver Fatal, Vanille Incensée, Bois Blonds, Tréfle Pur, v podstate aj Rose Anonyme (aj keď podobných vôní na tému ruža, oud, pačuli je dosť).

Zvedavá som na Mistral Patchouli, ktorá však (pre mňa našťastie) nie je o pačuli. Vraj je tiež dobrá.

Vône sú zaujímavé, z kategórie dobre nositeľných. Určite mi nejaké do zbierky pribudnú. Zdá sa mi, akoby boli všetky (takmer) „odľahčené“ akýmisi sviežimi (konečne v pozitívnom zmysle slova) tónmi. To budú tie „cologne“ tóny z názvu značky :) .

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 19.01.13 09:33

to bude asi ono, protoze vune vydrzi pres noc, a prezije i sprchu :D zkousela jsem Oolang infini a Grand Neroli, Oolang jsem ze zacatku moc necitila, myslela jsem ze jsem dala malou kapku treba, ale ted rano citim naopak vic tuhle

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 19.01.13 17:23

@WildOrchid , máš pravdu, držia super. Zároveň sú také akoby odľahčené. Veľmi zaujímavý koncept je to. Mne sa páčia viacmenej všetky a trúfla by som si, po skúšaní takmer celej kolekcie, objednať naslepo aj ten Mistral Patchouli. Keďže predávajú symatické 30 ml balenia, predpokladám, že si postupne zopár ich vôní nakúpim.

Ktorá sa ti zatiaľ páčila najviac? Vyskúšala si Vanille Incensee? Veľmi netypická vanilka. Originálna. Ja však moc na vanilku (v žiadnej podobe) nie som…

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Fleur  19.01.13 18:12

Mně se hodně líbí Vétiver Fatal - připadá mi jako cenově nesrovnatelná, leč kvalitou souměřitelná alternativa k Vétiver Tonka od Hermes.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 20.01.13 12:50

zatim jsem jich zkousela jsem 6, V ruzi mi vadi oud, orange se mi nelibi, ale ty ostatni se mi libily. Vcera jsem zkousela Trefle Pur, a voni trochu podobne jako Aube Pashmina. Ta Vanilka mi zas trosku pripada jako Eau de Shalimar bez kadidla. Takova jemna, citrusova vanilka, fakt krasna. Minimalne odstrik bych od vetsiny spotrebovala :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 20.01.13 20:29

Mně se taky většina líbí, takhle si představuju kvalitní mainstreamové vůně. Jsou kvalitní, každá voní jinak a přitom žádná nevybočuje z jejich stylu. Krom toho se mi líbí jednoduché, praktické balení a taky jejich web s obrázkem a příběhem ke každé vůni. Podle mě jsou perfektní na nošení do práce, kde nechci nikomu vadit a přitom chci vonět zajímavě. Jsou to takové moderní vůně pro umyté lidi ve vypraných košilích :) Problém je, podle mě, právě v tom, že všechny voní jako něco, co už existuje.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 22.01.13 09:02

Vyzkoušena sada vzorků, mno :think: , na kolínský moc nejsem, můžu k nim říct, celkem pěkné, pro mě nepoužitené.
Unosila bych z toho snad jen Vetiver Fatal a Oolang Infini

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 22.01.13 21:30

Já vám musím říct, jak jsem kupovala vzorky… No, kupovala… počáteční úmysl ale byl…
Si tak sedím u noťase, že si tedy koupím vzorky…
Vyplním vše potřebné, adresu, atd… a přichází placení.
Nějak jsem byla v domnění, že se platí PayPalem. A ono nic - chtělo to kartu.
Sakra, nechce se mi zvedat a hledat kartu! No nic, koupím si je jindy.
Tak jsem z toho vyjela, zavřela stránku… a za chvíli email: děkujeme za váš nákup, bla bla. Další email: potvrzení o zaplacení. Asi nějaká chyba, říkám si.
Druhý den přišel email o odeslání…

Co myslíte, přišly vzorky nebo nepřišly? :mrgreen:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 22.01.13 21:51

Prisly, jinak bys to nepsala. Docela haluz teda :) asi to chcou trosku rozsirit do sveta, kdyz to poslou i bez placeni. Ted jsem zvedava kolik aromacek to taky zkusi :mrgreen:
Prislo i i paculi, nebo to co nam ostatnim?

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 22.01.13 21:57

Ty stejné, co vám.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 22.01.13 22:06

jsem si vsimla, ze tam pribyla jeste jedna nova vune.. s kuzi a fialkou! Ted nevim jestli ty dva chybejici priobjednat, nebo pockat jestli nebue jeste nejaka nova. Mohli by pak udelat sadu. Ty co prisly skleneny jsou z rady Cologne absolute, ty dva v plastu asi z jine rady

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 22.01.13 22:26

Na jejich stránkách to mají rozdělené takto:

Collection Originale - Orange Sanguine, Grand Neroli, Bois Blonds, Trefle Pur, Oolang Infini

Collection Matières Absolues - Vanille Insensée, Ambre Nue, Rose Anonyme, Vétiver Fatal, Mistral Patchouli

Collection Les Exclusives - Sous le toit de Paris

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 22.01.13 22:40

Ještě bych ráda zmínila, že většinu vůní AC má na svědomí můj oblíbenec Jerome Epinette.

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 23.01.13 06:52

Lucko, tak to je moc hezké :palec: .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist