ATOK / Karel HADEK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 31.01.09 18:14
ATOK / Karel HADEK

Znáte a používáte něco od této firmy?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.01.09 21:55

jj, já mám tuto firmu přímo u baráku :lol: Mají velice kvalitní kosmetiku.Já nejvíce používám na léto jejich opalovací oleje, ty jsou super a obličejové oleje.Vše se krásně vstřebává,pokožka je po nich hladká a voňavá.Každý si u nich může nechat namíchat pleťový olej,tak jak mu vyhovuje. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 15.02.09 18:06

Uz par let si objednavam tuto kosmetiku pres internet - etericke oleje, hydrofilni oleje, pletove vody, pripravky na vlasy, bambucke maslo…a jsem moc spokojena. Pak mam take rada Weledu a Nobilis.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.02.09 18:32
popelka píše:
Já nejvíce používám na léto jejich opalovací oleje, ty jsou super a obličejové oleje.Vše se krásně vstřebává,pokožka je po nich hladká a voňavá…

Jejich opalovací oleje jsou geniální! Pro mě naprosto nezbytná věc na dovolenou u moře.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.02.09 20:30

Mám vodičku na vlasy. Někdy mě bolí a pne pokožka hlavy, tak masíruju jak o život. Vodička pěkně voní a myslím, že i dobře působí. Je v tom komonice.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 19.02.09 23:50

ATOK z času na čas používam . Výborné sú pleťové oleje (arnikový, santalový…tieto som mala) a super je krém materino-dúškový a olivový. Doma používame i Intimku a baby Intimku. Opaľovacím olejom som nejak neprišla na chuť.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.02.09 00:11

Jsou oni nějak spojeni s kosmetikou Karl Hadek?
Od Atok mám pleťové vody, lepší neznám a levnější.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.02.09 07:00

Ronno, pokud vím, tak Hádek a Atok je jedna firma.Hádek prodal firmu p.Skopalové ATOK, obaly a kosmetika by měla být stejná, ale jsou kolem této firmy jisté dohady,takže nevím. Fakt je, že původní kosmetická firma Hádek je nyní ATOK :lol:

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 11.03.09 21:34

Už roky používám intimní mycí olej pro ženy, výborná věc. Pak se mi osvědčil i nosní olej (na rýmu), taky hodně pomáhá. Dále oleje do aromatických lamp. Co mne naopak neoslovilo vůbec, byl krém na ruce - divná konzistence, špatně se roztíral; olej na zuby - asi nezvyk, na zuby prostě patří pasta, ne mastný olej.

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

yunnan
Znalkyně 335 příspěvků 11.03.09 22:21
popelka píše:
Ronno, pokud vím, tak Hádek a Atok je jedna firma.Hádek prodal firmu p.Skopalové ATOK, obaly a kosmetika by měla být stejná, ale jsou kolem této firmy jisté dohady,takže nevím. Fakt je, že původní kosmetická firma Hádek je nyní ATOK :lol:

Dohady jsou, totéž to není ..... :wink:

http://www.karelhadek.eu/cs/

Na poličce 12 parfémů 7 miniatur 1 odstřik 155 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 12.03.09 08:10

No to tedy zírám :roll: to jsem měla mylné informace :cry: Oni jsou i dosti matoucí ty obaly.Zajímalo by mě, jestli jsou rozdíly ve kvalitě a složení přípravků.Cenově jsou obě firmy skoro stejné.

yunnan
Znalkyně 335 příspěvků 12.03.09 09:16

No, údajně ...... ve stručnosti - co uvádí Karel Hadek 8)

Hadek založil v 80. letech firmu, v roce 1990 začal působit i v Československu (Ústí n. L.), přivzal k tomu A. Skopalovou, nějakou dobu spolupracovali, ona pak začala bez jeho vědomí měnit jeho receptury, hlavně přidávat chemky, aby přípravky byly trvanlivější a jejich výroba levnější, ani na to neupozornila zákazníky, Hadkovi se to nelíbilo, protože to je jeho krédo - nepřidávat tyhle sra…ky , nedohodli se, ona mu firmu v podstatě ukradla, vydává to vše za svůj nápad, receptury za své ..... Hadka „vykopla“.

Karel Hadek si založil novou firmu Aromaterapie Karel Hadek, dál vyvíjí a prodává kosmetické přípravky bez konzervantů, chemikálií a dalších přídatných chemek.

Na poličce 12 parfémů 7 miniatur 1 odstřik 155 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 12.03.09 09:22

Takhle nějak jsem to taky slyšela. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 12.03.09 14:51

A já to slyšela trochu jinak. Od bývalého zaměstnance. Hádek nejprve působil v Německu, posléze se přesunul do toho Ústí, to souhlasí. Našel si milenku Skopalovou, původně masérku. Tou dobou měl manželku. Rozhodl se. že se rozvede, a aby nemusel na ni přepsat polovinu firmy a vyrovnat se s ní, všechno převedl úředně na Skopalovou. Velké finále - ona ho podrazila a firma zůstala její. Načež Hádek musel sbalit svých pět švetek a odstěhoval se do Uherského brodu, aspoň myslím. Vrátilo se mu zkrátka velmi rychle to, co provedl manželce.
Skopalová používala nadále vychytrale jméno kosmetiky Karek Hadek, byly z toho tahanice, musela přejmenovat firmu na ATOK. Pravý Hádek sídlí v Brodě a vyrábí svou kosmetiku. Tak.
Hádek by měl být přírodnější než Atok. Ceny má některé šílené :roll: a to nakupuje některé suroviny od stejného dodavatele jako Saloos.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 12.03.09 15:57

hmmm…no Haáek ma svých stránkách taky svoje vysvětlení a víc to koresponduje s tím, co píše Albeni. Uvádí, že Skopalová nechala bez jeho vedomí na sebe převést firmu, zneužila jeho jméno a jeho vykopla. Přírodní mi přijdou oboje výrobky stejně. Něco má levnější Hádek, něco zase Atok. Ale ty ceny třeba za sprchové oleje a podobně jsou fakt mimo moje možnosti. Na druhou stranu pořád jsou ještě o dost níž, než u jiných firem. Já od Hádka vezmu občas pleťovou vodu nebo nějaký ten pleťový olej, ale ty koupací a mazací serepetičky spíš salus, páč je fakt levnější.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist