ATOK / Karel HADEK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 31.01.09 18:14
ATOK / Karel HADEK

Znáte a používáte něco od této firmy?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.01.09 21:55

jj, já mám tuto firmu přímo u baráku :lol: Mají velice kvalitní kosmetiku.Já nejvíce používám na léto jejich opalovací oleje, ty jsou super a obličejové oleje.Vše se krásně vstřebává,pokožka je po nich hladká a voňavá.Každý si u nich může nechat namíchat pleťový olej,tak jak mu vyhovuje. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 15.02.09 18:06

Uz par let si objednavam tuto kosmetiku pres internet - etericke oleje, hydrofilni oleje, pletove vody, pripravky na vlasy, bambucke maslo…a jsem moc spokojena. Pak mam take rada Weledu a Nobilis.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.02.09 18:32
popelka píše:
Já nejvíce používám na léto jejich opalovací oleje, ty jsou super a obličejové oleje.Vše se krásně vstřebává,pokožka je po nich hladká a voňavá…

Jejich opalovací oleje jsou geniální! Pro mě naprosto nezbytná věc na dovolenou u moře.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.02.09 20:30

Mám vodičku na vlasy. Někdy mě bolí a pne pokožka hlavy, tak masíruju jak o život. Vodička pěkně voní a myslím, že i dobře působí. Je v tom komonice.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 19.02.09 23:50

ATOK z času na čas používam . Výborné sú pleťové oleje (arnikový, santalový…tieto som mala) a super je krém materino-dúškový a olivový. Doma používame i Intimku a baby Intimku. Opaľovacím olejom som nejak neprišla na chuť.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.02.09 00:11

Jsou oni nějak spojeni s kosmetikou Karl Hadek?
Od Atok mám pleťové vody, lepší neznám a levnější.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.02.09 07:00

Ronno, pokud vím, tak Hádek a Atok je jedna firma.Hádek prodal firmu p.Skopalové ATOK, obaly a kosmetika by měla být stejná, ale jsou kolem této firmy jisté dohady,takže nevím. Fakt je, že původní kosmetická firma Hádek je nyní ATOK :lol:

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 11.03.09 21:34

Už roky používám intimní mycí olej pro ženy, výborná věc. Pak se mi osvědčil i nosní olej (na rýmu), taky hodně pomáhá. Dále oleje do aromatických lamp. Co mne naopak neoslovilo vůbec, byl krém na ruce - divná konzistence, špatně se roztíral; olej na zuby - asi nezvyk, na zuby prostě patří pasta, ne mastný olej.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

yunnan
Znalkyně 335 příspěvků 11.03.09 22:21
popelka píše:
Ronno, pokud vím, tak Hádek a Atok je jedna firma.Hádek prodal firmu p.Skopalové ATOK, obaly a kosmetika by měla být stejná, ale jsou kolem této firmy jisté dohady,takže nevím. Fakt je, že původní kosmetická firma Hádek je nyní ATOK :lol:

Dohady jsou, totéž to není ..... :wink:

http://www.karelhadek.eu/cs/

Na poličce 18 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 147 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 12.03.09 08:10

No to tedy zírám :roll: to jsem měla mylné informace :cry: Oni jsou i dosti matoucí ty obaly.Zajímalo by mě, jestli jsou rozdíly ve kvalitě a složení přípravků.Cenově jsou obě firmy skoro stejné.

yunnan
Znalkyně 335 příspěvků 12.03.09 09:16

No, údajně ...... ve stručnosti - co uvádí Karel Hadek 8)

Hadek založil v 80. letech firmu, v roce 1990 začal působit i v Československu (Ústí n. L.), přivzal k tomu A. Skopalovou, nějakou dobu spolupracovali, ona pak začala bez jeho vědomí měnit jeho receptury, hlavně přidávat chemky, aby přípravky byly trvanlivější a jejich výroba levnější, ani na to neupozornila zákazníky, Hadkovi se to nelíbilo, protože to je jeho krédo - nepřidávat tyhle sra…ky , nedohodli se, ona mu firmu v podstatě ukradla, vydává to vše za svůj nápad, receptury za své ..... Hadka „vykopla“.

Karel Hadek si založil novou firmu Aromaterapie Karel Hadek, dál vyvíjí a prodává kosmetické přípravky bez konzervantů, chemikálií a dalších přídatných chemek.

Na poličce 18 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 147 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 12.03.09 09:22

Takhle nějak jsem to taky slyšela. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 12.03.09 14:51

A já to slyšela trochu jinak. Od bývalého zaměstnance. Hádek nejprve působil v Německu, posléze se přesunul do toho Ústí, to souhlasí. Našel si milenku Skopalovou, původně masérku. Tou dobou měl manželku. Rozhodl se. že se rozvede, a aby nemusel na ni přepsat polovinu firmy a vyrovnat se s ní, všechno převedl úředně na Skopalovou. Velké finále - ona ho podrazila a firma zůstala její. Načež Hádek musel sbalit svých pět švetek a odstěhoval se do Uherského brodu, aspoň myslím. Vrátilo se mu zkrátka velmi rychle to, co provedl manželce.
Skopalová používala nadále vychytrale jméno kosmetiky Karek Hadek, byly z toho tahanice, musela přejmenovat firmu na ATOK. Pravý Hádek sídlí v Brodě a vyrábí svou kosmetiku. Tak.
Hádek by měl být přírodnější než Atok. Ceny má některé šílené :roll: a to nakupuje některé suroviny od stejného dodavatele jako Saloos.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 12.03.09 15:57

hmmm…no Haáek ma svých stránkách taky svoje vysvětlení a víc to koresponduje s tím, co píše Albeni. Uvádí, že Skopalová nechala bez jeho vedomí na sebe převést firmu, zneužila jeho jméno a jeho vykopla. Přírodní mi přijdou oboje výrobky stejně. Něco má levnější Hádek, něco zase Atok. Ale ty ceny třeba za sprchové oleje a podobně jsou fakt mimo moje možnosti. Na druhou stranu pořád jsou ještě o dost níž, než u jiných firem. Já od Hádka vezmu občas pleťovou vodu nebo nějaký ten pleťový olej, ale ty koupací a mazací serepetičky spíš salus, páč je fakt levnější.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist