Atomizer - jak davkovat parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monulie
Nováček 5 příspěvků 26.09.15 21:28
Atomizer - jak davkovat parfém

Dobrý večer. Mám klasický atomizer, kterým se stávkuje parfém jen nasazením na tu vnitřní hadicku. Teď jsem si koupila větší balení parfemu (DKNY Fresh Blossom) a on ten davkovac nejde odsroubovat. Existuje teda nějaký atomizer, který je jinak reseny? Omluva za nešikovný popis. Za všechny tipy a rady dekuju.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2072 příspěvků 26.09.15 23:28

@Monulie :mavam: , jestli Ti dobře rozumím, máš plnící flakon něco jako Travalo.
Otevři si na červené liště Diskuse, pak dej vyhledávání, tam napiš Odstřiky (nebo Jak udělat odstřik) a dostaneš se sem
Pak třeba: typy flakonů.. Kabelkové flakony, Refany druhy objemy ceny
Snad jsem Ti pomohla

Na poličce 101 parfémů 61 miniatur 307 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 15 parfémů

DarXide
Nevyléčitelná závislačka 1124 příspěvků 27.09.15 19:56
Pro popsaný případ používám tento!
Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist