Attitude vs. Attitude Extreme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 08.12.09 15:05
Attitude vs. Attitude Extreme

Můžete prosím někdo porovnat tyhle dvě vůně? Znám jen klasickou Attitude, je mezi nimi velký rozdíl? Díky :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lu
Učednice 198 příspěvků 08.12.09 22:50

Zkoušela jsem… podle mě není verze extreme odlišná intenzitou, ale má trochu jiné složení. Mně se rozhodně líbí více původní Attitude - je více gurmánská, mám ráda ten kávový tón. Verze extreme začíná ostře, je méně sladká, více svěžích kořeněných tónů - jakoby se snažila být více maskulinní. Co do intenzity jsou podle mě stejné… ale je to jen můj subjektivní názor:-) Každopádně bych na sebe i na chlapa raději šplíchala tu původní, kterou mám moc ráda.

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 08.12.09 23:18

Díky, Lu :wink:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 09.12.09 17:14

Dnes se mi povedlo vyzkoušet obě vůně a jako jasný vítěz vychází - souhlasím s Lu - původní klasická Attitude, je taková mužnější, originálnější, kouřovější. Verze Extreme je hodně nasládlá, trochu se mi zdá, že ji namíchali ze všeho možného, výsledek je nepříliš zdařilý.

marc
Učednice 201 příspěvků 09.12.09 20:16

souhlasím, že původní verze je zajímavější. nicméně intenzitou se mi zdají obě slabé…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 37 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 09.12.09 20:24

urcite Attitude povodna..priatel ju ma a nemozem z tej vone,je nadherna a sexi…

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 09.12.09 20:47
Veverka píše:
Dnes se mi povedlo vyzkoušet obě vůně a jako jasný vítěz vychází - souhlasím s Lu - původní klasická Attitude, je taková mužnější, originálnější, kouřovější. Verze Extreme je hodně nasládlá, trochu se mi zdá, že ji namíchali ze všeho možného, výsledek je nepříliš zdařilý.

původní verze bývají obvykle lepší než následující aktualizace…dobrým příkladem už je třeba samotný Old Spice :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 09.12.09 21:12
marc píše:
souhlasím, že původní verze je zajímavější. nicméně intenzitou se mi zdají obě slabé…

Slabé? Na mém chlapovi drží Attitude jak přibitá, voní krásně a intenzivně i po několika hodinách.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.12.09 09:11

mne sa pacil tiez povodny attitude,,,extreme verzia mi neprisla az tak zaujimava, kazdopadne zla nebola

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 15.12.09 22:03

Souhlasím se všemi. Původní Attitude je podle mého mnohem lepší. V srdci cítím holící pěnu alá Le Male, v základu pak přichází ke slovu pryskyřice a kadidlo.
Verze Attitude Extreme mi připomíná žvýkačku Pedro :) .Ovšem s nějakými nehezkými živočišnými tóny. Takže pro mne, nebrat.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.09 22:14

Nevyměnil by se mnou někdo vzorek Attitude Extreme za něco z mých vzorků? Mám doma flakon v celofánu jako dárek - v úvahu přichází dva chlapi v rodině, kterým bych mohla AE nadělit pod stromek… ale nevím jak voní, a komu by spíš seděl. :conf: A do Vánoce se do parfumerky nedostanu. :(

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.12.09 22:39

Musím souhlasit - původní Atittude je daleko lepší - dokonce podle mě jedna z nejpěknějších pánských vůní - mě osobně hodně připomene starodávný Denim Black - pamětnice si jistě vzpomenou a že to byl nějaký trhák, vůně je fakt gurmánská, krásná, mužná - proto jsem se těšila na verzi Extreme a ta mě zklamala na celé čáře, jelikož je těžce zaměnitelná se zbytkem Armaniho vůni - něco mezi Code, Manii a dalšími, neříkám, že je špatná ale originalitu zcela postrádá.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.12.09 22:41
Barbarra píše:
Nevyměnil by se mnou někdo vzorek Attitude Extreme za něco z mých vzorků? Mám doma flakon v celofánu jako dárek - v úvahu přichází dva chlapi v rodině, kterým bych mohla AE nadělit pod stromek… ale nevím jak voní, a komu by spíš seděl. :conf: A do Vánoce se do parfumerky nedostanu. :(

sákriš, já měla origoš vzorek a někomu jsem ho přibalila k vzorkům, jinak bych ti jej věnovala, třeba se ten kdo ho dostal ozve

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.12.09 22:44
Sára píše:
Musím souhlasit - původní Atittude je daleko lepší - dokonce podle mě jedna z nejpěknějších pánských vůní - mě osobně hodně připomene starodávný Denim Black - pamětnice si jistě vzpomenou a že to byl nějaký trhák, vůně je fakt gurmánská, krásná, mužná - proto jsem se těšila na verzi Extreme a ta mě zklamala na celé čáře, jelikož je těžce zaměnitelná se zbytkem Armaniho vůni - něco mezi Code, Manii a dalšími, neříkám, že je špatná ale originalitu zcela postrádá.

Denim Black je zajímavé téma, já mám Denim Original a přijde mi o něco lepší, ale ten Black chválí hodně lidí 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.12.09 10:26

Denim byl stejně ve své době velmi originální vůně, než ho začal používat každý, já jsem si prostě jistá, že při výrobě Atittude se u Armaniho inspirovali právě Denimem

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist