Au pair - urgentní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
barbucha  31.05.10 10:24
Au pair - urgentní

Vypadla „nám“ chůva, a tak zoufale a narychlo sháníme záskok, neb agentura není dostatečně flexibilní…Nevěděli byste o někom?

Emince jsou tři a půl , jednalo by se o celodenní hlídání (dcera pracuje do šesti!) a je to možné i s bydlením - v centru (Praha 5, Újezd)!

Teď potřebujeme pokrýt dobu do 25. června, pak na 14 dní odjíždíme, a patrně by se to hodilo výhledově i dále, dle domluvy (tolik dovolený fakt nemám, abych hlídala celý prázdniny :? )

Tak kdybyste měl někdo tip na hodnou tetu… :heart:

Reakce:
 
protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 31.05.10 12:17

Bohužel, je to trochu z ruky…kdyby to bylo blíž klidně bych se nabídla, že přes den může být u nás, jedno nebo dvě děti…to už je skoro jedno :wink:

Snad se brzo někdo najde…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
barbucha  31.05.10 12:24

To doufám, je to jak na potvoru…školka až od září…dcera je v práci půl roku, takže si nechce moc vyskakovat, a termíny dodržovat stejně musí. Je to náročný :?

 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist