Aukro

Fotoalbum tématu (63) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 16.01.10 00:32
Aukro

Mrkněte na tohoto uživatele na aukru http://aukro.cz/…auctions.php?…

Myslíte, že má vše origo? Má starší vůně, možná jsou zkažené?? docela by se mi tam pár věcí líbilo… co vy na to?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 122 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 16.01.10 08:29

Ta cena třeba u Chanelu 5 je zarážející… :conf:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 16.01.10 09:31

Mě zaujala ta AA gentiana - to se podle mě ani nepadělá - ale může být třeba prošlá…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 16.01.10 09:32

Osobně si myslím, že jsou to originály, povětšinou testery.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 16.01.10 09:59

Myslím si to samé, co Lyonella.
U té Gentiany … už několik let se nevyrábí. V jakém je stavu, to záleží na tom, jak byla skladovaná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 16.01.10 13:23

A teď jsem si všimla, že třeba u Draka je asi něco zkopírováno z arome. Je tam: Ohlasy a následuje Stapeli, Mirka,… To je přece zdejší osazenstvo… Doufám, že tam nejsou zkopírovány Adiny recenze, na všechny parfémy jsem nekoukala…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 16.01.10 13:36

mas pravdu, fakt …

ale nevim, jestli „ufff tohle muj nos neunese“ je zrovna strategicky zvolena reklama :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 17.01.10 16:07

Tý jo testery, to budou asi fakt originály,navíc píše, že preferuje osobní předání, tak to znamená, že si je jistý tím, co prodává no tak to je výzva!!!! :!:

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.01.10 17:14

taky si myslím, že to jsou origoše, akorád co jsem narazila na netu na stánky s fejkama, které některé vypadají hodně blbě ale některé jsou fakt k nerozeznání od origošů tak už mám cokoliv koupit na Aukru nebo na webu obavy a nakupuji raději v kamenkách. Dokazovat totiž pak, že jde o padělelek může být celkem problém.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Danielle
Učednice 52 příspěvků 18.01.10 16:26

http://www.aukro.cz/…259097_chane … selle.html :speechless:

Nemám slov, ta žena je navíc tak hloupá, že jí ani nedojde, že si v jejích komentářích všichni mohou zjistit, že tenhle padělek koupila od toho Poláka (Polky).
„Na můj vkus je padělek za …1200 až moc“ :smack:

Mrzí mě, že není pod aukcí možnost se k tomu nějak vyjádřit, doufám, že si to žádný důvěřivec nekoupí.  :roll:

Na poličce 16 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 15 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 18.01.10 18:14

Napsala jsem jí alespoň jedovatý dotaz. :evil:

To AUKRO je docela hnůj!! :evil:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 18.01.10 18:26

Odepsala mi okamžitě. :shock: Prý už vůni prodala první zájemkyni, která o ni měla zájem. No ještě před mým dotazem byla vůně normálně v aukci , dalo se přihazovat.....Teď je zrušena a žádný zájemnce tam není uvedený!!! :shock: Prý se nejedná o padělek , ale origoš. Imitace jsou prý na cestě zpět do Polska. :shock:

No koukám na flakon, originál to vůbec není, vždyť už jenom když mrknu na hadičku, tak je zase někde jinde než má být . Zato dno je teda prohlý … :roll:

Ach jo! :?

Na můj další dotaz s popisem několika rozdílů mi poslala odpověď, že Chanely měla doma 3, dva fejky a třetí tenhle. Že už podle ceny se vůně za padělek nedá rozhodně brát :D a doklad o zaplacení mi skenovat prý nebude, že by mě tím zbytečně zatěžovala, když už parfém prodala jiné paní. :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Danielle
Učednice 52 příspěvků 18.01.10 19:55

Také jsem jí psala hned jak jsem to sem vystavila a snažila jsem se být slušná. Napsala mi dopísmene to samé! :vomit: Trapné to její chování, jako že je to originál apod. :roll:

Na poličce 16 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 15 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 18.01.10 21:29
Danielle píše:
http://www.aukro.cz/…oiselle.html :speechless:

Nemám slov, ta žena je navíc tak hloupá, že jí ani nedojde, že si v jejích komentářích všichni mohou zjistit, že tenhle padělek koupila od toho Poláka (Polky).
„Na můj vkus je padělek za …1200 až moc“ :smack:

Mrzí mě, že není pod aukcí možnost se k tomu nějak vyjádřit, doufám, že si to žádný důvěřivec nekoupí.  :roll:

očividný padělek, jde o to, že když ukončila takhle rychle aukci tak asi věděla proč, jinak když totiž někdo přihodí tak se může stát, že mu nějaká dobrá duše (taky jsem už to párkrát udělala :oops: ) napíše, že kupuje padělek, jenže není jiná možnost, když poté co člověk napíše upozornění Aukru tak stejně napíšou, že to prověří ale udělaj prd, jelikož z toho mají prachy, když tam potom slušný prodejce chce něco prodat, tak už mají lidi strach, posledně mi paní psala, že má obavy, že ji prodám padělek, jelikož se jí už podařilo padělek koupit a bylo to pak prý nekonečné dohadování s prodejcem - ani jsem se ji nedivila ale riskla to a jsem ráda, že jsem ji přesvědčila, že se tam dá koupit i origoš za slušný peníz.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 18.01.10 21:33

tak tady je foto ze stránek z čínskými fejky - podobnost lahvička, hadička, čistě náhodná viďte?? 

cena nějakých 16 Doláčů tuším

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 122 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist