Aus Liebe zum Duft No. 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbucha  18.10.11 14:55
Aus Liebe zum Duft No. 1

Tak nám ausliebe vydali svůj parfém… (jsem si všimla po půl roce :-? )
 http://www.ausliebezumduft.de/…ft-no-6.html

Na začátku citrusově svěží byliny, v základu: zásadně kůže, pak dřevité tóny a ambrový akord, zázvor, kardamom… pokračují jasmínem až k teplému pudrovému základu.

Podle těch promo keců patrně unisex (vytvořena pro pány, ale v každém případě vhodná i pro dámy :lol: ).

Já to sem dávám hlavně kvůli RoSe a dalším milovnicím kůže :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 18.10.11 15:24

Přes ten název se nepřenesu! :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  18.10.11 15:27

Název je zhola k ničemu… mě spíš zaujalo, kterak si obchod pořídí vůni… čeká nás taky elnino No. 1? xparfémy No. 2? :mrgreen:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 18.10.11 15:34

… Parfíky č. 1 :lol:
Nicméně, za vyzkoušení by ta Aus Liebe zum Duft No. 1 (uff!) stála. Vzorek teda ale mají docela drahý.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.10.11 17:28

Mně se líbí název i nápad…akorát ta kůže ne… :-D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  18.10.11 22:21

Pro mě taky kůže není - stačí mi ta moje…líná… :mrgreen:

Vzorky mají všechny stejně drahý, ale jestli nečapnu něco lidskýho tady a objednám si to Corso, tak bych ho nechala přibalit, páč asi tři jsou k objednávce zadarmo.

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 18.10.11 22:25

Dobrý objev :palec: Šikula šmudla :wink:
No tak to já se hlásím do řady na wočmuch! :mrgreen:

Jak slyším kůže, tak zbystřím…
Jo a jinak souhlasím: ten název je trága :roll:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

barbucha  18.10.11 22:49

No jo, wočmuch by proběh, to se neboj :lol: Do konce tejdne se rozmyslim s tou wobjednávkou :mrgreen:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 23.10.11 09:47

podobně udělal Artisan vůni pro obchod Aedes Venustas v NY. je dostupná jen tam.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  23.10.11 20:07

Nakonec to moje Ponte di Rialto je taky dělaný pouze a výhradně pro parfumerii Franco tamtéž - tak asi to patří k dobrému tónu :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 23.10.11 20:10

…pamatuju, že, myslím, vivian objevila jednu nádhernou vůni v Itálii a nakonec jsme společnými silami došly k tomu, že to byla vůně vytvořena pro jistý hotel.

…nicméně název vůně od ALZD je nemožnej.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 23.10.11 20:15
barbucha píše:
Nakonec to moje Ponte di Rialto je taky dělaný pouze a výhradně pro parfumerii Franco tamtéž - tak asi to patří k dobrému tónu :wink:

No, to je jiný kafe - Ponte di Rialto - než Aus Liebe zum Duft No. 1 … eins zwai drei polizei :-D

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 23.10.11 21:36
1Miru píše: …pamatuju, že, myslím, vivian objevila jednu nádhernou vůni v Itálii a nakonec jsme společnými silami došly k tomu, že to byla vůně vytvořena pro jistý hotel.

Vím, o čem mluvíš - to je rodina, které patří rodinný hotel a zároveň parfumerství. A nemají stránky, je to malá firma, tak se při hledání názvu ukáže ten hotel. Ale vůně jsou normálně v distribuci. Nemůžu si vzpomenout na jméno, ale mám někde jejich vzorky.

Takových firem, co mají své vlastní vůně, je ale hromada - např. Abaci, obchod s luxusními pánskými doplňky, si nechal vyrobit stejnojmenný pánský/unisex parfém, který se prodává jen v tom obchodě + je možno jej koupit oslovením majitele obchodu přes mail. Vzorek k nahlédnutí u mne, kdo by chtěl. :)

V Grasse (nejen) je několik parfumérů (renomovaných), kteří vytvoří parfém komukoliv a není to ani tak drahé. Dělají i workshopy, kde se účastníci dozví historii, teorii…a na závěr si uklohní něco svého.

Ta vůně ALZD ale není tak nová, ne? Já ji tam vídávám, co tam chodím a podle Fragranticy je z r. 2009. A náhodou „Z lásky k vůním“ je hezký název pro parfém, ne?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

barbucha  23.10.11 21:55

Další hotýlek…Costes
http://www.ausliebezumduft.de/…/costes.html

Nevypadá věru zle…

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 24.10.11 08:18

…ten hotýlek byl v nějakém lepším lyžařském středisku.?.
Ale jinak máš, Tigro, pravdu.

Jasné - pěkný název, možná, resp. ta němčina nezní holt moc libozvučně… :roll:

…jo, Barbucho, na to jsem také koukala.

A pak - ale to už je soukromá osoba - Simone Cosac - velmi pěkné složení a ty flakony.!.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist