Aus Liebe zum Duft No. 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbucha  18.10.11 14:55
Aus Liebe zum Duft No. 1

Tak nám ausliebe vydali svůj parfém… (jsem si všimla po půl roce :-? )
 http://www.ausliebezumduft.de/…ft-no-6.html

Na začátku citrusově svěží byliny, v základu: zásadně kůže, pak dřevité tóny a ambrový akord, zázvor, kardamom… pokračují jasmínem až k teplému pudrovému základu.

Podle těch promo keců patrně unisex (vytvořena pro pány, ale v každém případě vhodná i pro dámy :lol: ).

Já to sem dávám hlavně kvůli RoSe a dalším milovnicím kůže :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 18.10.11 15:24

Přes ten název se nepřenesu! :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  18.10.11 15:27

Název je zhola k ničemu… mě spíš zaujalo, kterak si obchod pořídí vůni… čeká nás taky elnino No. 1? xparfémy No. 2? :mrgreen:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 18.10.11 15:34

… Parfíky č. 1 :lol:
Nicméně, za vyzkoušení by ta Aus Liebe zum Duft No. 1 (uff!) stála. Vzorek teda ale mají docela drahý.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.10.11 17:28

Mně se líbí název i nápad…akorát ta kůže ne… :-D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  18.10.11 22:21

Pro mě taky kůže není - stačí mi ta moje…líná… :mrgreen:

Vzorky mají všechny stejně drahý, ale jestli nečapnu něco lidskýho tady a objednám si to Corso, tak bych ho nechala přibalit, páč asi tři jsou k objednávce zadarmo.

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 18.10.11 22:25

Dobrý objev :palec: Šikula šmudla :wink:
No tak to já se hlásím do řady na wočmuch! :mrgreen:

Jak slyším kůže, tak zbystřím…
Jo a jinak souhlasím: ten název je trága :roll:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

barbucha  18.10.11 22:49

No jo, wočmuch by proběh, to se neboj :lol: Do konce tejdne se rozmyslim s tou wobjednávkou :mrgreen:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 23.10.11 09:47

podobně udělal Artisan vůni pro obchod Aedes Venustas v NY. je dostupná jen tam.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  23.10.11 20:07

Nakonec to moje Ponte di Rialto je taky dělaný pouze a výhradně pro parfumerii Franco tamtéž - tak asi to patří k dobrému tónu :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 23.10.11 20:10

…pamatuju, že, myslím, vivian objevila jednu nádhernou vůni v Itálii a nakonec jsme společnými silami došly k tomu, že to byla vůně vytvořena pro jistý hotel.

…nicméně název vůně od ALZD je nemožnej.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 23.10.11 20:15
barbucha píše:
Nakonec to moje Ponte di Rialto je taky dělaný pouze a výhradně pro parfumerii Franco tamtéž - tak asi to patří k dobrému tónu :wink:

No, to je jiný kafe - Ponte di Rialto - než Aus Liebe zum Duft No. 1 … eins zwai drei polizei :-D

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 23.10.11 21:36
1Miru píše: …pamatuju, že, myslím, vivian objevila jednu nádhernou vůni v Itálii a nakonec jsme společnými silami došly k tomu, že to byla vůně vytvořena pro jistý hotel.

Vím, o čem mluvíš - to je rodina, které patří rodinný hotel a zároveň parfumerství. A nemají stránky, je to malá firma, tak se při hledání názvu ukáže ten hotel. Ale vůně jsou normálně v distribuci. Nemůžu si vzpomenout na jméno, ale mám někde jejich vzorky.

Takových firem, co mají své vlastní vůně, je ale hromada - např. Abaci, obchod s luxusními pánskými doplňky, si nechal vyrobit stejnojmenný pánský/unisex parfém, který se prodává jen v tom obchodě + je možno jej koupit oslovením majitele obchodu přes mail. Vzorek k nahlédnutí u mne, kdo by chtěl. :)

V Grasse (nejen) je několik parfumérů (renomovaných), kteří vytvoří parfém komukoliv a není to ani tak drahé. Dělají i workshopy, kde se účastníci dozví historii, teorii…a na závěr si uklohní něco svého.

Ta vůně ALZD ale není tak nová, ne? Já ji tam vídávám, co tam chodím a podle Fragranticy je z r. 2009. A náhodou „Z lásky k vůním“ je hezký název pro parfém, ne?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

barbucha  23.10.11 21:55

Další hotýlek…Costes
http://www.ausliebezumduft.de/…/costes.html

Nevypadá věru zle…

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 24.10.11 08:18

…ten hotýlek byl v nějakém lepším lyžařském středisku.?.
Ale jinak máš, Tigro, pravdu.

Jasné - pěkný název, možná, resp. ta němčina nezní holt moc libozvučně… :roll:

…jo, Barbucho, na to jsem také koukala.

A pak - ale to už je soukromá osoba - Simone Cosac - velmi pěkné složení a ty flakony.!.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist