Auto / moto / kolo, aneb v čem a jak jezdíte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.03.08 18:14

Zakládám téma pro řidičky, pište, co máte za povoz, jaký řidičák, jestli rády jezdíte, co jste zažily na silnicích a můžete přidat, čím vaše auto voní :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.03.08 20:45

Ja mam vodicak, ale vlastne auto nemam a som taka vodicka, ze ma ani rodina nepusti za volant. :(

Auta ma nikdy nebrali, ale potom mi doslo, ze auto moze byt milacik - ked som stretla byvaleho a jeho Alfu Romeo 156 (prvu verziu) Vtedy som pochopila, co myslel tym, ze to auto je nadherne. Bolo nadherne. 

To je ona - len si primyslite tmavozelenu farbu.
S Alfettou to bolo skoro ako zit k trojici - tolko lasky a penazi do nej B daval - uz nie je najmladsia. Ale jazdit v tom aute bolo uzasne. Mala aj nejake tuningove upravy, myslim, ze hlavne na akceleraciu - to aby R na krizovatke na dvojprudovej ceste s naskocenim zelenej vypalil a nechal toho nestastneho folksvagna vo vedlajsom pruhu daleko za sebou. Tomu som sa vzdy hrozne smiala a pytala sa ho, ci ma pocit, ze ma vacsi penis. :P

Je mi za nou skoro tak smutno ako za nim.
Alfetta zvladala aj vysoke rychlosti, ale 200 sme isli len raz B mi chcel ukazat, ake to je. Inak to nerobil ani na nemeckych dianiciach pri cestach Svajciarsko-Slovensko.
Viackrat sme viezli moju vyse 90r. babicku z Nitry k nam pod Tatry. Babicka si to faro velmi uzivala a B-ov sposob jazdy (rychly, ale bezpecny) komentovala, ze jazdi ako „širón“ - Louis Chiron :)

Designer Alfetty Walter da Silva odisiel do Audi, takze dalsie krasne auta s jeho designom uz asi nebudu take rozmarne a kazive. Len sa obavam, ze ked sa dopracujem k vlastnemu autu, tak Audi to nebude :P

Edit: Alfetta vonala bud mnou, alebo cistou, kremovo-pudrovo vonou vlhcenych hygienickych obruskov, ktorych balicek sme v aute drzali a nedal sa poriadne zavriet.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.03.08 10:01

Snažím se ted' jezdit normálně, - tedy dodržovat pravidla rychlosti - nechce se mi přijít o řidičák a ještě i řidím podnikové auto. Jinak ale jsem take v životě někdy ani neuvědomuji jak ryhcle to jauto jezdí - zejména na dalnici. Oproti příliš rychle jizdě mám tady několik důvodů:
1. neuspokojívý stav dalnic, D1 - to není dalnice , je to jeko celnice republikového rozměru.
2. vlastní zkušenost v roli pasažera s trochu vášnivými dvěma ex-příteli (první měl moderního bavoraka 12-ti cylindrového, zažila jsem i víc než 250-km po celnice, což nebylo tak srandovně, protože se mi hned vybavila jedná z jeho hystorek jak po havarii musel zaplatit za několik plastických operáci obličeje spolujezdkyně když se on prostě vždycky zůstaval celý), no a druhý byl vašnivý motorkář - na rozdíl od prvního byl ve svém oboru profesionál, ale stejně jsem se bála, nechce se mi být nedobrovolným darcem orgánů :(.

3. také nejsem zkušená v dopravních situacích, to se prostě nedá předvídat, když nějaký chlap v klobouku s vesnice s celou rodinou, který přijíždí do města jednou za půlroku na křižovátce zapne světla doprava a už začínající otáčet, hned rychle se vrátí na cestu přímo nehledě na to že za nim někdo jede. Všechny ty poznámky o ženských jsou rozumné, jezdíme tak, ale na rozdíl od chlapů jezdíme víc zodpovědnější.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.03.08 11:12
**Oleka ** píše: …to se prostě nedá předvídat, když nějaký chlap v klobouku s vesnice s celou rodinou, který přijíždí do města jednou za půlroku na křižovátce zapne světla doprava a už začínající otáčet, hned rychle se vrátí na cestu přímo nehledě na to že za nim někdo jede.

To je přesně, o čem mluvím. Možná by to chtělo pro „sváteční řidiče“ nějamké tenažéry dopravních situací…
Jinak, kdysi jsem byla hrozný fanda do aut a kupovala si pokud možno „vytuněné“ modely - hlavně sporťáky, co nejvíc koní, z nuly na 100 nejlíp za sekundu… Kupovala jsem si časopisy o autech a měla přehled jako málokdo. Teď mě to nějak přešlo, už auta moc neřeším, potřebuji je jako bezpečný dopravní prostředek, který po třech čtyřech letech vyměním za nový, takže kupuju, to, co má dobré crash testy a blízko servis. Jako hlavní značku teď máme Hondy - Civic , když jezdím sama a CRV na rodinné a dálkové cesty - mimochodem, je Honda nejspolehlivější značka, jakou jsem zatím měla. No, a vloni jsem v akci koupila jako náhradní auto Citroen Xsara Picasso. Všichni byli v šoku, že „já“ jsem si koupila „takové“ auto, ale jsem s ním maximálně spokojená. Servis mám za rohem, zatím tam jezxdím pouze na garančky, auto je pohodlné, prostorné, spolehlivé, dobře se ovládá v městském provozu - jezdím v něm poměrně často, protože to CRV se v Praze skoro nedá zaparkovat a do Civicu zas špatně dostávám dítě…:) Kromě toho se mi u původního modelu Picassa vždycky moc líbil design - jak jsem ho prvně viděla, hned se mi líbilo. Navíc, jsem naštěstí ženská, tamkže nepotřebuji autem prezentovat „svou osobnost“…Zatím to vypadá, že jmenovaným značkám zůstanu věrná i nadále - už ani o jiných nepřemýšlím…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.03.08 11:28

Jezdím zatím podnikovým Chrysler Voayger, je perfektně pohodlny, zejména na delší cesty, ale co to je zaparkovat v Praze někdy v centru takové velké auto - tak to znám dobře :), ten Citroen Xsara Picasso se mi také libí jak je dizajnově udělan. Jinak od sebe mám citovou slabost pro Brouka a Mini , ale jsou to předražené značky kvůli jménu, takže si o tom zatím nechci přemyšlet. Honda je dobrá značka, zejména ze strany kvality, až si budu vybírat auto, tak asi mezi Hondou a Peugeotem.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 22.03.08 12:25

Já mám VW Passat, je to moje pojízdná ordinace. Já musím mít spolehlivé,velké, nerozbitné auto, do kterého když skočím ve dne nebo v noci, v létě, v zimě, tak musí jet. V městském provozu je trochu neohrabaný, ale na dálnici rychlý, spolehlivý, pohodlný, málo žeroucí.Zaplať pánbůh za klimatizaci, celé léto v těch vedrech v autě. Najezdím ročně skoro 60tisíc km, takže autíčko dostává pěkný kapky. Je to prostě můj otrok, ale velmi si ho vážím :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.03.08 12:47
katerinka píše:
Já mám VW Passat, je to moje pojízdná ordinace. Já musím mít spolehlivé,velké, nerozbitné auto, do kterého když skočím ve dne nebo v noci, v létě, v zimě, tak musí jet. V městském provozu je trochu neohrabaný, ale na dálnici rychlý, spolehlivý, pohodlný, málo žeroucí.Zaplať pánbůh za klimatizaci, celé léto v těch vedrech v autě. Najezdím ročně skoro 60tisíc km, takže autíčko dostává pěkný kapky. Je to prostě můj otrok, ale velmi si ho vážím :)

Na VW Passat nedám dopustit :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.03.08 22:30

Před rokem a půj jsme se museli rozloučit s naším 24 let starým autíčkem. Já to obrečela, ale už to fakt nešlo, bylo nespolehlivé. Vezli jsme ho do šrotu a pán co tam byl s námi, měl škodovku, tak říkal, že celá rodina má smutek ;-) Ty fotky nejsou toho našeho konkrétního auta, jsou ztažené z netu.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 14.04.08 10:09

Benvenuta:
Kdo jednou poznal Alfu Romeo,vždycky ji bude milovat,což?:-)
My měli kdysi dávno 156, pak 164, 166-zezačátku jsem na ni žárlila-ale Alfa je prostě Alfa,člověk si ji zamiluje.Často jsem se manžela ptala,jestli ji nechce vytáhnout po schodech až k nám do ložnice:-)Hlavně byla rychlá,velká,bez­pečná..
Teď máme služební Toyotu Avensis,a srovnat se to nedá..Truchlíme po „Afle“(tak jí říkala dcera,když byla malá.Ale Toyota je služební,a zadarmo:-)
Až budeme kupovat auto,zas to bude nějaká velká Alfa..

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.04.08 20:34

Tvoj manzel a moj byvaly by si rozumeli :)

„Kdo jednou poznal Alfu Romeo,vždycky ji bude milovat…“
Ano. Obzvlast ak ide o Alfu 156 prvu verziu…
Je mi smutno za byvalym aj za Alfettou, ale snazim sa byt rozumna. Ale viem, ze na muza s takym estetickym citenim (vseobecne, nielen pokial ide o auta) uz asi nenarazim. Alfetta bola vraj povodne cierna, ale ex ju dal prestriekat na tmavozelenu metalizu. Ani Walter da Silva by nenasiel vhodnejsiu farbu pre ten model.
Dnes, ked obcas zazriem staru 156 (zopar sa ich vyskytuje aj tu), hlboko si vzdychnem…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 29.05.08 13:43
:D
Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 31.05.08 10:10

Ja si myslím, že som dobrá šoférka, rada jazdím a jazdím dennodenne, mám služobné auto. Sypem si popol na hlavu lebo moje auto vyzerá ako divá sviňa, vnútri v ňom nevonia nič len moja osoba, umyjem ho len raz za čas a nejaký zvláštny citový vzťah k nemu nemám. Šoférovanie je pre mňa relax ale aj adrenalín, nemyslím tým, že ja sama by som si šoférovanie zamieňala s adrenalínovým športom, je to v tom, že správanie iných šoférov mi dvíha adrenalín. Neznášam cestných pirátov a neosvetlených cyklistov a trúbim na nich, vyblikujem a ťukám si na čelo. Rada si v aute spievam. Myslím si, že my ženy sme oveľa lepšie vodičky a nič si nepotrebujeme za volantom dokazovať.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.05.09 18:42

Dámy, nechci zakládat nové téma, mám nové auto a potřebuji poradit do něho nějaký parfém (nejlépe z toho co mám na poličce) , prostě jen si občas přestříknout uvnitř salonu :lol: ( to zní divně :lol: ).
Věšaky s vůni citronu apod speciálně do auta nesnáším :evil: ,
raději nastříkám nějaký svůj parfém. Čím kdo obecně navoní auto ? nebo si jen prostě přestříknete tím momentálním parfémem co máte na sobě ?

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 05.05.09 18:44

Oleko, myslím, že ho dostatečně navoníš sama sebou - svou přítomností v něm :lol:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.05.09 18:45
m.mart píše:
Oleko, myslím, že ho dostatečně navoníš sama sebou - svou přítomností v něm :lol:

marte, jenom že jsem parfémový uchylák, takže jsem prostě musela zeptat :lol: .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist