Auto s vôňou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 20.08.10 13:51
Auto s vôňou

Tak ma napadlo, že si interiér svojho autíčka vystriekam obľúbenou vônou. Všetky tie stromčeky a voňky do auta mi smrdia a keď aj nájdem niečo pekné, rýchlo to vyprchá.
Keďže je to moje auto a partner má svoje tak si ho môžem poliať bez ohľadu na neho, či kohokoľvek iného. Skúšali ste to niekto ?

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 20.08.10 13:55
Zyra píše:
Tak ma napadlo, že si interiér svojho autíčka vystriekam obľúbenou vônou. Všetky tie stromčeky a voňky do auta mi smrdia a keď aj nájdem niečo pekné, rýchlo to vyprchá.
Keďže je to moje auto a partner má svoje tak si ho môžem poliať bez ohľadu na neho, či kohokoľvek iného. Skúšali ste to niekto ?
Že bych vystříkala auto Jasminem de Nuit…? :speechless: :speechless: Ježíšmarjá…
Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

devcezBrd
Učednice 190 příspěvků 20.08.10 13:59

Já mám v autě jen vonný olej - frézii. Frézie se většinou mísí s tím, co mám aktuálně na sobě a toho je dost… :mrgreen:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 20.08.10 15:21

Vonný olej? A jak ho tam máš?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

devcezBrd
Učednice 190 příspěvků 20.08.10 19:30
Širín píše:
Vonný olej? A jak ho tam máš?

Nalila jsem ho do vysušeného AmbiPuru. Nevydrží ale tak dlouho. Je ale lepší než 100% esenciální olej - nedělá mu dobře sluníčko a vysoké teploty.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 10 parfémů

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 02.09.10 14:39

:D pěkné téma
Já zase takto občas likviduji vzorečky. Trochu cinknu ze zkumavky do časounění spolujezdce. :oops: :mrgreen:

Aktuálně mám v autě Iris z Marks & Spencer, který se do auta celkem hodí. Ale výdrž je jak na těle tak v autě mizerná. Momentálně koketuji s myšlenkou, že v autě dorazím odstřik Elixir des Merveilles. Na podzim by mohl být tak akorát.
Ale v autě se musí dvojnásob přiměřeně. :lol:

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.09.10 17:03

Já ti půjčím svoji maminku. Ta vydá za deset voňavých stromečků a ještě druhý den je poznat, že v tom autě seděla a kterou vůni měla na sobě :mrgreen:

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 03.09.10 01:09

Já používám bytové parfémy z jednoho oblíbeného pařížského obchodu.
Naposled jsem si koupila tohle: http://www.natureetdecouvertes.com/cade … r-60136540

a stříkám si to na amulet Esteban - takový podobný: http://www.esteban.fr/…ux/pour-elle … riale.html

A když mi dojde, tak si amulet postříkám tím, čím se zrovna ten den voním já.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 05.09.10 19:00

Já nemám v autě žádnou vůni. Já sama jsem vždycky něčím navoněná a s nějakou jinou vůní v autě, ještě navíc v kombinaci s odérem čalounění a plastů, by to nemuselo dělat zrovna dobrotu. A už vůbec nechci takovou kombinací obtěžovat případného spolujezdce.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist