*AVIVÁŽ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karetka  11.03.08 09:22
*AVIVÁŽ

Ahoj, měla bych na vás prosbu, asi to zní divně, ale miluju, když dlouho voním čistotou a svěžestí jako čerstvě vyprané prádlo, jako aviváž. A protože ta moje rychle vyprchává v průběhu nošení, ráda bych ji přiživovala během dne. Poradíte? :))

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 09:53

White Musk od The Body Shop, ta je jako ty bílé smetanovo-mýdlově vonící aviváže. Jaký typ avivážové vůně máš přesně na mysli?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

karetka  11.03.08 10:25

Mám ráda spíš modré svěží. Nejsou to „mořské, vodní ani zelené“ tóny, ty právě vůbec nemusím. Asi jako když si čichneš k modrému Silanu :)

aisha
Učednice 40 příspěvků 11.03.08 11:27
Irena píše:
White Musk od The Body Shop, ta je jako ty bílé smetanovo-mýdlově vonící aviváže. Jaký typ avivážové vůně máš přesně na mysli?

Ireno kde se dá sehnat ten White Musk, jen v Palladiu které je teĎ zavřené, nebo je těch obchodů po Praze víc? Už jste ho tady několikrát chválily. Slyšela jsem že je levný, ale na webu jsem ho v parfumérkách nikdy nenašla.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 11:48

Aisho, já jiný než v Palladiu neznám. Ale Kerze zmiňovala ještě jinou pobočku, snad na Chodově..........

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 11.03.08 13:41

Ještě existuje Clean Fresh Laundry, to by měla být vůně prádla vyndaného ze sušičky :) Ale u nás se asi nedá sehnat a ani jsem ji nikdy nezkoušela. Viděla jsem ji na jahodě a na ebay.

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 11.03.08 14:45

bola tu uz tusim taka tema, ze niekto chcel vonu ako ciste pradlo…
neviem, ako komu, ale mne tak trochu ako avivaz vonia Pure white linen breeze (Estee Lauder), a potom Jil Sander Pure mi vonia podobne ako biele quanto.. Kazdy mame iny nos, a co mne sa zda takto inemu sa nemusi absolutne vobec (u vacsiny mojich sviezeniek po vyvanuti zostane taky zavan, ktoremu hovorim, ze vona avivaze.. )

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.03.08 14:54

Ak nic nenajdes, daj si na pradlo dvojitu davku Silanu a este si daj Silan do spreju (pripadne s trochou vody) a cez si ho den ho sprejuj na saty.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

karetka  11.03.08 15:03

Děkuju, zkusím očichat :D Papa

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 16:11

Karetka :lol:, to je fakt roztomilý pseudonym....­........ Želvička.....­......... Zkusím při nákupu ten Tvůj Silan ještě očichat, třeba mi v hlavě něco sepne ;).

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 12.03.08 08:26

vcera som vbehla do parfumerky, ze idem aj ja skusit nejaku „avivazovu“ vonu… no a natrafila som na Ralph Lauren Cool… mne pripadala ako cestvo vyprana bielizen… jemnucka, prijemna… pre mna avivazova :)

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome karetka
Nováček 1 příspěvek 12.03.08 09:25
;)

Taky si půjdu přivonět k Ralph Cool a ostatním doporučeným.
Nosím hodně oblečení z látek, u kterých výrobci aviváž kvůli změkčujícím účinkům nedoporučují (asi poškozuje vlákna?), přesto bych se této parfemace nerada vzdávala. Děkuju za všechny tipy a reakce :D

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marcela  12.03.08 13:17

Tak se pak dej prosím určitě vědět, jestli na něco zajímavého natrefíš:-)

Arome Roxy
Učednice 34 příspěvků 17.03.08 14:25
mimi píše:
bola tu uz tusim taka tema, ze niekto chcel vonu ako ciste pradlo…
neviem, ako komu, ale mne tak trochu ako avivaz vonia Pure white linen breeze (Estee Lauder), a potom Jil Sander Pure mi vonia podobne ako biele quanto.. Kazdy mame iny nos, a co mne sa zda takto inemu sa nemusi absolutne vobec (u vacsiny mojich sviezeniek po vyvanuti zostane taky zavan, ktoremu hovorim, ze vona avivaze.. )

Souhlasím - taky jsem na aviváže a Estée je opravdu avivážová, moc příjemná…
 R

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 14.08.10 14:16

Holky,
existuje nějaká vůně nebo body splash, podobný žlutému Lenoru Summer?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist