*AVIVÁŽ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karetka  11.03.08 09:22
*AVIVÁŽ

Ahoj, měla bych na vás prosbu, asi to zní divně, ale miluju, když dlouho voním čistotou a svěžestí jako čerstvě vyprané prádlo, jako aviváž. A protože ta moje rychle vyprchává v průběhu nošení, ráda bych ji přiživovala během dne. Poradíte? :))

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 09:53

White Musk od The Body Shop, ta je jako ty bílé smetanovo-mýdlově vonící aviváže. Jaký typ avivážové vůně máš přesně na mysli?

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

karetka  11.03.08 10:25

Mám ráda spíš modré svěží. Nejsou to „mořské, vodní ani zelené“ tóny, ty právě vůbec nemusím. Asi jako když si čichneš k modrému Silanu :)

aisha
Učednice 40 příspěvků 11.03.08 11:27
Irena píše:
White Musk od The Body Shop, ta je jako ty bílé smetanovo-mýdlově vonící aviváže. Jaký typ avivážové vůně máš přesně na mysli?

Ireno kde se dá sehnat ten White Musk, jen v Palladiu které je teĎ zavřené, nebo je těch obchodů po Praze víc? Už jste ho tady několikrát chválily. Slyšela jsem že je levný, ale na webu jsem ho v parfumérkách nikdy nenašla.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 11:48

Aisho, já jiný než v Palladiu neznám. Ale Kerze zmiňovala ještě jinou pobočku, snad na Chodově..........

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 11.03.08 13:41

Ještě existuje Clean Fresh Laundry, to by měla být vůně prádla vyndaného ze sušičky :) Ale u nás se asi nedá sehnat a ani jsem ji nikdy nezkoušela. Viděla jsem ji na jahodě a na ebay.

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 11.03.08 14:45

bola tu uz tusim taka tema, ze niekto chcel vonu ako ciste pradlo…
neviem, ako komu, ale mne tak trochu ako avivaz vonia Pure white linen breeze (Estee Lauder), a potom Jil Sander Pure mi vonia podobne ako biele quanto.. Kazdy mame iny nos, a co mne sa zda takto inemu sa nemusi absolutne vobec (u vacsiny mojich sviezeniek po vyvanuti zostane taky zavan, ktoremu hovorim, ze vona avivaze.. )

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.03.08 14:54

Ak nic nenajdes, daj si na pradlo dvojitu davku Silanu a este si daj Silan do spreju (pripadne s trochou vody) a cez si ho den ho sprejuj na saty.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

karetka  11.03.08 15:03

Děkuju, zkusím očichat :D Papa

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 16:11

Karetka :lol:, to je fakt roztomilý pseudonym....­........ Želvička.....­......... Zkusím při nákupu ten Tvůj Silan ještě očichat, třeba mi v hlavě něco sepne ;).

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 12.03.08 08:26

vcera som vbehla do parfumerky, ze idem aj ja skusit nejaku „avivazovu“ vonu… no a natrafila som na Ralph Lauren Cool… mne pripadala ako cestvo vyprana bielizen… jemnucka, prijemna… pre mna avivazova :)

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome karetka
Nováček 1 příspěvek 12.03.08 09:25
;)

Taky si půjdu přivonět k Ralph Cool a ostatním doporučeným.
Nosím hodně oblečení z látek, u kterých výrobci aviváž kvůli změkčujícím účinkům nedoporučují (asi poškozuje vlákna?), přesto bych se této parfemace nerada vzdávala. Děkuju za všechny tipy a reakce :D

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marcela  12.03.08 13:17

Tak se pak dej prosím určitě vědět, jestli na něco zajímavého natrefíš:-)

Arome Roxy
Učednice 34 příspěvků 17.03.08 14:25
mimi píše:
bola tu uz tusim taka tema, ze niekto chcel vonu ako ciste pradlo…
neviem, ako komu, ale mne tak trochu ako avivaz vonia Pure white linen breeze (Estee Lauder), a potom Jil Sander Pure mi vonia podobne ako biele quanto.. Kazdy mame iny nos, a co mne sa zda takto inemu sa nemusi absolutne vobec (u vacsiny mojich sviezeniek po vyvanuti zostane taky zavan, ktoremu hovorim, ze vona avivaze.. )

Souhlasím - taky jsem na aviváže a Estée je opravdu avivážová, moc příjemná…
 R

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 14.08.10 14:16

Holky,
existuje nějaká vůně nebo body splash, podobný žlutému Lenoru Summer?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist