*AVON

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frcis
Učednice 86 příspěvků 05.01.08 20:11
*AVON

Dámy,tuším,že tato značka tu asi nepatří mezi nejoblíbenější,ale nezná některá z vás tu jejich vůni Wish of happiness? Mají to být citrusy a nějaké květy..výdrž asi taky nebude nejdelší?

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Avon

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

nick  05.01.08 20:13

Ta se náhodou povedla,už jsem ji očuchala a líbí se mi.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.01.08 12:35

Tuhle bohužel neznám, s radostí bych otestovala Avony a přidala recenze, ale když ty vzorky se špatně shání… Některé vůně nejsou nic moc, některé jsou pěkné.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 06.01.08 13:56

Mně se v Avonu poslední dobou moc líbil parfém od Christiana Lacroixe Rouge. Teda líbil - líbila se mi vůně na zápěstí po přetření té parfémované stránky. Vzoreček na přesné vyzkoušení bohužel nemám. Přišla mi trochu orientální, ale jen tak akorát, nic lehkého, právě tak teď na zimu.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 06.01.08 14:27

Rouge od Avonu som vyskusala. Orientalna, drevita, pekna, nie je vsak velmi tazka - zial vydrz na mne velmi, velmi slaba.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Fleur  06.01.08 14:37

Rouge se mi také docela líbila, ale větší problém než slabá výdrž spatřuji v takovém tom „alkoholovém“ ocásku, který se za většinou avonových vůní v závěru táhne.

Ivana78
Učednice 35 příspěvků 04.04.08 07:27
Ada píše:
Tuhle bohužel neznám, s radostí bych otestovala Avony a přidala recenze, ale když ty vzorky se špatně shání… Některé vůně nejsou nic moc, některé jsou pěkné.

Mám nějaké vzorky Avonů - dámských i pánských - doma. Můžu ti poslat ty co ještě nejsou v recenzích (cca 10 ks).

Na poličce 19 parfémů 15 miniatur 2 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 04.04.08 14:31
Frcis píše:
Dámy,tuším,že tato značka tu asi nepatří mezi nejoblíbenější,ale nezná některá z vás tu jejich vůni Wish of happiness? Mají to být citrusy a nějaké květy..výdrž asi taky nebude nejdelší?

Mě se taky docela líbí, není to špatné.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 04.04.08 14:32
Ada píše:

Taky něco mám, tak můžu poslat. Manžel má třeba tohle a to jsem ani nenašla tady v databázi:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

03.06.08 14:30

Mně se už dlouho od Avonu nejvíce líbí Today, je to taková sympatická, slaďoučká vůně, zlepšovač nálady, docela drží a kupodivu ještě neomrzela jako jiné, od věhlasnějších značek… :)

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 03.06.08 20:40

mne sa paci Today a Rare Gold, nepovazjem ich za nijako menejcenne v porovnani s inymi znackami.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 04.06.08 14:33

Today je jediná vůně, kterou jsem kdy z Avonu měla. Líbí se mi pořád, je fakt taková milá a dost drží. Ta špetka snoba ve mě se sice brání ji používat na „lepší“ příležitosti, ale mít tahle vůně nějaký „slavný“ původ, bude patřit možná mezi moje nejoblíbenější…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.06.08 15:07

Hlásím, že i mně se líbí Today - klidně bych si ji koupila - má i dobrou výdrž…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 04.06.08 17:04

Dlouho jsem Avon prodávala a dlouho jsem neznala jiné vůně než právě od Avonu. Voní sice hezky, ale totálně tuctově a jaksi všechny „na jedno brdo“. Nekoupila bych si je už a především proto, že nemají výdrž, absolutně se nerozvíjí.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 05.06.08 07:54

Dovolím si částečně nesouhlasit se Širín. Taky mám hodně společného s Avonem a za mnoho mu vděčím - těsně po revoluci, kdy měl člověk mentalitu takovou, že pokud nejde něco koupit, do obchodu neleze (jít na čuchanou bylo nepředstavitelné pro mě i mé okolí, dnes už je doba jiná a těžko tomu sama věřím, ale bylo to tak), nabídla Avon Lady nevídaný servis - zapůjčila nebo darovala vzorky a mně to ohromně pomohlo nejen zjistit, co mi sluší, ale taky očichat první vůně. Pak teprv jsem se osmělila (zpočátku stydlivě) i do té parfumerie :lol: . Nicméně myslím, že to, co napíšu dále není ovlivněno tímto sentimentem…

Myslím, že Avon měl právě v tom porevolučním období pěkné a nápadité vůně. Vzpomínám na pěknou kořeněnou Milenii, posekanou louku v podání Sunny Skies nebo sladce ostrou Women of Earth… To nebyly zaměnitelné vůně. Pak se to nějak rozmělnilo a Avon začal chrlit jednu vůni za druhou a tady se Širín souhlasím, nápaditost obecně nic moc a výdrž asi taky. Ale mám dojem, že tak před pěti lety Avon trochu změnil strategii, levnější nepříliš nápadité produkuje sice dál, ale začal vydávat i dražší vůně, které podle mě (i když ne všechny se mi líbí a ne všechny bych nosila) nápad mají a rozhodně nejsou jedna jako druhá. Jedná se o trilogii Today, Tomorrow, Always, trochu levnější Crystal Auru, pak o Rouge a Flower. O trilogii to asi navzdory tomu, že to tehdy Avon celkem vytruboval, moc známé není, ale tvořil ji nějaký významnější nos, bohužel jsem už nedohledala zpětně, kdo to byl, ale pamatuju si to z doby, kdy ty vůně vycházely. Rouge a Flower byly zase vydávány ve spolupráci s návrháři. Netroufnu si odhadnout nakolik je to pouze marketingový tah, ale to nemění nic na tom, že mi tyto dražší vůně Avonu přijdou nápadem i výdrží daleko lepší… Takže závěrem: já bych Avon neodsuzovala šmahem jako celek… i když je jasné, že Dior to není.

Jinak taková perlička o zde celkem oblíbeném parfémku Wings Giorgio Beverly Hills - Nigel Groom v Průvodci parfémy tvrdí (vybírám a cituji): V roce 1987 byla - k velkému překvapení - společnost vykoupená multimarketingovou společností Avon, která byla založena v USA v roce 1886. … Zatímco podnik byl stále v majetku Avonu, objevil se v roce 1993 velmi úspěšný Wings, další velmi komplikovaná kreace IFF s 621 ingredi­encemi, z nichž některé byly vyrobeny novou technologií. … Návrh flakonu byl inspirován velkou sochou Okřídlené vítězství v Louvru. Giorgio Beverly Hills opět změnil majitele. V roce 1994 přešel podnik od Avonu k Procter and Gamble, který zůstal jeho mateřskou společností. Konec citací.
Takže je-li to pravda, za Wings vděčíme mimo jiné také Avonu…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist