Avon - máte oblíbené výrobky ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.08.09 22:57
Avon - máte oblíbené výrobky ?

Teď mi sousedka hodila katalogy. Beru od ní výrobky z řady Planet Spa. Ty mi připadají dost dobré. Bambucké máslo, olivový olej, bílý čaj. Jo, a ještě přípravky k péči o nohy. Máte dobré zkušenosti ještě s něčím ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 09.08.09 12:22
Avon

Mne vyhovuje aj tonovacia rozziarujuca a hydratacna emulzia a aj cistiaci gel na suchu plet Solutions, nemam problem s ich dekorativkou a riasenka Supershock je po Lancome Hypnose 2. najlepsia.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.08.09 13:35

Souhlasím, Supershock mám také v zásobě :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ambrožová Lenka  09.08.09 13:37

Planet Spa - olivová maska na vlasy,
glycerinový krém na ruce, když je v akci bývá za směšných 39 kč a používám i na nohy. Mám problémy s praskajícíma patama a zkoušela jsem na ně kde co, i od Schollu, ale tento od Avonu mi připadá nejúčinější a hlavně nemám po něm ten nepříjemný pocit mastnoty.
V poslední době výborná řasenka Spectra Lasch, bronzový kuličkový pudr.
Naopak mi vůbec nevyhovují šampony a vlasové přípravky.

Ambrožová Lenka  09.08.09 13:40

Kerze, teď mě napadlo, ptala jsi se na opalovací přípravky pro děti. Na malého používám Avon dětskou 50, stačí ho namazat jednou dopoledne, vydrží koupání v bazénu a ještě se mi malinkej nespálil. Krém je dost hutný, ale myslím, že chrání výborně.

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 09.08.09 15:48

Z Avonu nemůžu žádné sprcháče a šampóny. Naopak výborné jsou krémy na nohy a na ruce. Dále pak zpevňující tělové mléko, 400ml za 99Kč,když je v akci- ihned se vsákne,krásně voní. Olivová maska z řady planet spa na vlasy- dávám jen na suché konečky. Bronzové perly na tvář- favorit již řadu let, každá jiná tvářenka nebo bronzer na mě vypadal nepřirozeně, naopak perly v malém množství pleť krásně rozzáří a nevypadám jak marfuša.

A velmi špatnou zkušenost mám s rtěnkama a laky na nehty. Rtěnky nikdy barevně neodpovídaly a laky byly řídké a ihned se loupaly.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.08.09 18:31

Krémy na ruce. Toť vše. Občas tělové mléko.
Rtěnky a lesky bych řekla průměr, ale já je vlastně nenosím, tak nemůžu moc posoudit.
Sprchové gely a šampony nemůžu, řasenky taky ne.
Na krém na obličej jsem už neměla odvahu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.08.09 19:31

Já mám ráda hydratační gel na obličej, ale už ho prodávají jen občas a gel-krém na oči ze stejné řady.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.08.09 19:35

Planet Spa - maska ze saké a rýže. Mám ji už pokolikáté, je slupovací a pleť je po ní krásně jemná.
A málem bych zapomněla - tužky na oči, bez těch se neobejdu, skvělá konzistence.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 09.08.09 19:40

to samé - Planet spa - olivová maska na vlasy a některé další produkty, z ostatního krém na nohy, ten musím mít v zásobě pořád a tělový olej ve sprei, který ovšem používám občas na promaštění vlasů - a i tak je mám suché jak blázen :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 09.08.09 20:01

Výborný je make-up Calming effects-vypadá přirozeně,sice nekryje,ale sjednotí barvu pleti,což mi naprosto vyhovuje.

Laky na nehty mám taky ráda,nejradši v odstínu Real Red,který používám na nehty na nohou v létě.

Pak řadu s bambuckým máslem,hlavně peeling,obsahuje cukr a stejně tak i voní,bezvadně tělo vydrhne.

Měla jsem i lesky,sprch­.šampony a těl.mléka,ale nic mě nepřesvědčilo,abych koupila znovu.Nejhorší bylo pro mě intimní mýdlo :roll:

A pokud jde o vůni,tak Today je krásná,ta jediná se mi z Avonu líbí :!:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 09.08.09 22:02
Maty píše: .Nejhorší bylo pro mě intimní mýdlo :roll: :!:

Souhlasím, naprostá tragédie.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 10.08.09 07:16

Taky chválím řasenu Supershock, občas to obyčejné tělové mléko koupím, nebo šampon… 8)

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 26.08.09 18:54

mám ráda olivový olej ve spreji a Planet Spa deštný prales. Myslela jsem, že si něco zopáknu a jak to vypadá, tak se celá řada přestala vyrábět. To mě teda mrzí, hezky mi voněla :(

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 27.08.09 09:33

Po tom, co jsem se několikrát „spálila“ a zjistila, že mi Avon vůbec nevyhovuje, jsem se zařekla, že z Avonu už nic nekoupím. Pak jsem se uklidnila a objednávám u nich pouze krémy na ruce a na nohy. Jo a ještě mám ty tónovací perly, ty jsou ok.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist