Avon - máte oblíbené výrobky ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.08.09 22:57
Avon - máte oblíbené výrobky ?

Teď mi sousedka hodila katalogy. Beru od ní výrobky z řady Planet Spa. Ty mi připadají dost dobré. Bambucké máslo, olivový olej, bílý čaj. Jo, a ještě přípravky k péči o nohy. Máte dobré zkušenosti ještě s něčím ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 09.08.09 12:22
Avon

Mne vyhovuje aj tonovacia rozziarujuca a hydratacna emulzia a aj cistiaci gel na suchu plet Solutions, nemam problem s ich dekorativkou a riasenka Supershock je po Lancome Hypnose 2. najlepsia.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.08.09 13:35

Souhlasím, Supershock mám také v zásobě :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ambrožová Lenka  09.08.09 13:37

Planet Spa - olivová maska na vlasy,
glycerinový krém na ruce, když je v akci bývá za směšných 39 kč a používám i na nohy. Mám problémy s praskajícíma patama a zkoušela jsem na ně kde co, i od Schollu, ale tento od Avonu mi připadá nejúčinější a hlavně nemám po něm ten nepříjemný pocit mastnoty.
V poslední době výborná řasenka Spectra Lasch, bronzový kuličkový pudr.
Naopak mi vůbec nevyhovují šampony a vlasové přípravky.

Ambrožová Lenka  09.08.09 13:40

Kerze, teď mě napadlo, ptala jsi se na opalovací přípravky pro děti. Na malého používám Avon dětskou 50, stačí ho namazat jednou dopoledne, vydrží koupání v bazénu a ještě se mi malinkej nespálil. Krém je dost hutný, ale myslím, že chrání výborně.

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 09.08.09 15:48

Z Avonu nemůžu žádné sprcháče a šampóny. Naopak výborné jsou krémy na nohy a na ruce. Dále pak zpevňující tělové mléko, 400ml za 99Kč,když je v akci- ihned se vsákne,krásně voní. Olivová maska z řady planet spa na vlasy- dávám jen na suché konečky. Bronzové perly na tvář- favorit již řadu let, každá jiná tvářenka nebo bronzer na mě vypadal nepřirozeně, naopak perly v malém množství pleť krásně rozzáří a nevypadám jak marfuša.

A velmi špatnou zkušenost mám s rtěnkama a laky na nehty. Rtěnky nikdy barevně neodpovídaly a laky byly řídké a ihned se loupaly.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.08.09 18:31

Krémy na ruce. Toť vše. Občas tělové mléko.
Rtěnky a lesky bych řekla průměr, ale já je vlastně nenosím, tak nemůžu moc posoudit.
Sprchové gely a šampony nemůžu, řasenky taky ne.
Na krém na obličej jsem už neměla odvahu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.08.09 19:31

Já mám ráda hydratační gel na obličej, ale už ho prodávají jen občas a gel-krém na oči ze stejné řady.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.08.09 19:35

Planet Spa - maska ze saké a rýže. Mám ji už pokolikáté, je slupovací a pleť je po ní krásně jemná.
A málem bych zapomněla - tužky na oči, bez těch se neobejdu, skvělá konzistence.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 09.08.09 19:40

to samé - Planet spa - olivová maska na vlasy a některé další produkty, z ostatního krém na nohy, ten musím mít v zásobě pořád a tělový olej ve sprei, který ovšem používám občas na promaštění vlasů - a i tak je mám suché jak blázen :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 09.08.09 20:01

Výborný je make-up Calming effects-vypadá přirozeně,sice nekryje,ale sjednotí barvu pleti,což mi naprosto vyhovuje.

Laky na nehty mám taky ráda,nejradši v odstínu Real Red,který používám na nehty na nohou v létě.

Pak řadu s bambuckým máslem,hlavně peeling,obsahuje cukr a stejně tak i voní,bezvadně tělo vydrhne.

Měla jsem i lesky,sprch­.šampony a těl.mléka,ale nic mě nepřesvědčilo,abych koupila znovu.Nejhorší bylo pro mě intimní mýdlo :roll:

A pokud jde o vůni,tak Today je krásná,ta jediná se mi z Avonu líbí :!:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 09.08.09 22:02
Maty píše: .Nejhorší bylo pro mě intimní mýdlo :roll: :!:

Souhlasím, naprostá tragédie.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 10.08.09 07:16

Taky chválím řasenu Supershock, občas to obyčejné tělové mléko koupím, nebo šampon… 8)

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 26.08.09 18:54

mám ráda olivový olej ve spreji a Planet Spa deštný prales. Myslela jsem, že si něco zopáknu a jak to vypadá, tak se celá řada přestala vyrábět. To mě teda mrzí, hezky mi voněla :(

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 27.08.09 09:33

Po tom, co jsem se několikrát „spálila“ a zjistila, že mi Avon vůbec nevyhovuje, jsem se zařekla, že z Avonu už nic nekoupím. Pak jsem se uklidnila a objednávám u nich pouze krémy na ruce a na nohy. Jo a ještě mám ty tónovací perly, ty jsou ok.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist