Avon - padělek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misel03
Učednice 43 příspěvků 27.04.12 09:59
Avon - padělek?

Ahoj holky, objednala jsem si parfémek od Avonu - Herve Leger Femme, moc jsem se na něj těšila, měl být moc krásný. Dnes mi přišel balíček, parfém byl v krabičce v celofánu, víčko plastové, na krabičce a nálepce na flakonu nálepka Made in Poland. Vůně nevýrazná, prchlivá, taková nijaká, čekala jsem víc… :? Navíc si teda nejsem jistá výrobky made in Poland. Nesetkali jste se někdy s něčím podobným, nevíte, jak zjistím, jak vypadá originál?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 27.04.12 10:31
@misel03 píše:
Vůně nevýrazná, prchlivá, taková nijaká, čekala jsem víc… :?

Takových má Avon bohužel víc než dost :?
A v Polsku má výrobu - na našem trhu je myslím vše od Avonu z Polska.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 27.04.12 10:34

Měl být moc krásný.…asi jak pro koho,jestliže se někomu líbí,tobě se zrovna líbit nemusí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1086 příspěvků 27.04.12 12:15

95 % avonovských výrobků pro český trh se vyrábí v Polsku, obšas něco z dekorativky někde jinde.
Navíc z vlastní zkušenosti vím, že jednotlivé „várky“ zboží mohou mít různé balení-tím myslím např. celofán na vůních, někdy jsou tužky v krabičce jindy jen ve fólii, fólie na krému apod.

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1171 vzorků V tužebníku 23 parfémů

barbucha  27.04.12 12:37
@Myskamauska píše:
Měl být moc krásný.…asi jak pro koho,jestliže se někomu líbí,tobě se zrovna líbit nemusí.

Přesně tak… jestli ho znala jen z doslechu:roll: Tak na tom se stavět fakt nedá.

A mimochodem - máme tu extra vlákno Padělky a imitace, sem to stejně nepatří! Proč se ti nováčkové nejdřív trochu nezorientujou - je to moc práce?! :cert:

misel03
Učednice 43 příspěvků 27.04.12 12:40

Mě ani tak nejde o to, že měl být zajímavý, ale o to, že je takový nijaký! Stříku, odér alkoholu a za chvilku není po vůni ani památka.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 27.04.12 15:36

Mně ta vůně z čuch stránky taky voněla moc hezky,dokonce jsem uvažovala,že si ji koupím,ale nakonec jsem si to rozmyslela.Některé Avonovky se mi líbí,dokážu je nosit,ale začnou mě strašně brzo nudit a na to jsou to vůně předražené.Takže nic,radši ať mě nudí pořádný značkový parfém,který pořídím za krásnou cenu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist