Avril Lavinge- Black Star

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  27.06.09 16:13
Avril Lavinge- Black Star

http://www.marieclaire.cz/shopping/vune … -1878.aspx

Vůně je inspirována hudbou „rebelské princezny“ Avril a zachycuje její osobitý styl; už jen ta provokativní kombinace černé a sytě růžové. Pokud jste ráda středem pozornosti a nebojíte se dát najevo své emoce, měla by se vám Black Star a její motto „buďte svou vlastní hvězdou“ líbit.

A jak voní? Výrazné a plné tony květin vytvářejí spolu s ovocnými akordy kombinaci, která je stejně energická a jiskřivá jako vzrušující. Vaše smysly probudí závan zelené broskve, srdce tvoří delikátní růžový květ ibišku, a všechno završí hříšné tóny tmavé čokolády.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.06.09 16:40

Vida, rebelská vůně je tu :D

A samozřejmě růžová. :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Klokan  27.06.09 16:42

A voní pěkně. :wink:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 27.06.09 17:51
Albeni píše:
Vida, rebelská vůně je tu :DA samozřejmě růžová. :lol:

to je v .......... :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.06.09 20:42
:mrgreen:
Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 27.06.09 21:04

Stačí mi k ní ten obrázek na Fragrantice.
Rebelie = nevkus? :?: :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 27.06.09 21:55

Stačí mi slovo " rebelská„, obrazek flakonu a " trendy " zpěvačka, abych k pařezu přinesla rovnou sekeru, podala Vám topůrko,položila hlavu na špalek a vsadila se, že tam budou maliny, zahradní ovoce a další " neotřelé“ substance, které jsem v drogerii očichala už tisíckrát. Další tuctová řadová vodička pro náctileté.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Klokan  27.06.09 21:56

Náhodou ta vůně je pěkná. :wink: :wink: :wink:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.06.09 13:48

Mno, myslím, že tohle Avril nemá zapotřebí - vydávat vlastní parfém jen proto, že ho má Britney, Mariah, Hilary, Christina a milion dalších. Tím defacto popřela veškerou svou snahu o to tzv. rebelství. :roll:

Teď ještě přijde s voňavkou Pink a to bude úplnej konec. :speechless:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.06.09 14:24

..písničky od Pink mám ráda - ten její správnej drsnější hlas!…, melodičnost…

• a kdyby měla k sobě nějakého super parfuméra, kterej by z toho neudělal další růžovej blivajz ve vopíčeným

(lepší výraz, než tenhle od gentiany není!)
flakonku,
a podařilo se mu tam narvat obsah jejích písniček…,
určitě by ta vůně nemusela být špatná!.. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.06.09 14:40

Jo, Miru, v takovém případě by to bylo super! :D Taky mám Pink ráda, ale modlím se, aby raději nikdy žádnou vůni nevydala, protože moc pochybuju o tom, že by to dopadlo tak, jak píšeš :?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  29.06.09 14:59
chavah píše:
Stačí mi slovo " rebelská„, obrazek flakonu a " trendy " zpěvačka, abych k pařezu přinesla rovnou sekeru, podala Vám topůrko,položila hlavu na špalek a vsadila se, že tam budou maliny, zahradní ovoce a další " neotřelé“ substance, které jsem v drogerii očichala už tisíckrát. Další tuctová řadová vodička pro náctileté.

Chavah, šla jsem to verifikovat do drogérie, máš pravdu! No nic, vnímám to jako další výchovnou příležitost k tomu, abych dceru konfrontovala s reklamními žvásty („hříšná čokoláda“) a banální realitou.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 29.06.09 15:06
Fleur píše:
chavah píše:
Chavah, šla jsem to verifikovat do drogérie, máš pravdu! No nic, vnímám to jako další výchovnou příležitost k tomu, abych dceru konfrontovala s reklamními žvásty („hříšná čokoláda“) a banální realitou.

Odcházím vítězně od špalku s hlavou na krku a topůrkem vesele mávám nad hlavou jako Jánošík. Měla jsem pravdu - a to jsem k ní ještě nepřičichla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 29.06.09 15:10
verunka2201 píše:
Jo, Miru, v takovém případě by to bylo super! :D Taky mám Pink ráda, ale modlím se, aby raději nikdy žádnou vůni nevydala, protože moc pochybuju o tom, že by to dopadlo tak, jak píšeš :?

Jakmile zpěvačka dosáhne určitého pokrytí trhu trhu, je ji nabídnuto (nebo se sama nabídne) stát se tváří vůně. V těchto případěch se do vůně samotné moc peněz nerve (opět, vzhledem k tomu, na jaký segement trhu je vůně cílená), takže zázraky nelze očekávat. Proto většina celebritních vůní ja taková, jaká je. Čest vyjímkám. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 29.06.09 15:12

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist