Avril Lavinge- Black Star

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  27.06.09 16:13
Avril Lavinge- Black Star

http://www.marieclaire.cz/shopping/vune … -1878.aspx

Vůně je inspirována hudbou „rebelské princezny“ Avril a zachycuje její osobitý styl; už jen ta provokativní kombinace černé a sytě růžové. Pokud jste ráda středem pozornosti a nebojíte se dát najevo své emoce, měla by se vám Black Star a její motto „buďte svou vlastní hvězdou“ líbit.

A jak voní? Výrazné a plné tony květin vytvářejí spolu s ovocnými akordy kombinaci, která je stejně energická a jiskřivá jako vzrušující. Vaše smysly probudí závan zelené broskve, srdce tvoří delikátní růžový květ ibišku, a všechno završí hříšné tóny tmavé čokolády.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.06.09 16:40

Vida, rebelská vůně je tu :D

A samozřejmě růžová. :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Klokan  27.06.09 16:42

A voní pěkně. :wink:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 27.06.09 17:51
Albeni píše:
Vida, rebelská vůně je tu :DA samozřejmě růžová. :lol:

to je v .......... :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.06.09 20:42
:mrgreen:
Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 27.06.09 21:04

Stačí mi k ní ten obrázek na Fragrantice.
Rebelie = nevkus? :?: :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 27.06.09 21:55

Stačí mi slovo " rebelská„, obrazek flakonu a " trendy " zpěvačka, abych k pařezu přinesla rovnou sekeru, podala Vám topůrko,položila hlavu na špalek a vsadila se, že tam budou maliny, zahradní ovoce a další " neotřelé“ substance, které jsem v drogerii očichala už tisíckrát. Další tuctová řadová vodička pro náctileté.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Klokan  27.06.09 21:56

Náhodou ta vůně je pěkná. :wink: :wink: :wink:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.06.09 13:48

Mno, myslím, že tohle Avril nemá zapotřebí - vydávat vlastní parfém jen proto, že ho má Britney, Mariah, Hilary, Christina a milion dalších. Tím defacto popřela veškerou svou snahu o to tzv. rebelství. :roll:

Teď ještě přijde s voňavkou Pink a to bude úplnej konec. :speechless:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.06.09 14:24

..písničky od Pink mám ráda - ten její správnej drsnější hlas!…, melodičnost…

• a kdyby měla k sobě nějakého super parfuméra, kterej by z toho neudělal další růžovej blivajz ve vopíčeným

(lepší výraz, než tenhle od gentiany není!)
flakonku,
a podařilo se mu tam narvat obsah jejích písniček…,
určitě by ta vůně nemusela být špatná!.. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.06.09 14:40

Jo, Miru, v takovém případě by to bylo super! :D Taky mám Pink ráda, ale modlím se, aby raději nikdy žádnou vůni nevydala, protože moc pochybuju o tom, že by to dopadlo tak, jak píšeš :?

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  29.06.09 14:59
chavah píše:
Stačí mi slovo " rebelská„, obrazek flakonu a " trendy " zpěvačka, abych k pařezu přinesla rovnou sekeru, podala Vám topůrko,položila hlavu na špalek a vsadila se, že tam budou maliny, zahradní ovoce a další " neotřelé“ substance, které jsem v drogerii očichala už tisíckrát. Další tuctová řadová vodička pro náctileté.

Chavah, šla jsem to verifikovat do drogérie, máš pravdu! No nic, vnímám to jako další výchovnou příležitost k tomu, abych dceru konfrontovala s reklamními žvásty („hříšná čokoláda“) a banální realitou.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 29.06.09 15:06
Fleur píše:
chavah píše:
Chavah, šla jsem to verifikovat do drogérie, máš pravdu! No nic, vnímám to jako další výchovnou příležitost k tomu, abych dceru konfrontovala s reklamními žvásty („hříšná čokoláda“) a banální realitou.

Odcházím vítězně od špalku s hlavou na krku a topůrkem vesele mávám nad hlavou jako Jánošík. Měla jsem pravdu - a to jsem k ní ještě nepřičichla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 29.06.09 15:10
verunka2201 píše:
Jo, Miru, v takovém případě by to bylo super! :D Taky mám Pink ráda, ale modlím se, aby raději nikdy žádnou vůni nevydala, protože moc pochybuju o tom, že by to dopadlo tak, jak píšeš :?

Jakmile zpěvačka dosáhne určitého pokrytí trhu trhu, je ji nabídnuto (nebo se sama nabídne) stát se tváří vůně. V těchto případěch se do vůně samotné moc peněz nerve (opět, vzhledem k tomu, na jaký segement trhu je vůně cílená), takže zázraky nelze očekávat. Proto většina celebritních vůní ja taková, jaká je. Čest vyjímkám. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 29.06.09 15:12

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist