*AZZARO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 26.08.09 13:55
*AZZARO

Vždycky jsem tuto značku přehlížela, ale předevčírem jsem byla v parfumerce a náhodou jsem sáhla po Azzaro - Visit, která mi přišla dost zvláštní. Proto by mě zajímaly vaše názory i na další vůně této značky.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ukázat značku Azzaro

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 26.08.09 14:26

Jo, tak Visit je zrovinka hodně dobrá, s tím naprosto souhlasím.
Za hřích ale taky stojí Eau Belle a navíc je rozkošně zabalená i zabarvená :wink:

Zkoušela jsem ještě Orange Tonic a na pomerančovou vodičku je velmi příjemná a povedená.

…takže Azzaro, máš můj palec nahoru :banana:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 26.08.09 22:49
Slimek píše:Zkoušela jsem ještě Orange Tonic a na pomerančovou vodičku je velmi příjemná a povedená.

Orange Tonic mi připomíná pomerančový Tic Tac. :D

Jinak znám, myslím, už jen Azzuru (pro mě e-e!), ale mám nachystaný ke zkoušení vzorek Visit. Když píšete, že je dobrá, půjde na řadu mezi prvníma.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 26.08.09 22:58

Azzaro má jeden z nejhezčích flakonů a sice „sněhuláčka“ Blue Charm . Uvnitř je taková lehounká, nahořklá vůně, ale flakonek je rozkošný. Celá bublinová řada je na pokoukání hezká. Jinak Orange Tonic je kupodivu dost teplý, bylinkový pomeranč, ty bylinky jsou v něm až skoro polívkové, nevoněl mi. Eau Belle je netradiční citrusovka a Pink Tonic čistá grepovka. Azzura je hrůzný květinový smrádek v hezounkém flakonu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

donsalieri
Učednice 48 příspěvků 01.07.11 15:48

Azzaro pour Homme je klasika. Anýzovo-bazalkový fougere. Chvilku jsme si na sebe zvykali (přeci jen mi přišlo zvláštní nosit něco, co voní jako věc pro staršího chlapa), ale teď už na něj nedám dopustit a cítím se v něm dobře. Kvalitní osvědčená vůně s velmi dobře rozeznatelnými bylinkami. A za levné peníze (700 Kč za 100 ml).

Zkoušel jsem nedávno v obchodech ty novodobé (Chrome Legend aspol.) a nezaujalo.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 01.07.11 16:44

Azzaro Pour Home je parádní, souhlasím. …neřekla bych na staršího chlapa, ale prostě pro Chlapa.!.
Na manželovi jsem ji zbožňovala…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

donsalieri
Učednice 48 příspěvků 02.07.11 13:43
1Miru píše:
Azzaro Pour Homme je parádní, souhlasím. …neřekla bych na staršího chlapa, ale prostě pro Chlapa.!.
Na manželovi jsem ji zbožňovala…

Je to z roku 1978 a voní to věc jako z roku 1978. Je to velice povedená vůně, ale v prvním dojmu většina okolí bojuje právě s pocitem, že to voní „jako dědova kolínská“ (to byl můj první dojem z fougerového akordu). Je to prostě nezvyk v době, kdy parfumériím kralují „Summer Sport Cool Aqua Light 2011“ krabičky, postavené na primárně freshové bázi. Ale stojí za to ho překonat.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.07.11 17:41

…taky máloco mi z dnešních pánských vůní voní.
Je to samé fresh, orange, light, blue, sport.
Jsou i některé „jemné“ vůně pro pány/kluky pěkné, ale to, co vylézá z parfumerek nyní… :?

Lehké nenáročné citrusově svěží nudné nijako.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ijáček  04.07.11 21:53

Darovala jsem synovi (23) miniaturku Azzaro pour Homme a po nějaké době si sám pořídil celou. A to předtím používal prvoplánové líbivky jako Aqua di Gio a 1Million!

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 18.08.11 20:26

Pěkná krémovka je Azzaro Twin (bílé sluchátko), je to něco mezi Allure od Chanelu a typově trošku jako Noa od Cacharelu, má dobrou výdrž a třeba narozdíl od Allure, který se mi líbí až tak druhý den na oblečení je tahle pěkná hned.
Azzaro Duo je pak hodně pačuliová, trošku jako Flowerbomb bez sladkosti, za vyzkoušení stojí, ještě jí nemám důkladně prozkoumanou, pánská Azzaro Twin je velmi pěkná, sladší vůně.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 14.01.13 10:54

Vie niekto prosím, či sa ešte vyrába Eau Belle? Je to láska na prvé ovoňanie a neviem ho nikde nájsť. :zed:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 14.01.13 12:10

@opoponax
Myslím, že už se dlouho nevyrábí. Jsem velká obdivovatelka a mám hodně nasysleno. Moje spotřeba je cca 100ml na léto. Ještě tak před rokem se sem tam objevila na Xparfemech. Možná ještě někdy bude. Možná se jednou rozhoupu a jedoho sněhuláka pustím do světa…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 14.01.13 12:18

@dynda Ďakujem za info. :mavam: Je to prvá svieža vôňa, ktorá sa mi zapáčila svojou netradičnosťou. Budem ju sledovať a keď tak si zatial objednám viac vzoriek z neho.
Teraz som hľadala náhradu podľa zloženia, keď nájdem niečo podobného, dám vedieť do tohto vlákna. :kytka:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 14.01.13 12:29

@opoponax
Já jako podobnou vnímám tuhle Není rozhodně stejná, ale je tam dost velká podoba na to, aby mě to přimělo ke koupi…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 14.01.13 12:39

@dynda Pozerala som ju, vyskúšam na pokožke, som zvedavá. Vďaka!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist