Azzaro, Jil Sander, Lalique, Boss, Dion, Hilton, Miss Sixty,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.07.07 20:43

Azzaro Chrome Legend

Vlnu nových letniček máme pomalu za sebou a výrobci ohlašují nové podzimní vůně. I Chrome Legend bude v září, nicméně složením by odpovídala spíš svěží vůni: čaj, zelené jablko, hořký pomeranč, pižmo, mech, mořská sprška, cedr, vetiver, ambra a tonka.

Jil Sander Man

Další zářijovou pánskou novinkou bude Jil Sander Man, aromatická dřevitá vůně. Složení: levandule, bergamot, fialka; šalvěj, vetiver; modrý cedr, myrha.

Céline Dion Paris Nights

Po poměrně nedávno vypuštěném Jaru v Paříži přicházejí (v srpnu) Pařížské noci. Spring in Paris se podle mého názoru nijak zvlášť nepovedla, Paris Nights by měla evokovat vzrušující a vznešené večery ve městě na Seině. Podle složení - vistárie, plod mučenky, černá fialka, divoký jasmín, janovec, vonokvětka, růže, vanilka, ambra, kašmír, santal a pačuli - půjde nejspíš o něco vanilkově sladkého, štrejchnutého troškou naší oblíbené drogerkové pižmové plastelíny. Necháme se překvapit.

Paris Hilton Can Can

Vůní od celebrit není nikdy dost. Kromě Céline Dionové a Kylie Minogue (Sweet Darling) tu máme ještě Paris Hiltonovou, pod jejímž jménem vyjde v říjnu prý „elegantní, ale rozverná“ (že se to vylučuje? poručíme větru dešti!) vůně Can Can. Měla by vonět po mandarinkovém květu, černém rybízu, nektarince; divoké orchideji, pomerančovém květu; jemném pižmu, ambře a dřevech. Negativní reklama, o kterou se Paris postarala svým skandálem s vězením za řízení v opilosti, prý parfému spíš pomůže než uškodí. Uvidíme - vůně od Paris Hiltonové prý patří mezi celebritími parfémy mezi ty lepší.

Lalique Amethyst

Lalique u nás nepatří mezi moc známé značky (v parfumeriích na ni moc často nenarazíte - zkuste štěstí ve Fannu, tam mají dokonce i drahé sběratelské edice) a těžko říct, jestli k nám Amethyst dorazí. Vyjít by měl v září. Složení: černý rybíz, ostružina; květiny; vanilka, pižmo.

Miss Sixty Rock Muse

Sledujete-li značku Miss Sixty, můžete se v říjnu těšit na další přírůstek do sbírky. Rock Muse se veze na vlně rokenrolu a obsahuje grapefruit, bergamot, červený rybíz; jasmín, yerba mate; pačuli, santal, vetiver, pižmo a rýži basmati.

Hugo Boss XX
Hugo Boss XY

V září vypustí Hugo Boss novou dvojici vůní. Jedna je dámská, jedna pánská, a jestli si pamatujete z biologie aspoň něco málo o chromozómech, určitě je vám jasné, která je která. Pánská XY obsahuje zelenou hrušku, bazalku, mátu, drcený led, libanonský cedr a pačuli; dámská XX liči, rýži basmati (rejže v parfémech je nějaká nová móda či co), arabský jasmín a santalové dřevo.

L'Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007

Na závěr něco pro milovnice exkluzivních značek - L'Artisan nás v říjnu oblaží limitovanou vůní Iris Pallida 2007. Bude samozřejmě kosatcová a bude jí k dispozici jen omezené množství.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Fleur  29.01.08 11:22

Už jste některá vyzkoušela Lalique Amethyst? Reklamní charakteristika „veselé tóny právě nasbíraného lesního ovoce“ sice neslibuje příliš originální zážitek, ale když se jim to vyplatí čepovat do těch nádherných křišťálových flakonků, tak to snad nebude jenom nějaký univerzální sirup lesní směs…

Kacka  30.01.08 11:06
Fleur píše:
Už jste některá vyzkoušela Lalique Amethyst? Reklamní charakteristika „veselé tóny právě nasbíraného lesního ovoce“ sice neslibuje příliš originální zážitek, ale když se jim to vyplatí čepovat do těch nádherných křišťálových flakonků, tak to snad nebude jenom nějaký univerzální sirup lesní směs…

Lalique Amathyst jsem včera vyzkoušela ve Fannu, pouze na testovacím papírku. Ze začátku zavoněl, jako když strčíte hlavu do keře černého rybízu, řekla bych, že celkem opravdově. Potom se začal rozvíjet do sladka, připomněl mi rozmačkaný rybíz s cukrem a později i rybíz s ostružinami v poháru se šlehačkou. Ke konci to bylo jako ten fialový Bonpar:)
Ale na kůži to může vypadat asi úplně jinak.

verrsuicide
Učednice 113 příspěvků 25.10.12 23:01
Miss Sixty Rock Muse

Kdysi jsem ji měla a teď jsem očuchávala Diory Poisony a jeden z nich mi ji strašně připomínal, netušíte který z Poisonů by to mohl být, prosím?
Jinak se budu muset vydat na lov znovu a doma by to nemuseli vydýchat :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 37 vzorků V tužebníku 8 parfémů

albeni1  26.10.12 18:09

@verrsuicide
Teda, toto a připomíná Poisony? :think:
Hypnotic to nebude stoprocentně, Tendre taky ne, Pure taky ne. Zbývá Midnight a klasický Poison. Řekla bych že by to mohl být ten původní. Pro mě sice nejsou podobné ani vzdáleně, ale Midnightu se Rock Muse neblíží, Midnight je sirupová dřevitá růže, takže vyřazovací metodou zbývá Poison. A ten už je po reformulacích tak vyšeptalý, že by se i mohl rozložit nějak takhle.
(takhle hrozně :oops: Rock Muse mi opravdu nesedla)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist