Azzaro nebo Lagerfeld

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 18:35
Azzaro nebo Lagerfeld

Manželovi je jedno, čím se voní - nosí, co mu koupím. Takže jde o to, aby to vonělo mně. Dochází mu Dior Homme (už asi třetí flakón) a sám mne upozornil, že bude brzy „na dně“.
Mně Dior Homme voní asi ze všech pánských parfémů nejvíce, ale chtělo by to nějakou změnu.
Nechci kupovat, co už měl a měl kromě Dior Homme:
DG pour Homme
DKNY Men
Cacharel pou Homme
Egoiste
Egoiste Platinum
Salvatore Ferragamo
JOOP!
JOOP! Nightfligt
Moschino Uomo
Clinique Happy

No, a z toho, co znám, se mi líbí Opium, A*MEN,Timbuktu, Duel, Sables, M7, Invasion Barbare, Basala, Ormonde Man…atd.

A teď - objevila jsem za super ceny sady Azzaro pour Homme a Lagerfeld Classic .
Co je lepší ? :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 18:47

to je spíš otázka pro něj ne? popřípadě pro tebe - ty to budeš čichat.. :D

já bych bral oba

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 19:07
derad píše:
to je spíš otázka pro něj ne? popřípadě pro tebe - ty to budeš čichat.. :Djá bych bral oba

Jenže já je vůbec neznám - to je nákup naslepo, chápeš ?! Potřebuju trochu popis, dojmy… :D

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:08

těžká volba, mně se hodně líbí obě dvě…

jestli jsou vážně za super cenu, koupil bych obě a dal bych mu obě dvě :) ačkoliv si osobně myslím, že azzaro bude přijatelnější pro větší část mužů, lagerfeld je dost sladký a do skořicova a na nesprávném muži může vyznít poměrně zženštile

já koupil kazetu Azzaro pH (100ml EdT+100ml AS) za 700 před pár měsíci, což je myslím úžasná cena…ale co jsem viděl na netu, tak kazeta s lagerfeldem (125ml EdT+125ml AS) se dá sehnat zhruba za stejné peníze…

takže za sebe - pokud by mi to finance dovolovaly, koupil bych mu obě…

P.S. Azzaro vídávám bězně v Sephorách, takže myslím, že by se tam mohl dát vyzkoušet…obě jsou z r. 1978 a je to na nich poznat (v kladném smyslu slova)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 19:13

:D Asi to tak dopadne - kazetu Azzaro 50ml + 100ml voda po holení můžu mít za 430 Kč a Lagerfeld 125 ml edt a 125 ml voda - za 570 Kč - vč. poštovného…
Ale přece jen bych potřebovala trochu popis - není to náhodou nějak podobné Fahrenheitu - nerada zvracím… 8)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:20
Kerze píše
není to náhodou nějak podobné Fahrenheitu - nerada zvracím… 8)
to ani náhodou.

ber Azzaro, to bylo někde (nevímkde) vyhlášeno za jeden z nejlepších parfémů všech dob. je přímočaře (ale ne primitivně) mužný, svým způsobem klasický, bez té tristní novodobé infekce „líbivosti“.
těžko si umím představit, že zklame - i když možné je leccos

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 10.11.09 19:22

… mně se Azzaro velmi líbí … skvělá mužná vůně, zkoušela jsem ji poměrně dávno, takže nebudu moc konkrétní, ale dojem ve mně zanechala skvělý … vím že úplný začátek byl trochu slabší, ale potom je to hodně o kůži, troše koření a vetiveru ..

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:28
derad píše:
Kerze píše
není to náhodou nějak podobné Fahrenheitu - nerada zvracím… 8)
to ani náhodou.
ber Azzaro, to bylo někde (nevímkde) vyhlášeno za jeden z nejlepších parfémů všech dob. je přímočaře (ale ne primitivně) mužný, svým způsobem klasický, bez té tristní novodobé infekce „líbivosti“.
těžko si umím představit, že zklame - i když možné je leccos

já si to představit dovedu, protože co vím z reakcí lidí, dost jich řadí Azzaro mezi „kolínskou pro dědečka“ - záleží na tom, jak se staví Kerzin manžel k těm klasičtějším vůním a zdali se s nimi dovede sžít

ale za tu cenu bych bral obě - i kdyby se mu nelíbily, vždycky je pak můžeš prodat (a ještě na tom vydělat) :lol:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 10.11.09 19:31

… s tím souhlasím

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:36

ještě k tomu popisu:

Azzaro je na mé kůži příjemně nasládlá, hodně vyniká levandule a anýz, po čase se přidává pižmo

Lagerfeld je v porovnání s Azzarem sladší, hodně dřevitě-skořicový a v pozadí opět vyčuhuje určitá „vůně starého kovu“ - u něj doporučuju nestříkat ho na sebe z blízka, ale minimálně z 40-50cm, to tam hraje taky roli, protože jinak působí poněkud dusivě, krásně vynikne v zimních mrazivých dnech

já je „miluju“ obě dvě…ale jak říkám, takhle to je u mě - na něm se můžou projevit více zase jiné složky :)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:36
FlirtBoy píše: .. co vím z reakcí lidí, dost jich řadí Azzaro mezi „kolínskou pro dědečka“
to je pravda - já jsem jen odhadnul, že Šárka je takovému prvoplánovému odsudku vzdálená.
a pokud se jí opravdu Azzaro p.H. nesedne, tipuju, že z dědečkovského důvodu to nebude.

tak teď už do Azzara musíš jít Šárko, jsme zvědaví, jak ho ohodnotíš :lol:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:39

hlavně jak ho ohodnotí manžel :lol:

(já na jejím místě bych koupil obě kazety, manželovi daroval obě EdT a obě AS prodal FlirtBoyovi, každou tak za 220kč) 8) :D

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:44
FlirtBoy píše:
hlavně jak ho ohodnotí manžel :lol:(já na jejím místě bych koupil obě kazety, manželovi daroval obě EdT a obě AS prodal FlirtBoyovi, každou tak za 220kč) 8) :D
:P

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 19:45

:D …no, ono to spíše vypadá na prodej těch edt, páč můj muž používá skoro jenom AS a když ho nemá, tak to nahradí edt… :D

Dědeček ještě dlouho nebude, ač vlasy už má impozantně prošedivělé…teď už to fakt musím koupit a hořím zvědavostí… :D

Jinak, manželovi je to fakt jedno. Se slzou v oku vzpomíná na Pitralon (hlavně kvůli ceně 8) ). :D

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:47
Kerze píše: :D …no, ono to spíše vypadá na prodej těch edt, páč můj muž používá skoro jenom AS a když ho nemá, tak to nahradí edt… :D

Dědeček ještě dlouho nebude, ač vlasy už má impozantně prošedivělé…teď už to fakt musím koupit a hořím zvědavostí… :D

Jinak, manželovi je to fakt jedno. Se slzou v oku vzpomíná na Pitralon (hlavně kvůli ceně 8) ). :D
já nevím, už je to let, ale ten Pitralon nebyl tak špatný…
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist