Azzaro nebo Lagerfeld

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 18:35
Azzaro nebo Lagerfeld

Manželovi je jedno, čím se voní - nosí, co mu koupím. Takže jde o to, aby to vonělo mně. Dochází mu Dior Homme (už asi třetí flakón) a sám mne upozornil, že bude brzy „na dně“.
Mně Dior Homme voní asi ze všech pánských parfémů nejvíce, ale chtělo by to nějakou změnu.
Nechci kupovat, co už měl a měl kromě Dior Homme:
DG pour Homme
DKNY Men
Cacharel pou Homme
Egoiste
Egoiste Platinum
Salvatore Ferragamo
JOOP!
JOOP! Nightfligt
Moschino Uomo
Clinique Happy

No, a z toho, co znám, se mi líbí Opium, A*MEN,Timbuktu, Duel, Sables, M7, Invasion Barbare, Basala, Ormonde Man…atd.

A teď - objevila jsem za super ceny sady Azzaro pour Homme a Lagerfeld Classic .
Co je lepší ? :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 18:47

to je spíš otázka pro něj ne? popřípadě pro tebe - ty to budeš čichat.. :D

já bych bral oba

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 19:07
derad píše:
to je spíš otázka pro něj ne? popřípadě pro tebe - ty to budeš čichat.. :Djá bych bral oba

Jenže já je vůbec neznám - to je nákup naslepo, chápeš ?! Potřebuju trochu popis, dojmy… :D

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:08

těžká volba, mně se hodně líbí obě dvě…

jestli jsou vážně za super cenu, koupil bych obě a dal bych mu obě dvě :) ačkoliv si osobně myslím, že azzaro bude přijatelnější pro větší část mužů, lagerfeld je dost sladký a do skořicova a na nesprávném muži může vyznít poměrně zženštile

já koupil kazetu Azzaro pH (100ml EdT+100ml AS) za 700 před pár měsíci, což je myslím úžasná cena…ale co jsem viděl na netu, tak kazeta s lagerfeldem (125ml EdT+125ml AS) se dá sehnat zhruba za stejné peníze…

takže za sebe - pokud by mi to finance dovolovaly, koupil bych mu obě…

P.S. Azzaro vídávám bězně v Sephorách, takže myslím, že by se tam mohl dát vyzkoušet…obě jsou z r. 1978 a je to na nich poznat (v kladném smyslu slova)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 19:13

:D Asi to tak dopadne - kazetu Azzaro 50ml + 100ml voda po holení můžu mít za 430 Kč a Lagerfeld 125 ml edt a 125 ml voda - za 570 Kč - vč. poštovného…
Ale přece jen bych potřebovala trochu popis - není to náhodou nějak podobné Fahrenheitu - nerada zvracím… 8)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:20
Kerze píše
není to náhodou nějak podobné Fahrenheitu - nerada zvracím… 8)
to ani náhodou.

ber Azzaro, to bylo někde (nevímkde) vyhlášeno za jeden z nejlepších parfémů všech dob. je přímočaře (ale ne primitivně) mužný, svým způsobem klasický, bez té tristní novodobé infekce „líbivosti“.
těžko si umím představit, že zklame - i když možné je leccos

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 10.11.09 19:22

… mně se Azzaro velmi líbí … skvělá mužná vůně, zkoušela jsem ji poměrně dávno, takže nebudu moc konkrétní, ale dojem ve mně zanechala skvělý … vím že úplný začátek byl trochu slabší, ale potom je to hodně o kůži, troše koření a vetiveru ..

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:28
derad píše:
Kerze píše
není to náhodou nějak podobné Fahrenheitu - nerada zvracím… 8)
to ani náhodou.
ber Azzaro, to bylo někde (nevímkde) vyhlášeno za jeden z nejlepších parfémů všech dob. je přímočaře (ale ne primitivně) mužný, svým způsobem klasický, bez té tristní novodobé infekce „líbivosti“.
těžko si umím představit, že zklame - i když možné je leccos

já si to představit dovedu, protože co vím z reakcí lidí, dost jich řadí Azzaro mezi „kolínskou pro dědečka“ - záleží na tom, jak se staví Kerzin manžel k těm klasičtějším vůním a zdali se s nimi dovede sžít

ale za tu cenu bych bral obě - i kdyby se mu nelíbily, vždycky je pak můžeš prodat (a ještě na tom vydělat) :lol:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 10.11.09 19:31

… s tím souhlasím

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:36

ještě k tomu popisu:

Azzaro je na mé kůži příjemně nasládlá, hodně vyniká levandule a anýz, po čase se přidává pižmo

Lagerfeld je v porovnání s Azzarem sladší, hodně dřevitě-skořicový a v pozadí opět vyčuhuje určitá „vůně starého kovu“ - u něj doporučuju nestříkat ho na sebe z blízka, ale minimálně z 40-50cm, to tam hraje taky roli, protože jinak působí poněkud dusivě, krásně vynikne v zimních mrazivých dnech

já je „miluju“ obě dvě…ale jak říkám, takhle to je u mě - na něm se můžou projevit více zase jiné složky :)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:36
FlirtBoy píše: .. co vím z reakcí lidí, dost jich řadí Azzaro mezi „kolínskou pro dědečka“
to je pravda - já jsem jen odhadnul, že Šárka je takovému prvoplánovému odsudku vzdálená.
a pokud se jí opravdu Azzaro p.H. nesedne, tipuju, že z dědečkovského důvodu to nebude.

tak teď už do Azzara musíš jít Šárko, jsme zvědaví, jak ho ohodnotíš :lol:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.11.09 19:39

hlavně jak ho ohodnotí manžel :lol:

(já na jejím místě bych koupil obě kazety, manželovi daroval obě EdT a obě AS prodal FlirtBoyovi, každou tak za 220kč) 8) :D

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:44
FlirtBoy píše:
hlavně jak ho ohodnotí manžel :lol:(já na jejím místě bych koupil obě kazety, manželovi daroval obě EdT a obě AS prodal FlirtBoyovi, každou tak za 220kč) 8) :D
:P

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.11.09 19:45

:D …no, ono to spíše vypadá na prodej těch edt, páč můj muž používá skoro jenom AS a když ho nemá, tak to nahradí edt… :D

Dědeček ještě dlouho nebude, ač vlasy už má impozantně prošedivělé…teď už to fakt musím koupit a hořím zvědavostí… :D

Jinak, manželovi je to fakt jedno. Se slzou v oku vzpomíná na Pitralon (hlavně kvůli ceně 8) ). :D

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 10.11.09 19:47
Kerze píše: :D …no, ono to spíše vypadá na prodej těch edt, páč můj muž používá skoro jenom AS a když ho nemá, tak to nahradí edt… :D

Dědeček ještě dlouho nebude, ač vlasy už má impozantně prošedivělé…teď už to fakt musím koupit a hořím zvědavostí… :D

Jinak, manželovi je to fakt jedno. Se slzou v oku vzpomíná na Pitralon (hlavně kvůli ceně 8) ). :D
já nevím, už je to let, ale ten Pitralon nebyl tak špatný…
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist