Azzaro Now

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

micmici
Učednice 52 příspěvků 22.02.08 10:50

Prosím pěkně, nevíte někdo, jak voní nová EDT Azzaro Now? jsem celkem velká fanynka Azzury, již mám několikátou, ale tady v CB AZZARO ¨Now nikde nemají, abych ji mohla očuchat. Docela bych do ní šla.
Díky. Můžete psát i na mail: monvodi@seznam.cz

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.02.08 11:06

V Praze jsem ji viděla v Sephoře na Flóře a na Václavském náměstí. Měla by být aldehydová, ale připadala mi z tohoto hlediska neškodná ;). Je svěží, příjemná, vodní, ale pro můj nos nezajímavá. Evokuje mi takové ty křupavé hrušky, co z nich po zakousnutí přímo teče šťáva. Jinak složení by měla mít následující:

Hlava: bílý čaj, bergamot, granátové jablko
Srdce: aldehydy, tiaré, jasmín, vodní tóny
Základ: světlá dřeva, palisandr, jantarový rum, pižmo

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

micmici
Učednice 52 příspěvků 03.03.08 22:43

Díky. Pořád se nemůžu rozhodnout. Chtěla bych něco zajímavého, pěkného, neotřelého…ale pořád se točím kolem svých oblíbených - Maxmara, DKNY Women, Azzura........
Potřebuji nějakou zajímavou změnu :-)

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist