Azzaro NOW

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 30.05.08 19:19
Azzaro NOW

Recenzia sa mi paci, flakon sa mi paci, zlozenie sa mi paci, ale neskusala som ju…viete niekto aka je? Comu sa podoba? D a k u j e m.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

30.05.08 23:04

Je jako když držíš v nakrémovaných roukou hrneček s čajem :wink:

Docela hezká :D

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 31.05.08 18:10

Bohužel já chválit nemohu - začátek sice působil slibně: říkala jsem si, že by překvapivě mohlo jít o zajímavou vůni - rychle jsem se vyléčila: cítím různé druhy zeleniny: dominuje celer :shock: :lol: /Pro mě tedy nenositelné/ Určitě doporučuju před koupí vyzkoušet :wink:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 01.06.08 13:02

Tu som chcela podakovat za komentare k tomuto parfemu (…a podarilo sa mi z toho zalozit novu temu ) :oops:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist