Azzaro NOW

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3305 příspěvků 30.05.08 19:19
Azzaro NOW

Recenzia sa mi paci, flakon sa mi paci, zlozenie sa mi paci, ale neskusala som ju…viete niekto aka je? Comu sa podoba? D a k u j e m.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:
 
  30.05.08 23:04

Je jako když držíš v nakrémovaných roukou hrneček s čajem :wink:

Docela hezká :D

 
Evax
Parfémová maniačka 714 příspěvků 31.05.08 18:10

Bohužel já chválit nemohu - začátek sice působil slibně: říkala jsem si, že by překvapivě mohlo jít o zajímavou vůni - rychle jsem se vyléčila: cítím různé druhy zeleniny: dominuje celer :shock: :lol: /Pro mě tedy nenositelné/ Určitě doporučuju před koupí vyzkoušet :wink:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3305 příspěvků 01.06.08 13:02

Tu som chcela podakovat za komentare k tomuto parfemu (…a podarilo sa mi z toho zalozit novu temu ) :oops:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist