Azzura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majda  25.02.08 09:26

Podle složní se mi líbí vůně Azzura od Azzaro,ale nevím jestli mám objednávat naslepo.Jaká je? Svěží?Dá se nosit celoročně a vydrží?Nesnáším vůně,které nevydrží. Líbí se mi Lacoste pour Femme,Extrava­gance,24 F Eau
délicate,Lovely,Max Mara,Max Mara silk touch.Vyloženě nesnáším Very sexy for Her,Trusardi Skin,Eden.

Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 25.02.08 09:49

Majda:
Azzura je podle mě vůně s velice dobrou výdrží, svým způsobem svěží, ale docela výrazná /takže někomu se může zdát i těžká a bolehlavová, já bych ji řadila mezi svěžejší typy, ovšem Light Blue to není :): podle toho, co píšeš, by se Ti snad mohla líbit: snad. Radši bych ji zkusila - viděla jsem ji ve Fannu, ale nevím, jestli ještě bude - měli ji ve výprodeji. Nosit se dá podle mne celoročně, s výjimkou parného léta: nejlépe bych ji viděla na jaře a na podzim, samozřejmě záleží na náladě. Jen mám obavu, že se rychle ovoní: já se jí po necelých 10 ml musela urychleně zbavit :rolleyes: /Ani její nákup v budoucnu neplánuji, pravděpodobně už nikdy: oněch 10 ml mi připadá celoživotně až nad hlavu. Ale je možné, že časem změním názor :)/

Třeba až přibude víc komentářů, budeš moudřejší ;)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

micmici
Učednice 52 příspěvků 08.03.08 19:03
Majda píše:
Podle složní se mi líbí vůně Azzura od Azzaro,ale nevím jestli mám objednávat naslepo.Jaká je? Svěží?Dá se nosit celoročně a vydrží?Nesnáším vůně,které nevydrží. Líbí se mi Lacoste pour Femme,Extrava­gance,24 F Eau
délicate,Lovely,Max Mara,Max Mara silk touch.Vyloženě nesnáším Very sexy for Her,Trusardi Skin,Eden.

Já Azzuru používám celkem dlouho, a už mám asi čtvrtou nebo pátou.
Souhlasím s Evax, je to výrazná vůně, určitě vhodná na jaro a podzim. A i tak, pokud jsou obě tato roční období chladnější. naprosto nevhodná do tepla. Já tu vůni mám ráda, je v ní cosi velmi zvláštního, co vzbuzuje zájem jak u mužů tak u žen. Je fakt zvláštní, ale jít do ní naslepo, zvláště, když máš oblíbené vůně, jaké píšeš…to bych asi nedělala…Já třeba mám ráda MAxMaru tu zlatou, ale SilkTouch vůbec nemůžu. Poslala bych Ti klidně odstřik, abys věděla. Můj mail je: monvodi@seznam­.cz. Budeš-li mít zájem, napiš.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 08.03.08 21:14

Velmi výrazná, velmi dobře držící. Naprostý svěží „dryák“. Cítila jsem v ní vítr, koření, mořskou slanou vodu, zelené složky. A nechávala jsem ji na parné léto - jak čtu, neměla jsem to dělat. Totálně mě převálcovala:-))) Majdo - vyzkoušej, pokud můžeš, je fakt krásná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist