Bagley Mischka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dienda
Učednice 99 příspěvků 16.03.09 22:15
Bagley Mischka

znate nektera parfemy teto znacky?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 16.03.09 23:16

Mám vzorku Badgley Mischka, ktorú som si objednávala na základe recenzie z The Guide a je to pre mňa ten typ vône, ktorá sa nedá zmyť (plus), aj keď by si to človek veľmi prial. Pre mňa absolútne neznesiteľná, tak zvláštne sladká. Ovocne sladká. Pritom nálože silného kalibru mne osobne nevadia. Niečo podobné som už veľa krát, najmä pár rokov dozadu, na ľuďoch cítila, aj keď si nemyslím, že to bola zrovna Badgley Mischka. Tania píše, že je tam istá podoba s Angelom, čo sa mne nezdá a s Gucci Rush. Nuž nie som ani na angelovité vône. Rush sa mi páči.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 17.03.09 01:49

me prisla podobna se silver rain trochu. a libi se mi moc :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 17.03.09 10:42

aaa…tak to bych asi nemohla..i kdyz Angel se mi nezda moc tezky, ani sladky, ale neco mi v nem vadi..rush jsem nezkousela, ale urcite nesnesu na sobe ulepene a tezke vune, ktere vlezou az pod kuzi..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 24.03.09 16:51

dnes jsem zkusila vzorek David yurman EDP, a prijde mi hodne podobny Mischce.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 17.09.09 19:28

nějaké další zkušenosti? Přemýšlím o objednávce naslepo…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.09.09 20:01

Ztotožňuji se s názorem alin - nic pro mne. Ovocné-chypré - pro mne strašná kategorie. A opravdu držák jak hrom. Taky vidím podobnost se Silver Rain. Až na to, že Badgley Mischka má u Turina 5 hvězd a Silver Rain snad jen jednu.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 17.09.09 22:15

Badgley Mischku mám a přestože rybíz nemám příliš v lásce, tak tahle vůně se mi líbí. Obzvlášť v chladnu se nádherně rozvine.

Fleurs de Nuit - zkoušela jsem u WildOrchidky čistý parfém a byla to magnóliová pohádka (a pošilhávám aspoň po odstřiku :wink: ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Perla
Parfémová maniačka 760 příspěvků 18.09.09 09:25
alin píše:
Mám vzorku Badgley Mischka, ktorú som si objednávala na základe recenzie z The Guide a je to pre mňa ten typ vône, ktorá sa nedá zmyť (plus), aj keď by si to človek veľmi prial. Pre mňa absolútne neznesiteľná, tak zvláštne sladká. Ovocne sladká. Pritom nálože silného kalibru mne osobne nevadia. Niečo podobné som už veľa krát, najmä pár rokov dozadu, na ľuďoch cítila, aj keď si nemyslím, že to bola zrovna Badgley Mischka. Tania píše, že je tam istá podoba s Angelom, čo sa mne nezdá a s Gucci Rush. Nuž nie som ani na angelovité vône. Rush sa mi páči.

Nelze než souhlasit, pro mě prakticky totožná s vůní Oriflame - Giordani White Gold, která ve mě vzbuzuje tytéž odpuzující pocity - u mě ale znásobené tím, že mě touto „vůní“ obšťastňuje několik let má kolegyně, která se mnou sdílí kancelář a vydatně se s ní polévá :speechless: , nezachrání jí ani slavný tvůrce :wink:

Jinak Mischkovi nelze upřít lepší propracovanost a konečné vyznění, pro mě s ohledem na výše uvedené stejně nenositelná :roll:
Podobnost s Angelem ani Rushem jsem nezaznamenala :) , obě se mi líbí :)

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 209 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist