Balenciaga Le Dix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.05.08 18:07
Balenciaga Le Dix

Máte některá tuto vůni vyzkoušenou/o­blíbenou? Mají to být aldehydy s květinami. Vůně podle některých recenzí voní jako mix Chanelu No.5 s fialkami. A to mě právě zaujalo. :wink: Jde údajně o sofistikovanou, elegantní vůni vhodnou na každodenní nošení, třeba i do restaurace.

A dále co k této značce? Pochlubte se. Já neznám nic, ani Rumbu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

Gep
Učednice 218 příspěvků 23.05.08 18:39

Od značky Balenciaga znám jen Cristobal (sladce dřevitá, ale na mě příliš dřevíčka a ani ta výdrž nebyla až tak očekáváná, přestože jsem měla edp) a Rumbu (ta je nádherná, sladká, tuberozová a vanilkovo ovocná s výdrží celodenní). :)

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 23.05.08 23:42

Od Balenciaga mám Talisman - ten je chyprově-gurmanský, růmově zakaramelizované ovoce :), mě se moc líbí ikdyž
na vydrž bych moc nespolehala, ale záleží na typu pokožky, Talisman doplnuji po třech hodinách ( asi mám horké srde :) ), ale na oblečení se drží dlouho.
Rumba je také velmi zajímavá, v nějakém smyslu svojé ohnivostí se s Talismanem někdy poblíž.
Le Dix mě také zajímá, ještě jsem ji nepořidila celý flakon, ale vůně je starosvětská, nevtíravá a elegantní, s džinami bych ji nenosila :), přesně jak si říkala aldehydy a květiný - hlavní téma.
Cristobal - mám objednány zatím jenom sprchový gel, tak na něj čekám.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist