BALERINKY CROCS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 25.01.09 14:08
BALERINKY CROCS

Máte s nimi někdo zkušenost? Za kolik a kde se dají v Praze koupit ? A třetí, poněkud nechutný dotaz - nesmrdí v nich nohy ? Přece jenom je to guma.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 25.01.09 14:49

Pokud jsou to originál Crocs, tak naprosto ne. Není to guma, je to jakýsi speciální materiál, který působí snad i antibakteriálně, či co ..... Nohy v tom nejenom nesmrdí, ale ani se nepotí a pokud je chladno, tak ta bota,ač plná děr, hřeje.

Já nemám sice balerínky, ale Crocs originály už asi 3 roky. Nosím je hodně doma a třeba u kamrádky na chalupě na ven. Anebo k vodě. Mají je i děti a pro ně jsou tedy k nezaplacení ..... mohou do písku, do vody, bláta - obláchne se to, suché je to hned a jde se dál. Na dovče mají i sandálky, ale třeba navečer chtějí zase crocsky, že je jim v tom tepleji :wink: .

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 25.01.09 17:10
crocs

tak já mám klasické-tedy ty vylepšené se sucháči-off road i balerínky a na zimu ty s kožíškem,všechny jsou super,noha se v nich nepotí a jak píše lleni-jsou praktické v každém počasí.moc jsem si je zamilovala,rozhodně doporučuji zakoupit,v Praze např.Destroy,Home art.a ceny..ty klasické 1200,baleriny kolem 900.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 25.01.09 17:37

no to jste, holky, zlaté. A co materiál, jsou měkké, poddajné? Kde jsou ty obchody v Praze ?

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 25.01.09 18:34
crocs

jo jo,jsou měkoučké,neměla jsem s nimi problém(netla­čily,nedřely)Des­troy je v OC Smíchov a Na příkopech a také myslím v OC Chodov,Home Art je na Zličíně v Metropoli,Na Pankráci je také nové obchodní centrum a tam je taky Destroy.mám zkušenost i s těmi nepravými,ale opačnou,v těch jsem měla nohy jako v bazénu,doporučuji zainvestovat a koupit si ty origoš :P budeš spokojená,uvidíš 8) Na tom Pankráci neměly takový výběr,byla jsem tam nedávno,dobrou zkušenost mám Na příkopech,oni Ti tam kdyžtak i vyhledají ,kde mají přesně ty,co chceš-velikost,barvu,typ­..atd.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 25.01.09 18:44

jsem taková neznalec- jsou ty balerinky, rsp. materiál měkké, ohebné?

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 25.01.09 18:57

Také se přidávám ke spokojeným uživatelkám CROCS - opravdu mě moc mile překvapily. Mám klasické, balerinky budou asi stejný materiál - ohebný, měkký, poddajný a bezvadně přizpůsobivý.

Loni jsem zkoušela u neteře nějakou napodobeninu Crocsíků a vůůůbec se to nedá srovnat. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 25.01.09 19:05

ano,i baleríny jsou měkké,poddajné,po­hodlnější botky neznám,prostě bačkůrky :wink:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 25.01.09 19:30

a nevypadají jako boty do vody nebo moc sportovně? Já vím, že mám blbé otázky, ale strašně nerada kupuji boty. Např. u některých balerin je hrozně tvrdý okraj u paty a dost to tlačí, škrábe.Prostě potřebuji úplně měkkou botičku, co se dá srolovat do uzlíčku.No ale reference jsou veskrze kladné, až bude slušnější počasím vyrazím na obhlídku.

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 25.01.09 19:48

Já nosila crcocsácké balerinky celé minulé léto a podzim a nesundala jsem je téměř z nohy. Měla jsem klenbu zničenou z normálních balerínek a Conversek. Noha nesmrděla, ale že by se vůbec nepotila to říct opravdu nemůžu. Vše ale ve snesitelné míře. A hlavně - nebesky pohodlné!!!
Všeobecně mi je všichni chválili, říkali, mně se ty gumáky nelíbí, ale tyhle jdou…

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 25.01.09 19:50

Jo a zkus je v Letňanech , naproti Zaře je obchod s botama, tam by je mohli mít.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 25.01.09 20:22

Letňany mám, co by kamenem dohodil - no a ve kterém tam obchodě ?

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.01.09 20:31

To existuje i model „Sněhule“? 8)

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 25.01.09 21:59

Zní to neuvěřitelně, ale ano. V několika provedeních… Vysoké, nízké, balerinky s kožíškem. 8) :lol:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.01.09 22:50

Roztomilé!

Ale nechce se mi věřit, že se v tom ta ťapajzna nepotí… :roll:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist