Balmain de Balmain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.04.08 21:08

Ahoj, poradíte, jak voní tato vůně? Je svěží?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 12.04.08 21:17
radmila.k píše:
Ahoj, poradíte, jak voní tato vůně? Je svěží?

Mě se svěží zdá! Je to klasika - květinová, ale nesladká, není pronikavá (obtěžující) a velmi elegantní. Celkem slušná výdrž a dá se koupit na webu za dobrou cenu.Nevím, jestli se dá očichat v kamenkách. Mám zatím jen vzorek, ale budu o ní uvažovat. Jeví se mi na léto docela vhodná.Dost je tam cítit jasmín, bergamot - koukni se na složení, je v databázi.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.04.08 21:23

Určite tu napíšu iné skvelé odborníčky (Samantha ju tu kdesi krásne popisovala), ale aj ja pridám čosi, lebo počas týchto dní som z Balmain de Balmain nadšená. Je svieža. Zo začiatku ide do pánska, tak sviežo a trochu stroho a elegantne. Prekvapením je, že sa krásne rozvinie, do tých zelených tónov sa pridá taká ľahkosť a príjemná sviežosť a zdá sa mi (našťastie pre mňa), že jemne zosladne, prosto je veľmi nositeľná a príjemná…aj v teplom počasí.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 21:46

Jaké má složení? Není to aldehydovka ? Mně vždycky naštve, když někde podrobně vypíšou složení parfému a zapomenou zmínit aldehydy…:o

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.04.08 21:47

Zlozenie : bergamot, galbanum, černý pepř, černý rybíz,
jasmín, fialka, májová růže, kosatec,
pačuli a vetiver z Indonésie, santal z Mysore, větvičník

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 12.04.08 21:47
Kerze píše:
Jaké má složení? Není to aldehydovka ? Mně vždycky naštve, když někde podrobně vypíšou složení parfému a zapomenou zmínit aldehydy…:o

Není, ale je v tom pačuli, tak ji ani nezkoušej!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 21:57

Takže chypré! Fakt nosíte chypré v létě?

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.04.08 22:00

To musíš vyskúšat! Myslim tuto vonu.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.04.08 22:09

Ha! Kerze, na mne je Cabochard najlepsi v lete. ;) (Neomdli od hrozy, ja vzdy aplikujem radsej mnej nez viac, a obzvlast u voni ako Cabochard.) Zrazu ziska iny nadych. Ani to neviem opisat.

Mnohe lahsie chyprovky a tzv. chypre na pomedzi zvladnu aj leto - O De Lancome, Cristalle, No.19, Jacomo Silences.
Zavisi od nositelky dennej doby aj vlhkosti vzduchu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 22:18
benvenuta píše:
Ha! Kerze, na mne je Cabochard najlepsi v lete. ;) (Neomdli od hrozy, ja vzdy aplikujem radsej mnej nez viac, a obzvlast u voni ako Cabochard.) Zrazu ziska iny nadych. Ani to neviem opisat.Mnohe lahsie chyprovky a tzv. chypre na pomedzi zvladnu aj leto - O De Lancome, Cristalle, No.19, Jacomo Silences.

Věřím Ti. Na mně jsou v létě nejlepší vanilkové orienty. Jsem přesvědčená o tom, že jsou stvořeny do teplého počasí a jinak se plně nerozvinou… Docela ráda bych někdy Cabochard cítila na někom jiném, ale ještě se mi nikoho nepodařilo přemluvit, aby se jím navoněl…:(

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 13.04.08 01:49

Kerze -
Docela ráda bych někdy Cabochard cítila na někom jiném, ale ještě se mi nikoho nepodařilo přemluvit, aby se jím navoněl…
Tak to tu citam rad radom a ty mas fakt niekedy super hlasky, ktore mi zdvihaju naladu. Len tak dalej. :D

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 13.04.08 17:45

Balmain de Balmain svěží je, není sladká a není to taková ta okamžitá líbivka. Já z ní po celou dobu cítím kořen petržele, a to od začátku až do konce. Ale úsudek vyvozuji jen z polití vzorkem.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 13.04.08 18:12
benvenuta píše:
Mnohe lahsie chyprovky a tzv. chypre na pomedzi zvladnu aj leto - O De Lancome, Cristalle, No.19, Jacomo Silences.

Jaképak „AJ leto“ :D mně se zdají O de Lancome a Cristalla být hlavně LETNÍ vůne :). Chyprovky jako Mitsouko a Dioressence, např. zase v klidu CELOROČNÍ.
S tím, že vanilkové a jiné orienty jsou stvořeny do teplého počasí, s tím vřele souhlasím :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.04.08 20:14

Co ja viem… Mala som to sformulovat inak. Ja vone nedelim podla rocnych obdobi. Jedina z mojich sukromnych kategorii spojena s rocnym obdobim je „vone, ktore nemozem nosit v horucave“ (pretoze by som si sposobila bolenie hlavy alebo pravoplatnu migrenu). To su vacsinou sladke vone, jedno z akej kategorie. Shalimar zvladnem aj v lete, ale radsej vecer.
Sladke vone a tazke orienty v lete prenecham inym zenam - vone, ktore v lete nemozem nosit si kludne vychutnam na inych zenach (ak sa jedna o subtilny zavan).

Rovnica citrusy=leto u mna neplati. Hlavne u krasnych, komplexnych voni ako O de Lancome a Cristalle, ktore si zasluzia byt nosene celorocne. V mraze sa mozno nerozvinu do plneho potecialu, ale na jar a jesen su skvele.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.04.08 20:34

Citrusy se do horka kolikrát ani moc nehodí. Mám pocit, že některé citrusové „svěženky“ teplo nepřežijí a změní se v něco příšerného, přitom v zimě můžou být docela pěkné.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist