Balmain de Balmain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.04.08 21:08

Ahoj, poradíte, jak voní tato vůně? Je svěží?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 12.04.08 21:17
radmila.k píše:
Ahoj, poradíte, jak voní tato vůně? Je svěží?

Mě se svěží zdá! Je to klasika - květinová, ale nesladká, není pronikavá (obtěžující) a velmi elegantní. Celkem slušná výdrž a dá se koupit na webu za dobrou cenu.Nevím, jestli se dá očichat v kamenkách. Mám zatím jen vzorek, ale budu o ní uvažovat. Jeví se mi na léto docela vhodná.Dost je tam cítit jasmín, bergamot - koukni se na složení, je v databázi.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 12.04.08 21:23

Určite tu napíšu iné skvelé odborníčky (Samantha ju tu kdesi krásne popisovala), ale aj ja pridám čosi, lebo počas týchto dní som z Balmain de Balmain nadšená. Je svieža. Zo začiatku ide do pánska, tak sviežo a trochu stroho a elegantne. Prekvapením je, že sa krásne rozvinie, do tých zelených tónov sa pridá taká ľahkosť a príjemná sviežosť a zdá sa mi (našťastie pre mňa), že jemne zosladne, prosto je veľmi nositeľná a príjemná…aj v teplom počasí.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 21:46

Jaké má složení? Není to aldehydovka ? Mně vždycky naštve, když někde podrobně vypíšou složení parfému a zapomenou zmínit aldehydy…:o

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 12.04.08 21:47

Zlozenie : bergamot, galbanum, černý pepř, černý rybíz,
jasmín, fialka, májová růže, kosatec,
pačuli a vetiver z Indonésie, santal z Mysore, větvičník

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 12.04.08 21:47
Kerze píše:
Jaké má složení? Není to aldehydovka ? Mně vždycky naštve, když někde podrobně vypíšou složení parfému a zapomenou zmínit aldehydy…:o

Není, ale je v tom pačuli, tak ji ani nezkoušej!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 21:57

Takže chypré! Fakt nosíte chypré v létě?

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 12.04.08 22:00

To musíš vyskúšat! Myslim tuto vonu.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.04.08 22:09

Ha! Kerze, na mne je Cabochard najlepsi v lete. ;) (Neomdli od hrozy, ja vzdy aplikujem radsej mnej nez viac, a obzvlast u voni ako Cabochard.) Zrazu ziska iny nadych. Ani to neviem opisat.

Mnohe lahsie chyprovky a tzv. chypre na pomedzi zvladnu aj leto - O De Lancome, Cristalle, No.19, Jacomo Silences.
Zavisi od nositelky dennej doby aj vlhkosti vzduchu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 22:18
benvenuta píše:
Ha! Kerze, na mne je Cabochard najlepsi v lete. ;) (Neomdli od hrozy, ja vzdy aplikujem radsej mnej nez viac, a obzvlast u voni ako Cabochard.) Zrazu ziska iny nadych. Ani to neviem opisat.Mnohe lahsie chyprovky a tzv. chypre na pomedzi zvladnu aj leto - O De Lancome, Cristalle, No.19, Jacomo Silences.

Věřím Ti. Na mně jsou v létě nejlepší vanilkové orienty. Jsem přesvědčená o tom, že jsou stvořeny do teplého počasí a jinak se plně nerozvinou… Docela ráda bych někdy Cabochard cítila na někom jiném, ale ještě se mi nikoho nepodařilo přemluvit, aby se jím navoněl…:(

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1220 příspěvků 13.04.08 01:49

Kerze -
Docela ráda bych někdy Cabochard cítila na někom jiném, ale ještě se mi nikoho nepodařilo přemluvit, aby se jím navoněl…
Tak to tu citam rad radom a ty mas fakt niekedy super hlasky, ktore mi zdvihaju naladu. Len tak dalej. :D

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 13.04.08 17:45

Balmain de Balmain svěží je, není sladká a není to taková ta okamžitá líbivka. Já z ní po celou dobu cítím kořen petržele, a to od začátku až do konce. Ale úsudek vyvozuji jen z polití vzorkem.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 13.04.08 18:12
benvenuta píše:
Mnohe lahsie chyprovky a tzv. chypre na pomedzi zvladnu aj leto - O De Lancome, Cristalle, No.19, Jacomo Silences.

Jaképak „AJ leto“ :D mně se zdají O de Lancome a Cristalla být hlavně LETNÍ vůne :). Chyprovky jako Mitsouko a Dioressence, např. zase v klidu CELOROČNÍ.
S tím, že vanilkové a jiné orienty jsou stvořeny do teplého počasí, s tím vřele souhlasím :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.04.08 20:14

Co ja viem… Mala som to sformulovat inak. Ja vone nedelim podla rocnych obdobi. Jedina z mojich sukromnych kategorii spojena s rocnym obdobim je „vone, ktore nemozem nosit v horucave“ (pretoze by som si sposobila bolenie hlavy alebo pravoplatnu migrenu). To su vacsinou sladke vone, jedno z akej kategorie. Shalimar zvladnem aj v lete, ale radsej vecer.
Sladke vone a tazke orienty v lete prenecham inym zenam - vone, ktore v lete nemozem nosit si kludne vychutnam na inych zenach (ak sa jedna o subtilny zavan).

Rovnica citrusy=leto u mna neplati. Hlavne u krasnych, komplexnych voni ako O de Lancome a Cristalle, ktore si zasluzia byt nosene celorocne. V mraze sa mozno nerozvinu do plneho potecialu, ale na jar a jesen su skvele.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.04.08 20:34

Citrusy se do horka kolikrát ani moc nehodí. Mám pocit, že některé citrusové „svěženky“ teplo nepřežijí a změní se v něco příšerného, přitom v zimě můžou být docela pěkné.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist