Balzám nebo cokoliv na rty-prosím poraďte

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 20.02.09 12:45
Balzám nebo cokoliv na rty-prosím poraďte

Prosím poraďte cokoliv opravdu fungujícího na rty, poslední dobou mám tak strašně popraskané a rozpukané rty, že už nevím co s nimi. Na noc je natírám medem, trošku to pomáhá, ale přes den je to nepraktické, už jenom kvůli tomu, že naši pejsci se domnívají, že to dělám pro to, aby si pochutnali :P Vždy mi pomáhal balzám s australským čajovníkem, ale ani to už nezabírá.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 20.02.09 13:02

Zas až tak vážné problémy se rty nemám, ale na popraskané rty mi vždycky zabere panthenol krém na rty, tak třeba vyzkoušej… http://www.docsimon.cz/zbozi/panthenol- … -dr-muller

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.02.09 13:30

Já kupuju manželovi krém Herpason od firmy ATOK, je super a pomáhá i na opary :wink:

Nebo můžeš zkusit zázračný kelímek od Oriflamu, ten je taky super, používá se i na suché lokty a dá se sehnat za 99,– když je v akci

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 20.02.09 13:53

Mně nejvíc pomohl Blistex balzám (přesný název Blistex Lip Relief Cream).
Je to tenhle: http://www.lekarna.cz/…ex-lip-balza … um=xml-ppc

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 20.02.09 14:21

Než si na něj člověk zvykne, tak opravdu hodně pomáhá…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 20.02.09 15:52

Ráda používím tenhle balzám z přírodní kosmetiky http://www.baby-eshop.cz/eko-a-bio-drog … -cosmetics

Mám často rozpukané a suché rty a tento mi moc pomáhá.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.02.09 17:08

alverde balzám mi připadá perfektní, měla jsem blistexy i labella a hromadu jiných (české jelení loje, astridy, body basic atd )…
ale Alverde je nej. Je v něm včelí vosk a funguje výborně, fakt ho mám ráda. Měla jsem i ten růžový a hnědý a ty nebyly tak dobré, prostě ten původní - jmenuje se balzám na rty s měsíčkem - je nejlepší.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.02.09 18:06
Albeni píše:
alverde balzám mi připadá perfektní, měla jsem blistexy i labella a hromadu jiných (české jelení loje, astridy, body basic atd )…
ale Alverde je nej . Je v něm včelí vosk a funguje výborně, fakt ho mám ráda. Měla jsem i ten růžový a hnědý a ty nebyly tak dobré, prostě ten původní - jmenuje se balzám na rty s měsíčkem - je nejlepší.

Přidávám se. Ten klasický aleverdí balzám je nejlepší.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 20.02.09 18:29

Já mám taky šíleně suché, rozpraskané rty, navíc si je kvůli tomu odmalička okusuji a oškubávám, je to fakt ošklivý zlozvyk, pořád vypadám jak :evil: …Zkusila jsem už taky kdeco, nic není úplně 100%, na to, abych rty nechala napokoji, si musím dát lesk, to mě zastaví od okusování…Ale ten Alverde, jestli to je ten zelený, tak ten mi „nechutná“, stejně jako Zázračný kelímek od Oriflame…Labello ani blistex jsem nezkoušela, já mám velkou spotřebu balzámu, to by se mi prodražilo…Ale kdyby měl někdo fakt nějaký super tip :?:…A v zimě mám ruce jak rašple, a to nosím rukavice, jenže věčně myju nádobí, něco kolem dětí, chodím ven pro dřevo a tak…To si ruce můžu mazat taky pořád dokola - nicméně opět, kdyby měl někdo nějaký super tip? Hlavně spíš na i na zacelení těch prasklin než jen na promazání, co Neutrogena, je opravdu tak super… :?

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 20.02.09 19:18

Já mám výbornou zkušenost s Rakytníkovým balzámem. Používám ho asi rok a ani jednou jsem neměla popraskané rty i když na to trpím. Není určen přimo na rty, ale na obličej mi nevyhovoval, tak jsem ho zkusila místo balzámu na rty a je perfektní, můžu jen doporučit. http://www.cestaprirody.cz/index.php?…

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

luckyhope
Nováček 23 příspěvků 20.02.09 22:37
Cannaderm

Mě na rozpraskané rty pomáhá tento: http://lekarna.vltava.cz/…kt=41460349/

K dostání v bioobchodech nebo tam, kde vedou Cannaderm za 109 Kč.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 38 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 21.02.09 00:18

mě nejvíc vyhovuje vazelína od Elizabeth Arden, stojí sice víc, ale vyplatí se.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.02.09 08:17

..na rty je nejlepší klasiký jelenní lůj - bílá silná tyčinka v bílém v umělohmotném obalu(cca 20-30kč?..)
nebo tyčínky s placentou…
Popraskané ruce - ty jsem tím lojem omatlávala taky(i tou placentou, ta puklá místa).
krém na ruce? - klasická modrá nivea v plechové kulaté krabičce(krém je hutný a tužší, ale po rozetření mám pocit, že jsou ty ruce opravdu „chráněné“ vrstvou krému..)
A od Nivey vlastně mám noční krém s koenzymem Q10 - a když mi zbyde na rukách(a někdy i schválně), tak ho rozetřu a - taky dost dobrý!, hned se vcucne a ruce jsou po neměm příjemně hladké…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.02.09 08:20

a jak píše Popelka…
Od E. Arden - myslím, že ten krém se jmenuje „8hodinový“

• původně používaný pro koně na puklá kopyta(či jejich promašťování..)
  • ale lidé zjistily, že je opravdu výborný a nyní se používá v kosmetice nás lidí…
  • cca 800kč
  • a chválu na něj pějí často…, možno použít na obličej i jende..
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 21.02.09 19:19
1Miru píše:
a jak píše Popelka…
Od E. Arden - myslím, že ten krém se jmenuje „8hodinový“
  • původně používaný pro koně na puklá kopyta(či jejich promašťování..)
  • ale lidé zjistily, že je opravdu výborný a nyní se používá v kosmetice nás lidí…
  • cca 800kč
  • a chválu na něj pějí často…, možno použít na obličej i jende..

Miru dá se sehnat i levněji, já ho v akci kupovala za cca 400Kč.A jak píšeš prodává se pod „8hodinový“ :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist