Balzám / přípravek po holení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JamesHC
Nováček 3 příspěvky 21.05.10 00:50
Balzám / přípravek po holení

Dobrý den,

rád bych se zdejších uživatelů mužského pohlaví zeptal na radu při výběru balzámu či jakéhokoli přípravku po holení. Máme poměrně tvrdé vousy a po každém holení mi zůstane v oblasti krku z obou stran zarudlé a velice podrážděné místo, občas i s rankami. Holení této partie je pro mě samo o sobě velice nepříjemné a skutečně je při holení cítít, jak žiletka v této oblasti „dře“ a tahá za vousy. Je to částečně i způsobeno tím, že vousy mi v této oblasti rostou různými směry (často také zarůstají…).

Proto bych se chtěl zeptat, jestli nemáte typ na nějaký přípravek po holení, který by opravdu výrazně zklidňoval velice podrážděnou a citlivou pleť po holení. Používal jsem balzám po holení Sensitive od spol. Nivea, není špatný, ale popravdě nestačil…:-/ Cena víceméně nehraje roli…

Předem děkuji za podnětné náměty a rady ;-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.05.10 08:45

Pořádný holící strojek s planžetou, která má různě tvarované otvory…
Vyrábí to například Braun, sice stojí cca sedm tisíc, ale je to investice na deset let.

A od Nivey doporučuju vyzkoušet fluid.
Ale popravdě nepomůže… zcela evidentně není chyba v přípravku po holení, ale v samotném způsobu holení.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1267 příspěvků 07.06.16 17:56

ja mozem za seba povedat ze mi pomohlo ze som presiel od kadejakych troj stvorbritovych gillette k britve.
je to sice alchymia, ale ked sa to naucis nic ine nebudes chciet :-)

nejde ani tak o pripravok (kozmetiku) ale o nastroj ;)

Na poličce 96 parfémů 22 miniatur 63 odstřiků 461 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist