Balzám / přípravek po holení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JamesHC
Nováček 3 příspěvky 21.05.10 00:50
Balzám / přípravek po holení

Dobrý den,

rád bych se zdejších uživatelů mužského pohlaví zeptal na radu při výběru balzámu či jakéhokoli přípravku po holení. Máme poměrně tvrdé vousy a po každém holení mi zůstane v oblasti krku z obou stran zarudlé a velice podrážděné místo, občas i s rankami. Holení této partie je pro mě samo o sobě velice nepříjemné a skutečně je při holení cítít, jak žiletka v této oblasti „dře“ a tahá za vousy. Je to částečně i způsobeno tím, že vousy mi v této oblasti rostou různými směry (často také zarůstají…).

Proto bych se chtěl zeptat, jestli nemáte typ na nějaký přípravek po holení, který by opravdu výrazně zklidňoval velice podrážděnou a citlivou pleť po holení. Používal jsem balzám po holení Sensitive od spol. Nivea, není špatný, ale popravdě nestačil…:-/ Cena víceméně nehraje roli…

Předem děkuji za podnětné náměty a rady ;-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.05.10 08:45

Pořádný holící strojek s planžetou, která má různě tvarované otvory…
Vyrábí to například Braun, sice stojí cca sedm tisíc, ale je to investice na deset let.

A od Nivey doporučuju vyzkoušet fluid.
Ale popravdě nepomůže… zcela evidentně není chyba v přípravku po holení, ale v samotném způsobu holení.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1216 příspěvků 07.06.16 17:56

ja mozem za seba povedat ze mi pomohlo ze som presiel od kadejakych troj stvorbritovych gillette k britve.
je to sice alchymia, ale ked sa to naucis nic ine nebudes chciet :-)

nejde ani tak o pripravok (kozmetiku) ale o nastroj ;)

Na poličce 91 parfémů 23 miniatur 56 odstřiků 435 vzorků V tužebníku 18 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist