Banky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 06.01.10 10:01
Banky

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych si založila svůj účet, který bude jenom můj :lol: , ale nevím u které banky. Proto vás prosím o radu. Jaké máte zkušenosti a s kterými bankami jste nejvíce spokojeni.

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.01.10 10:49

Záleží, Dali, na tom, jaké služby budeš chtít využívat (pokud vybírat z bakomatu, tak banku, která má bankomatů hodně) nebo jakou banku máš třeba nejblíž.
Já osobně mám Poštovní spořitelnu a jsem s ní maximálně spokojená - hotovost vložím a vyberu na každé poště (stejně na poštu chodím kvůli nákupům a prodejům na Arome), el. bankovnictví funguje bezvadně (a rychle - protože PS patří pod ČSOB a hodně holek má jednu z těchto bank :D ). A navíc můžu platit došlé složenky na poště bezhotovostn z účtu.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 06.01.10 10:55

ja prave hlavne kvuli arome - neustale platby a prijmy plateb, presla k FIO, protoze tam jsou prichozi i odchozi platby zdarma, vcetne plateb na slovensko! protoze FIO zaklada rovnou ceskou i slovenskou cast uctu. Platby do zahranici (v eurozone) stojej 50kc, coz je dost rozdil, v CS byl poplatek neco pres 200kc, a jeste poplatky za vedeni uctu, prichozi a odchozi platbu.. to u Fio neni. Vyber penez na pobocce je zdarma, z bankomatu je jedina zpoplatnena sluzba, zrejme proto ze FIO bankomaty nema.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 06.01.10 11:03
jerry píše:
Záleží, Dali, na tom, jaké služby budeš chtít využívat (pokud vybírat z bakomatu, tak banku, která má bankomatů hodně) nebo jakou banku máš třeba nejblíž.
Já osobně mám Poštovní spořitelnu a jsem s ní maximálně spokojená - hotovost vložím a vyberu na každé poště (stejně na poštu chodím kvůli nákupům a prodejům na Arome), el. bankovnictví funguje bezvadně (a rychle - protože PS patří pod ČSOB a hodně holek má jednu z těchto bank :D ). A navíc můžu platit došlé složenky na poště bezhotovostn z účtu.
Nad tou přemýšlím. :conf: Pro mě by byla asi také nejdosažitelnější. A jak to má s poplatky za vedení účtu. Jsou vysoké?
Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 06.01.10 11:12

Taky máme poštovní spořitelnu a spokojenost, poštu máme kousínek od domu, nemusím až dolů do města kvůli bankomatu.Druhý účet máme GE a taky jsme spokojeni.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 06.01.10 11:14
Banky

Já jsem spokojená s Mbank, skoro vše je tam zdarma a převody z účtu na účet jsou dost rychlé.

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 06.01.10 11:55

CS ma za transakce 5kc a 2kc, za vedeni uctu asi 25kc, za trvaly prikaz 20kc, vyber z bankomatu CS 6kc z jineho mnohem vic.. vsechno se plati, a dohromady mi to za mesic dalo az 200kc, a to jsem studentka! (studenti neplatej vedeni uctu), proto jsem presla k FIO. Ucet je plne pojisteny, takze zadny nevyhody z toho ze neni tak znama v ni nevidim. mBanka je pry taky dobra, ale pokud vim, tak nema ten slovensky ucet, a ten se zrovna tady treba hodi.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 06.01.10 12:08
Banky
WildOrchid píše:
CS ma za transakce 5kc a 2kc, za vedeni uctu asi 25kc, za trvaly prikaz 20kc, vyber z bankomatu CS 6kc z jineho mnohem vic.. vsechno se plati, a dohromady mi to za mesic dalo az 200kc, a to jsem studentka! (studenti neplatej vedeni uctu), proto jsem presla k FIO. Ucet je plne pojisteny, takze zadny nevyhody z toho ze neni tak znama v ni nevidim. mBanka je pry taky dobra, ale pokud vim, tak nema ten slovensky ucet, a ten se zrovna tady treba hodi.

Já slovenský účet ještě nepotřebovala, takže vyhovuje. Před tím jsem měla jako student účet v Unicreditbank a to jsou tedy vydřiduši.

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 06.01.10 12:40

já mám ČSOB a tu bych asi nedoporučovala jako nejlepší… sice jsem bez problémů, nedám dopustit na banking, ale platí se u ní každý provedený prd!!
jo a výplatu z práce mívám na účtě až mezi posledními :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 06.01.10 13:13

Já jsem u Raiffeissenky a nedám na ni dopustit! Spousta poboček bez front (stejně jako bankomaty, nikdy nechápu lidi co stojí v pětimetrové frontě u ČS), velmi osobní přístup. Minimum poplatků. A internet banking na jedničku :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 06.01.10 13:36

f.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 06.01.10 17:33

http://finance.finweb.ihned.cz/banky_sp … platky_BU/

Mám Českou spořitelnu a GE. Spořku moc nedoporučuju. S GE jsem spokojená. Platím jeden poplatek a to 119 kč. Od toho se mi ještě odečítají peníze za nákupy kartou. Výběry z bankomatu v ceně, převody taktéž.
Spořitelna si účtuje všechno zvlášť a to mám jakýsi výhodný program za 45 kč. bohužel za výběry, výpisy , převody , účetní položky a jiné kraviny zaplatím nakonec skoro 150 Kč. Jsou to šmejdi…koruna ke koruně… :evil:

Ale raději mám dvě banky, dvoje karty…už se mi to několikrát vyplatilo při platbách v obchodě.Nebo při hledání bankomatu. Někdy zlobí jeddna..jindy druhá. Při potížích mám aspoň nějakou zálohu. :wink:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 06.01.10 18:15

Dali, já mám taky poštovní spořitelnu a jsem moc spokojená :) Poplatky mám zatím nízké, jelikož spadám pod junior účet. Na poště nebo pobočce Ti dají formulář, kde jsou veškeré poplatky a účty PS vypsané… Jinak přítel je u GE money bank, a taky je spokojený. Ono asi opravdu záleží na tom, co máš poblíž :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  06.01.10 19:06

Poštovní spořku jsem zrušila už dávno, páč byli pomalí jak šneci. Přešla jsem k GE - v tý době to byla bezkonkurenčně nejrychlejší banka, a jsou svižní dosud.
Poplatky budou asi všude podobný a případný rozdíl zanedbatelný, řekla bych - co ušetříš na jedný položce, doplatíš u druhý…tak to tady prostě chodí. Já ani nevím, jaký tam mám, před časem mi to tetina nějak sjednotila a neplatím skoro nic…něco přes kilo? A všechny výběry u jejich bankomatů jsou zadarmo, byť bych vybírala desetkrát denně.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 06.01.10 19:12

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist