Banky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 06.01.10 10:01
Banky

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych si založila svůj účet, který bude jenom můj :lol: , ale nevím u které banky. Proto vás prosím o radu. Jaké máte zkušenosti a s kterými bankami jste nejvíce spokojeni.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.01.10 10:49

Záleží, Dali, na tom, jaké služby budeš chtít využívat (pokud vybírat z bakomatu, tak banku, která má bankomatů hodně) nebo jakou banku máš třeba nejblíž.
Já osobně mám Poštovní spořitelnu a jsem s ní maximálně spokojená - hotovost vložím a vyberu na každé poště (stejně na poštu chodím kvůli nákupům a prodejům na Arome), el. bankovnictví funguje bezvadně (a rychle - protože PS patří pod ČSOB a hodně holek má jednu z těchto bank :D ). A navíc můžu platit došlé složenky na poště bezhotovostn z účtu.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 06.01.10 10:55

ja prave hlavne kvuli arome - neustale platby a prijmy plateb, presla k FIO, protoze tam jsou prichozi i odchozi platby zdarma, vcetne plateb na slovensko! protoze FIO zaklada rovnou ceskou i slovenskou cast uctu. Platby do zahranici (v eurozone) stojej 50kc, coz je dost rozdil, v CS byl poplatek neco pres 200kc, a jeste poplatky za vedeni uctu, prichozi a odchozi platbu.. to u Fio neni. Vyber penez na pobocce je zdarma, z bankomatu je jedina zpoplatnena sluzba, zrejme proto ze FIO bankomaty nema.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 06.01.10 11:03
jerry píše:
Záleží, Dali, na tom, jaké služby budeš chtít využívat (pokud vybírat z bakomatu, tak banku, která má bankomatů hodně) nebo jakou banku máš třeba nejblíž.
Já osobně mám Poštovní spořitelnu a jsem s ní maximálně spokojená - hotovost vložím a vyberu na každé poště (stejně na poštu chodím kvůli nákupům a prodejům na Arome), el. bankovnictví funguje bezvadně (a rychle - protože PS patří pod ČSOB a hodně holek má jednu z těchto bank :D ). A navíc můžu platit došlé složenky na poště bezhotovostn z účtu.
Nad tou přemýšlím. :conf: Pro mě by byla asi také nejdosažitelnější. A jak to má s poplatky za vedení účtu. Jsou vysoké?
Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 06.01.10 11:12

Taky máme poštovní spořitelnu a spokojenost, poštu máme kousínek od domu, nemusím až dolů do města kvůli bankomatu.Druhý účet máme GE a taky jsme spokojeni.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 06.01.10 11:14
Banky

Já jsem spokojená s Mbank, skoro vše je tam zdarma a převody z účtu na účet jsou dost rychlé.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 06.01.10 11:55

CS ma za transakce 5kc a 2kc, za vedeni uctu asi 25kc, za trvaly prikaz 20kc, vyber z bankomatu CS 6kc z jineho mnohem vic.. vsechno se plati, a dohromady mi to za mesic dalo az 200kc, a to jsem studentka! (studenti neplatej vedeni uctu), proto jsem presla k FIO. Ucet je plne pojisteny, takze zadny nevyhody z toho ze neni tak znama v ni nevidim. mBanka je pry taky dobra, ale pokud vim, tak nema ten slovensky ucet, a ten se zrovna tady treba hodi.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 06.01.10 12:08
Banky
WildOrchid píše:
CS ma za transakce 5kc a 2kc, za vedeni uctu asi 25kc, za trvaly prikaz 20kc, vyber z bankomatu CS 6kc z jineho mnohem vic.. vsechno se plati, a dohromady mi to za mesic dalo az 200kc, a to jsem studentka! (studenti neplatej vedeni uctu), proto jsem presla k FIO. Ucet je plne pojisteny, takze zadny nevyhody z toho ze neni tak znama v ni nevidim. mBanka je pry taky dobra, ale pokud vim, tak nema ten slovensky ucet, a ten se zrovna tady treba hodi.

Já slovenský účet ještě nepotřebovala, takže vyhovuje. Před tím jsem měla jako student účet v Unicreditbank a to jsou tedy vydřiduši.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.01.10 12:40

já mám ČSOB a tu bych asi nedoporučovala jako nejlepší… sice jsem bez problémů, nedám dopustit na banking, ale platí se u ní každý provedený prd!!
jo a výplatu z práce mívám na účtě až mezi posledními :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 06.01.10 13:13

Já jsem u Raiffeissenky a nedám na ni dopustit! Spousta poboček bez front (stejně jako bankomaty, nikdy nechápu lidi co stojí v pětimetrové frontě u ČS), velmi osobní přístup. Minimum poplatků. A internet banking na jedničku :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 06.01.10 13:36

f.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 06.01.10 17:33

http://finance.finweb.ihned.cz/banky_sp … platky_BU/

Mám Českou spořitelnu a GE. Spořku moc nedoporučuju. S GE jsem spokojená. Platím jeden poplatek a to 119 kč. Od toho se mi ještě odečítají peníze za nákupy kartou. Výběry z bankomatu v ceně, převody taktéž.
Spořitelna si účtuje všechno zvlášť a to mám jakýsi výhodný program za 45 kč. bohužel za výběry, výpisy , převody , účetní položky a jiné kraviny zaplatím nakonec skoro 150 Kč. Jsou to šmejdi…koruna ke koruně… :evil:

Ale raději mám dvě banky, dvoje karty…už se mi to několikrát vyplatilo při platbách v obchodě.Nebo při hledání bankomatu. Někdy zlobí jeddna..jindy druhá. Při potížích mám aspoň nějakou zálohu. :wink:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 06.01.10 18:15

Dali, já mám taky poštovní spořitelnu a jsem moc spokojená :) Poplatky mám zatím nízké, jelikož spadám pod junior účet. Na poště nebo pobočce Ti dají formulář, kde jsou veškeré poplatky a účty PS vypsané… Jinak přítel je u GE money bank, a taky je spokojený. Ono asi opravdu záleží na tom, co máš poblíž :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  06.01.10 19:06

Poštovní spořku jsem zrušila už dávno, páč byli pomalí jak šneci. Přešla jsem k GE - v tý době to byla bezkonkurenčně nejrychlejší banka, a jsou svižní dosud.
Poplatky budou asi všude podobný a případný rozdíl zanedbatelný, řekla bych - co ušetříš na jedný položce, doplatíš u druhý…tak to tady prostě chodí. Já ani nevím, jaký tam mám, před časem mi to tetina nějak sjednotila a neplatím skoro nic…něco přes kilo? A všechny výběry u jejich bankomatů jsou zadarmo, byť bych vybírala desetkrát denně.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 06.01.10 19:12

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist