BarryM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.04.11 14:30
BarryM

Mezi blogerkami dost používaná kosmetika, nevíte kde koupit?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 30.04.11 14:47

http://www.barrym.sk/

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.04.11 15:04

:shock: Ale zdá se, že do Česka neposílají.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.05.11 19:16

Tak jsem našla český obchod. :D

http://mojesminky.cz/barry-m/

veha
Nováček 1 příspěvek 02.05.11 09:14
Ronna píše:
Tak jsem našla český obchod. :Dhttp://mojesminky.cz/barry-m/

Dobry den, prevazdujem e-shop na Slovensku a posielame tovar aj dio Ceskej republiky na dobierku. Ak mate zaujem prosim kontaktujte ma emailom info@barrym.sk alebo telefonicky 00421 908 185 440. Dakujem. www.barrym.sk

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 18.05.11 11:31

Tak som vyskúšala zopár produktov z BarryM, mám ich z vyššie spomínaného slovenského webu.
Najviac sa mi páči kompaktný bronzer, je jeden z naljepších, aké som kedy mala. Na prvý pohľad je matný, ale tvár krásne rozžiari. Skvelé sú tiež práškové očné tiene, mám béžové a hneď, v prvý deň, ako som ich mala na sebe, som na ne dostala kompliment. Dávam si pod ne bázu pod očné tiene od Lancome.
Rúž na pery, ktorý som si vybrala (ružovo-marhuľový), je dosť výrazný a tak ho iba vklepkám do pier prstami a tie potom pretriem balzamom na pery.
Zaujímavý je tiež lesk na tvár a telo, mám odtieň zlatistý. V lete super vychytávka na odhalené ramená, do dekoltu a na lícke kosti.
Lak na nechty tiež super, držal na mne 3 dni.

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 18.05.11 12:22

Lucka a ten praskovy bronzer si nanasas stetcom na celu tvar alebo len na licka ?

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 18.05.11 12:41

na těch českých stránkách je poštovné zdarma… Lákají mě ty lesky, ale z těch obrázků těžko poznat, jak budou vypadat v reálu, tak nevím, kterou barvu :?

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 18.05.11 14:33
Zyra píše:
Lucka a ten praskovy bronzer si nanasas stetcom na celu tvar alebo len na licka ?

Na tvár, krk a dekolt, ale len jemne, nech to nebije do očí.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 06.01.12 17:49

Divím se, že jsem ten český e-shop objevila až teď :-O Mají pěkné věci. A líbí se mi jejich postoj vůči testování na zvířatech.
Asi odtud časem zkusím nějaké stíny či pigmenty, a i rtěnky a lesky mají pěkné.

Momentálně akce na ASOSu: 3× rtěnka (bohužel jsem nezjistila odstíny) za 8 liber, poštovné je nyní zdarma (nevím do kdy).
 http://www.asos.com/…product.aspx?…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.03.12 21:49

Tak mám doma rtěnku, tvářenku a jeden lak.

Rtěnka je bezvadná, skvěle krémová, taje jako máslíčko, takže žádný pocit vysušení, naproti tomu docela drží, až jsem se divila, samozřejmě jídlo nepřežije, ale spoustu jiného ano. Mají na můj vkus příliš mnoho růžových odstínů, ale vyberu si i mimo ně: tentokrát Mulberry, příště asi Pink Suede nebo Vintage Rose ;)

Tvářenka - je na mě nezvyklá, měla jsem doposud jen zapékanou od Bourjois a to jsem musela štětce šmrdlat hodně a několikrát, tady stačí jeden letmý dotek a mám barvy na štětci spoustu, tím pádem to chce i trochu cviku, abych nevypadala jako Marfuša, ale naproti tomu výborně drží - celý den, nekecám, to Bourjois jsem musela co dvě hoďky přiživovat. Škoda toho balení, ocenila bych uvnitř zrcátko ;-) A štěteček je taky na nic, v tom opět vedlo Bourjois.

Laky - nechci nic zakřiknout, uvidíme po vícero použití, ale ten jeden co mám (Dusty Mauve, krásná fialovo-šedá s jemný zlatým shimmerem) mi držela na nehtech perfektně, na to v jakém stavu ty nehty mám a že na nich nic nedrží, tak je to super - tři dny jen s nepatrným poškozením. A víc dní mě beztak žádný lak nebaví, takže spokojenost. Štěteček je docela úzký, ale to se vychytá.

Jsem spokojená a určitě budu objednávat dál! :kytka:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist