Barva parfému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.01.08 21:41

Necháte se při výběru a koupi vůně ovlivnit barvou - jak tekutiny, tak i flakonu? Já se přiznám, že ano, jakmile je něco růžové, nebo fialové, tak k tomu mám apriori odpor a ani to nezkusím. Mám zafixovanou představu, že parfém má mít barvu od šampaňského po barvu koňaku, jinak to nemůže být ono. Barva Parfému Sacré je přesně to pravé.
Ještě bych vzala na milost světle zelenou - navadí mi nahořklé citrusy, např.O de Lancome.

Flakony mě nejvíc lákají černé, moc se mi líbí Black, vůně až moc ne - je v ní fakt cítit guma.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 24.01.08 21:59

Růžové barvě na flakoncích nebo vůni se taky vyhýbám, hned u mě bliká kontrolka o představě barbínovské vůně, zato fialová mě přitahuje, je taková mystická tajemná až nečitelná, třeba Alien, Poison. Modrou barvu ůplně nesnáším a celkem často se mi stává že vůne v modrém flakonku je skvělá BVL Bvlgari, Innocent, Angel, Addict. Mám moc ráda bílou ale bílý flakonek mě často zklamal. Tak když to shrnu lákají mě flakonky tmavých barev, i černé.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.01.08 22:07

Alien má krásný flakón, tmavý. Já jsem měla na mysli spíš barvu lila, různé purpury.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

aisha
Učednice 40 příspěvků 25.01.08 07:18
atyzek píše:
Růžové barvě na flakoncích nebo vůni se taky vyhýbám, hned u mě bliká kontrolka o představě barbínovské vůně.

Já jsem koupila k vánocům čtyřleté dceři právě tu Barbie růžový flakonek, barva jako ten nejsladší bonbon, myslela jsem že ta vůně bude tomu odpovídat - a ejhle, ta vůně strčí do kapsy lecjaký dámský parfém, nedá se to popsat, není sladká, je taková nekomplikovaná a strašně příjemná, i muž jí moc chválil, už jsem si jí taky občas půjčila, je to EDT a dlouho vydrží. Tím vás ale nechci inspirovat ke koupi:-)

Kdysi jsem měla Loulou od Cacharelu v krásném světle modrém flakonku (leč bohužel neprůhledném), na pohled bych si představila nějakou letní vůni moře a on takový orientální dryják.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlineIrena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.01.08 13:56
janas píše:
Necháte se při výběru a koupi vůně ovlivnit barvou - jak tekutiny, tak i flakonu? Já se přiznám, že ano, jakmile je něco růžové, nebo fialové, tak k tomu mám apriori odpor a ani to nezkusím. Mám zafixovanou představu, že parfém má mít barvu od šampaňského po barvu koňaku, jinak to nemůže být ono. Barva Parfému Sacré je přesně to pravé.
Ještě bych vzala na milost světle zelenou - navadí mi nahořklé citrusy, např.O de Lancome.Flakony mě nejvíc lákají černé, moc se mi líbí Black, vůně až moc ne - je v ní fakt cítit guma.

ANO ANO ANO. Koňaková, šampaň.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 25.01.08 23:50

No…odpuzují mě průhledné flakony s oranžovou, nebo divně žlutou náplní.Typické příklady za všcheny Chanel č.5, nebo Poeme od Lancome.
K růžové taky moc nemám důvěru…;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.01.08 08:10

Hlavně nic fialového, moderého nebo dokonce červeného…:o

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.01.08 20:43

A viděla jsi někdy červený parfém (myslím vodičku, ne flakon)? Já si teď zrovna žádný nevybavím…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.01.08 22:09
Ada píše:
A viděla jsi někdy červený parfém (myslím vodičku, ne flakon)? Já si teď zrovna žádný nevybavím…

Myslím, že neviděla a doufám, že ani neuvidím, snad nikoho taková kravuna nenapadne - to by vypadalo jako voda z masa…:o Ale nemám ráda ani průhledné růžové lahvičky - to pak i ten obsah vypadá růžově… Nemůže být růžový Red Jeans od Versaceho ? A taky to hnusné červené jablko…A můj oblíbený Ciel je bohužel modrý…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 26.01.08 23:48
Kerze píše:
Ada píše:
Myslím, že neviděla a doufám, že ani neuvidím, snad nikoho taková kravuna nenapadne - to by vypadalo jako voda z masa…:o Ale nemám ráda ani průhledné růžové lahvičky - to pak i ten obsah vypadá růžově… Nemůže být růžový Red Jeans od Versaceho ? A taky to hnusné červené jablko…A můj oblíbený Ciel je bohužel modrý…

Hnusným červeným jablkem myslíš Ninu??????? Mě náhodou voní!!! :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.01.08 23:51
katerinka píše:
Kerze píše:
Ada píše:
Hnusným červeným jablkem myslíš Ninu??????? Mě náhodou voní!!! :)

Jo, a ještě to od DK…mně ani jedno nevoní…a ty flakony jsou divné…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 27.01.08 00:13

DK jablka zelený ani červený taky nemusím

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Fleur  27.01.08 12:17

K jablečným vůním mám také averzi - vysvětluju si to jako pamětnickou reakci na šampóny a mýdla dovážené za totality z Maďarska. Červené jablko od Niny ovšem nevoní jablečně a působí na mě jako příjemná něžná vůně (i s korespon­dujícím hravým flakónem) pro dospívající dívku. Pokud jde o barvy parfémů, osobně je nevnímám jako důležité, ale asociace mohou být různé - moje kamarádka lékařka například nesnese žádnou vůni žluté barvy, poněvadž jí to okamžitě navozuje představu vzorku moči.

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 27.01.08 12:52

Angela i Innocenta jsem vždycky obcházela obloukem, kvůli barvě. A když jsem je loni na podzim konečně zkusila, Innocent jsem hned objednala. Toho můžu a možná dojde někdy i na Angela. Teď už se nebudu řídit svými pocity, že je divná barva nebo flakon. Ale dám přednost tomu, co se kde dočtu a pak půjdu případně zkoušet.
Růžové a modré to nebyly barvy dle mých představ.
Zelené jablko od DK taky nemusím. Ale kdysi hodně dávno se mi líbilo jablečné All About Eve

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 27.01.08 22:54

Taky se musím zastat Niny Ricci.Ještě jsem nezažila, že by nějaká její vůně byla nepovedená.Flakonek Niny je roztomilý a podle mého odpovídá charakteru příjemně ovocné vůně.Dle mých skušeností flakony, které se tváří nejvíc „ctihodně“ ukrývají největší puchy ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist