Barva pokoje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 25.04.15 19:05
Barva pokoje

Prosím o radu. Budu se stěhovat do zatím nezařízeného podnájmu. Je to přízemí, které je zastíněno, takže pokoj není moc světlý. Je v něm linoleum s imitací světlého dřeva a bílé zdi. Mám předběžně vybraný nábitek z IKEA, bílý, jednoduchý (Malm apod.). ZAtím je v něm šedobéžová světlá sedačka. Taky mám vybraný šedozelený obraz s motivem květin :D
Jakou zvolit barvu zdí, aby to nebyla s nábytkem jen čistě bílá? Co nějaká tapeta?
Je to otázka stylu Omlazení, ale já na tohle fakt nemám cit.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7817 příspěvků 25.04.15 19:37

@radmila.k záleží na tom, co se ti líbí, já osobně mám ráda teplé barvy, takže bych volila nějakou světle meruňkovou nebo vanilkovou. Pokud máš obraz se zelenou, mohla by být i světle zelená, ale bála bych se, aby pokoj nepůsobil moc chladně, někomu to ale vyhovuje. Tapet je fůra, takže klidně i tapetu - nějakou bílo - něco, ale nejlíp jen ne jednu nebo dvě stěny.

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 308 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 25.04.15 19:41

Já mám nejraději jen bílé stěny, ale teď budu mít i bílý nábytek a to by se asi nehodilo. Moc nemusím právě teplé barvy, spíš něco přírodního, nebo kávové odstíny a tak. Jenže jak je tu stále stín, mám strach že to tmavost pokoje ještě zvětší.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7817 příspěvků 25.04.15 19:47

bílé stěny a bílý nábytek je asi moc, ale kdybys měla barevné doplňky - závěsy, polštářky apod., tak by to určitě vypadalo taky dobře. A když nemusíš teplé barvy, tak nějakou hodně světle kávovou, béžovou. A opět, klidně jen na dvě stěny, další dvě bílé.

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 308 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist