Barva pokoje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 25.04.15 19:05
Barva pokoje

Prosím o radu. Budu se stěhovat do zatím nezařízeného podnájmu. Je to přízemí, které je zastíněno, takže pokoj není moc světlý. Je v něm linoleum s imitací světlého dřeva a bílé zdi. Mám předběžně vybraný nábitek z IKEA, bílý, jednoduchý (Malm apod.). ZAtím je v něm šedobéžová světlá sedačka. Taky mám vybraný šedozelený obraz s motivem květin :D
Jakou zvolit barvu zdí, aby to nebyla s nábytkem jen čistě bílá? Co nějaká tapeta?
Je to otázka stylu Omlazení, ale já na tohle fakt nemám cit.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6660 příspěvků 25.04.15 19:37

@radmila.k záleží na tom, co se ti líbí, já osobně mám ráda teplé barvy, takže bych volila nějakou světle meruňkovou nebo vanilkovou. Pokud máš obraz se zelenou, mohla by být i světle zelená, ale bála bych se, aby pokoj nepůsobil moc chladně, někomu to ale vyhovuje. Tapet je fůra, takže klidně i tapetu - nějakou bílo - něco, ale nejlíp jen ne jednu nebo dvě stěny.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 25.04.15 19:41

Já mám nejraději jen bílé stěny, ale teď budu mít i bílý nábytek a to by se asi nehodilo. Moc nemusím právě teplé barvy, spíš něco přírodního, nebo kávové odstíny a tak. Jenže jak je tu stále stín, mám strach že to tmavost pokoje ještě zvětší.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6660 příspěvků 25.04.15 19:47

bílé stěny a bílý nábytek je asi moc, ale kdybys měla barevné doplňky - závěsy, polštářky apod., tak by to určitě vypadalo taky dobře. A když nemusíš teplé barvy, tak nějakou hodně světle kávovou, béžovou. A opět, klidně jen na dvě stěny, další dvě bílé.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist