Barvení řas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 16.05.11 21:19
Barvení řas

Omlouvám se, pokud tu podobné téma je, nenašla jsem..
Chtěla bych na léto zkusit, ale jelikož netuším absolutně nic, nechci tam pak být za úplného debila.. :mrgreen:

1. cca cena?
    B) cca výdrž?
    C) udělají mi jen tohle nebo musím v nějakém celkové ošetření?
    D) jak moc je pravděpodobné, že z toho opuchnu nebo tak něco, když vyloženě alergická snad nejsem? četla jsem totiž pár případů, kdy to nedopadlo moc dobře..
    E) dělají se jen horní nebo komplet nebo jak kdo chce?
    F) jak to vůbec probíhá? nanesou něco jako řasenku a nechají zaschnout? :conf:
  2. nějaké typy na šikovnou a levnou kosmetičku v Ústí nebo Liberci? 8)

To by mohlo být snad vše..děkuji :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 16.05.11 22:37

Takže - já barvím doma sama… :wink:

1. 200 barva na hooodně použití… (Swis´o´par - dm, Rossman, všude…)
    B) podle toho, jak moc si myješ obličej :D Ne, vydrží to docela dlouho, měsíc určitě a vymývá se to spíš u konečků řas…
    C) Myslím, že pokud nebudeš chtít sama, tak se dá jenom na řasy…
    D)Já neopuchla, jenom poprvé, když jsem smývala, tak se mi trochu dostalo do oka a štípalo to, ale už si na to dávám pozor a neděje se to… (a to jsme atopik i alergik na kdeco…)
    E)Dělám si oboje, ty dolní jenom přimeřeně, předpokládám, že udělají jak budeš chtít, ale tak asi by bylo hloupé mít vrchní pěkně hnědé a spodní světlnounké…
    F)Heh, ta barva co mám já je jakoby dvoufázová: najdřív naneseš nějakou průhlednou vodičku a na to gel, který barví (mají v tom přiložený hřebínek, ale ten je na nic, barvím starou umytou řasenkou a detaily dělám párátkem…) Dolů pod oči mají takové papírky, ale ty nepoužívám, jenom pořádně promažu okolí očí (i víčka), třeba indulonou, modrou Niveou…
    G) Tak to už nevím, nechtělo se mi za to platit „zbytečně“ peníze, tak jsem si pomohla sama… (jo a ta barva vydrží vážně dlouho, na 10 použití bude určitě…)
Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.05.11 23:59

já jsem se nechávala barvit kdysi na gymplu, stálo mě to asi dvacku, pak možná maximálně 40 (na malém městě), trvalo to snad ani ne půl hodiny. Nosím čočky a několikrát mě barvili i s nimi, nikdy jsem neopuchla ani nic takového. Jak dlouho to vydrželo si už bohužel moc nepamatuju, možná cca měsíc :? :?: fakt už nevím, ale abys nebyla zklamaná, řasy jsou tmavé, ale rozhodně nejsou hustší nebo delší :) . Bylo to tak, že jsem zavřela oči, nanesli barvu, nějakou dobu jsem tak ležela, pak to smyli a nazdar :) v podstatě asi jako barvení vlasů, jen nanesli kolem nějakou emulzi, aby se neobarvilo i něco jiného, myslím… Dělají to snad v každém kosmetickém salonu.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 17.05.11 08:48

Díky za info..opravdu nečekám, že mi zhoustnou či kdoví co..jde mi jen o obarvení..i když si dám řasenku, u kořínků jsou prostě pořád světlý, jelikož se tam nedostanu :?

Poprvé to zkusím u kosmetičky a když bude výsledek dobrý, koupím si barvu (díky za typ, ani mě nenapadlo, že si vlastně můžu obarvit sama :oops: )

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 17.05.11 09:04

Barvím henou už roky a nemám s tím problém..... jediný problém který mám je sehnat tu henu, už se nedá koupit na každém rohu jako dřív. Barva vydrží cca tři týdny. Co se týká podráždění očí - záleží na tom jak se trefím s hustotou vytvořené kašičky a s množstvím kysličníku - když mi ujede ruka tak je to peklo.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

lilium
Učednice 118 příspěvků 18.05.11 20:51

Taky barvím sama, teď mám taky Swiss-o-par, ale teda s tím moc spokojená nejsem, jednak ta aplikace nic moc a pak mám černou, ale chytá mi do hněda :conf: . Henu jsem zkoušela a ta na mně moc nedrží - tak max 2 týdny. Výborná byla Londa, byla to tuba jak od zubní pasty, vydržela mi tak 2 roky, ale tu už jsem nikde nenašla - stáhli ji z běžného prodeje a dodávají pouze kosmetičkám :twisted: . Máte někdo zkušenost s Refectocil?
Ale já teda nebarvím řasy, ale obočí, řasy si nechávám dělat u kosmetičky. Jinak myslím, že samotné barvení řas teď stojí kolem 50,– (taky ještě pamatuju doby, kdy to bylo za dvacku :wink: ). A jak bylo napsáno výše, zavřeš oči, oni tě opatlají něčím kolem, aby to nechytlo na kůži, a nechají působit tak 10 - 15 minut. Pak ti to kosmetička vymyje, ale může tě to trošku štípat. A výdrž - no zhruba ten měsíc, někdy i dýl.

Na poličce 8 parfémů 15 miniatur 6 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 27 parfémů

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 02.07.11 23:27

Já jsem si ted pořídila swiss-o-par a jsem spokojená. V létě se mi nechce toho moc patlat na obličej, a když jdu k vodě nemusím se bát rozteklé řasenky.:-)

Jsem plavovlasá, zvolila jsem černou barvu a vyhovuje mi, protože opravdu není sytě černá. Svoje řasy mám husté a dlouhé, bohužel od poloviny ke konečkům dosti světlé, takže to vypadá jako bych ani žádné neměla. Na barvení jsem si troufla sama a musím říct, že je to hračka (asi mám pevnou ruku :-). Za pět minut hotovo! Je pravda, že přiložený hřebínek není moc praktický ( s trochou umu to s ním , ale jde),lepší bude vymytý aplikátor od řasenky.
Mělo by to vydržet ze čtyři týdny, tak jsem zvědavá.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 03.07.11 09:12

Já už 2× byla u kosmetičky a super..teď jsem si nechala udělat i obočí, to příště zkusím sama, protože na tom nic není, ale hrabat si sama v řasách se mi moc nechce..navíc jsem o Swiss-o-par na více místech četla, že není skutečně černá..

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 04.07.11 19:55
melisaa píše:
Já už 2× byla u kosmetičky a super..teď jsem si nechala udělat i obočí, to příště zkusím sama, protože na tom nic není, ale hrabat si sama v řasách se mi moc nechce.. navíc jsem o Swiss-o-par na více místech četla, že není skutečně černá ..

Opravdu není úplně černá ale o to víc vypadá přirozeněji

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 05.07.11 20:10

Plánuju si koupit hnědou na obočí a možná (když budu mít dost odvahy) vyzkouším ty řasy a když si neublížím, zkusím pak i černou..

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 12.07.11 22:44

chodím pravidelně, úprava obočí včetně nabarvení obočí i řas u nás 175.-
moje kosmetička si míchá barvu sama a v pohodě mi vydrží měsíc do další kosmetiky.. díky tomu jsem úplně přestala používat řasenku… doma jsem kdysi taky zkoušela, ale nevydrží to tak dlouho a nebavilo mi to patlat na oči

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 13.07.11 11:42

Tyjo holky teď jste mě docela nahlodaly, teď na léto by to bylo určitě super na koupání a taky když se pořád potím :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 18.07.11 13:28

Mně připadá, že mi neuvěřitelně rychle rostou řasy..konečky jsou v pohodě tmavé měsíc, ale u kořínků „blonďatost“ vyčuhuje už po týdnu!!

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 18.07.11 18:29

To jakože máš odrosty ???? :-)

Já chodím nějaký čas ke kosmetičce, protože dobře pokecáme a je mi to paplání příjemné, a nabarví mi i obočí a řasy, akorát přemýšlím, že se na to barvení už vykašlu, po barvení vypadám týden jako klaun Ferdinand a pak je celá barva pryč :-(, žádné pěkné mezidobí.
Stejně, co chodím opět do práce, se každý den maluju, řasy mám krátké, ale když nahodím kvalitní řasenku, tak jsem jak mrkací panna :-)

Sama si taky někdy barvím, ale ty řasy mi nějak nejdou, často si to máznu moc blízko oka a pak to začne štípat a když to vymývám vodou, tak si cáknu do oka barvy ještě víc ..... bojím se pak oslepnutí ......a nadávám si do všeho možného.
Používám kartáček ze staré řasenky, tím se mi to dobře nanáší.
Moje kosmetička říkala, že si samobarvením vypěstovala alergii na barvy.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist