Barvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 07.11.09 13:15
Barvy

Jaké máte rádi? Nebo jaké vám sluší?
Mám ráda červenou, bordeau, temně fialovou, světle i tmavě zelenou a hodně tmavě hnědou. Čím jsem starší, tím víc barev, které jsem dřív třeba opravdu neměla ráda. Až budu stará babka, budu nosit asi žlutou a růžovou! :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 07.11.09 13:53

U mě vede jednoznačně v oblečení jenom ČERNÁ , v doplncích, šperkách - už všechny možné různé barvy. Jedině nemám moc ráda žlutou a zelenou - nesluší mi.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 07.11.09 14:01

V oblečení a doplňcích vede černá - v té se cítím nejlépe (mám na sobě také ráda některé odstíny hnědé, béžové, vínové, tmavě-modré, modrošedé, a občas bílou).
Nenosím světle modrou, většinu odstínů zelené, oranžové, žluté …

V interiérech - zařízení bytu - naopak černou ráda nemám. Líbí se mi barevnost, prostor, světlo … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 07.11.09 14:11

Já se přidám k černým můrám…
Ovšem doplňky mám ráda barevné a zajímavé…
Nebo zbožňuju černou s barevnými vzory (látky, výšivky a tak)… :heart:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 07.11.09 14:16

Také jsem na černou…v oblečení…a také v interiérech mám ráda barvy, ale už ne velké světlé prostory.....spíš tmavší a osvětlené uměle..

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 07.11.09 14:16

Moje nejmilejší barvy jsou bílá, stříbrná a černá. Nosím snad všechny barvy krom žluté a oranžové ty mi nějak nesluší. A co se týče interiéru - jeden pokoj mám v přírodním dřevě se zelenými stěnami a oranžovými doplňky a druhý bílé stěny, žlutá linka a dvířka nábytku a zbytek červená (závěsy, sedačka) a černá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 07.11.09 14:56

ja mam nejradsi tmave zelenou a tmave modrou, pak takovou tu svetle sedomodrou, a posledni dobou i fialovou, kterou jsem celej zivot nenavidela stejne jako ruzovou (tu nenavidim doted, nenosila bych bundu s ruzovym prouzkem at by byl sebetensi treba). Te fialove se fakt divim, protoze posledni dobou me tato barva zacala neuveritelne pritahovat. poridila jsem si fialove kostkovanou kosili a slusi mi.
Jinak nosim vetsinou jen tmave barvy. Moc se mi libi na opalenem tele bila, ale neslusi mi, takze bilou nosim jen na masaze.

Ve zlute si pripadam nemocne stejne jako v bile, oranzovou a cervenou nekdy v jiste mire muzu, ale nesmi se to prehnat. krom ruzove jeste nesnasim takovou tu sedomelirovou jak se z ni delaj teplaky casto, to bych na sebe nevzala.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 07.11.09 15:05

Fialovou mám moc ráda, ale asi dvacet let jsem ji nenáviděla, protože mamka šila a pletla a ušila mi fialové manžestráky (mrkváče) a k tomu upletla fialový svetr, dala jsem si ještě fialový šátek do vlasů…a byla jsem nesmírně chic! :shock: Tak, až jsem z té barvy byla dvacet let znechucená. Až do loňského prosince, kdy jsem vlítla do obchodu (jak jinak nez Tatuum) a koupila si triko s flitry, svetr a korále vše v temně fialové barvě. :D Černou mám moc ráda, ale připadám si v ní smutně, kolikrát mi pokazí náladu. Jednou jsem se oblíkla černě (což dělám výjimečně) a ten den nám umřela Šilinka (zlatá kokršpanělka moje milovaná :hyster: ), tak jsem na sebe byla nevím proč naštvaná, jako kdybych to tou černou přivolala.
Jinak jsem úchylná a nepřenesla bych přes srdce, kdyby mi něco jen trochu neladilo. :shock:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 07.11.09 15:31

Já mám ráda fialovou také, pak ještě šedou, hnědou, ani černá mi nevadí, bílá je noblesní - mám ji ráda v létě na opáleném těle, žlutá je veselá, vlastně není barva, kterou bych nějak zavrhovala.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 07.11.09 17:46

Viděla jsem na youtube přehlídku Chanel pro fall/winter 2009 … Jejich klasickou černo-bílou Lagerfeld doplnil o pastelově zelené a růžové doplňky. Dalo to černo-bílé mladistvý nádech. Strašně se mi to líbilo a velice jsem se tím inspirovala.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 07.11.09 18:14

Nejraději mám červenou. Jsem bledule a ve správném odstínu červené vypadám tak nějak rozzářeně. Pak modrou (nejlépe v kombinaci s bílou). Poslední dobou kupuju všechno zelené, netuším proč. :shock: Jako doplňkovou neutrální barvu mám ráda čokoládově hnědou.

Nemůžu mít žlutou, oranžovou, béžovou, šedou a ani náhodou černou. V černé vypadám opravdu zle. Není to jen můj dojem.

Naopak interiér jsem si vyladila převázně do teplých barev - vévodí dřevo a k němu žlutá (ložnice), oranžová (koupelna), béžová (obývák). Prostě barvy, co nemůžu mít na sobě, mám kolem sebe. Ovšem černou nemám nikde. Maximálně tak na botách či kabelce. Přece jen to jde ke všemu, že jo. :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.11.09 19:28

Poslední dobou mám nějak podezřele moc růžové (tmavé, svítivé)… Jinak nejvíc nosím červenou, tmavě modrou a černou.
Nesedí mi zelená, mám ji ráda, ale ještě jsem nenarazila na odstín, ve kterém bych nevypadala divně.
(a pak mi taky nesedí oranžová, ale dělám, že to nevidím :oops: )

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 07.11.09 20:08

Nemám ráda fialovou,olivově zelenou,hořči­covou,oranžovou­.

U oblečení dávám přednost zemitým přírodním barvám,miluju taky modrou :heart:

Na změnu barev se chystám i v novém bytě,ještě uvidím jaké barvy mu budou slušet nejvíce.Nic divokého to ale nebude :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.11.09 21:07

já mám rád podobně jako Oleka, Domenica, Luna a Hailstone černou, a potom různé odstíny šedé, antracitové, tmavě modré…nemusím moc veselé a jasné barvy - tedy mluvím-li o oblečení, které rád nosím :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 07.11.09 21:58

Já jsem poslední dobou neuvěřitělně zbledla… ale fakt hrozně. I upír by vedle mě vypadal opáleně. Takže mám docela problém vybrat si vhodné barvy. :-(

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist