Barvy na oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.01.09 14:21
Barvy na oblečení

Ahoj, nevěděl jsem kam tohle téma přesně prsknout, zkusím to sem, i když to není ani tak o parfému jako spíš ..... :D

Mám následující problém s barevnejma tričkama:
jakmile se zahřejou na těle, začnou tak nějak divně čpět ..... já si myslel, že to je moje maličkost :o :shock: … ale po vyslečení trika nic. Je to prostě nějaká reakce zřejmě té barvy na bavlně s potem či co.
Bílá trika to vůbec nedělají.
Zajímavé je, že čím je tričko starší (vícekrát vyprané), tím se to zdá horší.

U košil jsem se s tím nesetkal.

Už jste se s tím někde setkali? ..... předpokládám spíš asi u chlapa, ženy se snad ani nepotí ;) :D

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 30.01.09 14:23

Ano,máš pravdu,ženy se VŮBEC nepotí. :banana:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.01.09 14:26

Setkala jsem se s tím, že z trička smrděla barva, ale to se po vyprání zlepšilo, ne zhoršilo. Asi vylučuješ nějaké speciální pižmo :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 30.01.09 14:30

Mně taky některá trika po nošení „divně voní“. Ale jenom některá. Obvykle jsou to ta s nějakou příměsí (tzn. ne čistá bavlna). Ale nedokážu říct PŘESNĚ, čím to je.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 30.01.09 14:39

myslim, ze to bude skor materialom a primesou v nom.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 30.01.09 16:20

ano, stretla som sa s tym, a to v pripade ciernych dzinsov… lenze ten pach citit normalne, nemusim sa ani spotit… nastastie to citim len ja, ked k nim privoniam…nepomaha oprat ich, nepomaha prasok, ani avivaz, ani skrob, ani vyplachat v octovej vode… myslim, ze v tomto pripade to bude skor farbou nez materialom, pretoze pri kazdom prani pustaju strasne tu ciernu farbu......

Na poličce 4 parfémy 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 30.01.09 17:35

Tan zápach může opravdu být spíše nekvalitní barvou repektive ustalovačem a fixátorem barvy,ale poradit neumím,co s tím.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 30.01.09 17:37

Leda bych doporučila vysledovat,která trika to dělají,z jakého obchodu,jaké značky a pak samozřejmě koupit jiné.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.01.09 20:20

Tak tohle se mě stalo několikrát…u trička od vietnamců,a z Tesca…podle mě je to nekvalitní barvou nebo divnou umělou příměsí.....Oboje bylo černé…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.01.09 21:09

Mně to dělá akorát jedna sukně s potiskem. Ale smrdí pořád, nejen když se zahřeje. Praní nepomáhá. :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 30.01.09 21:25

Taky jsem to zpozorovala u jednoho svého černého trika. asi to opravdu bude barvou. Kdysi jsem měla co dočinění s jednou firmou, která vyráběla spodní prádlo. No a stalo se nám 2×, že jeden vzor dámských kalhotek a jeden pánských slipů (obojí černé barvy) se doslova rozpadal. Tedy opravdu by mě zajímalo čím to barví.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.01.09 21:57

já to zatím řeším tak, že teď kupuju jenom bílou.

U ťamanů nic nekupuju, ale ono to je dnes asi jedno, protože je to všechno z číny, tady tomu dají jenom nálepku.

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 31.01.09 08:17
xronos píše:
ale ono to je dnes asi jedno, protože je to všechno z číny, tady tomu dají jenom nálepku.

Obávám se, že máš recht…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 20.03.09 17:27
xronos píše:
Ahoj, nevěděl jsem kam tohle téma přesně prsknout, zkusím to sem, i když to není ani tak o parfému jako spíš ..... :D

Mám následující problém s barevnejma tričkama:
jakmile se zahřejou na těle, začnou tak nějak divně čpět ..... já si myslel, že to je moje maličkost :o :shock: … ale po vyslečení trika nic. Je to prostě nějaká reakce zřejmě té barvy na bavlně s potem či co.
Bílá trika to vůbec nedělají.
Zajímavé je, že čím je tričko starší (vícekrát vyprané), tím se to zdá horší.

U košil jsem se s tím nesetkal.

Už jste se s tím někde setkali? ..... předpokládám spíš asi u chlapa, ženy se snad ani nepotí ;) :D

Mně tohle dělá ta bavlna s lycrou nebo čím… včetně naprosto nekřesťansky drahéhho trička od Nike, které by mělo mít protismrdutou úpravu. Dvě hodiny a z podpaždí mi táhne cosi, co připomíná znavené šestispřeží.
Hodně to dělají věci z takových těch dri-fitů a čehokoli, co má odvádět pot od těla, když o tom tak přemýšlím, a to bez ohledu na materiál, protože mám tričko z polyamidu, které nezasmrde a nezasmrdne, ale nebylo inzerované jako spešl sportovní kdovíco.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 20.03.09 18:24

no já kupuju už raděj jenom bílou ...... anebo košile, a ty to nedělají

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist