Baštíte proteinové tyčinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petraukulele
Učednice 49 příspěvků 20.11.13 15:02
Baštíte proteinové tyčinky?

Ahoj, baštíte proteinové tyčinky? Jestli ano, tak jaké? Chutnají vám, nebo to jíte jen pro dobrý pocit a nebo proto, že musíte? :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 20.11.13 15:23

baštím jenom Chanel. (vlákno som, s dovolením, nahlásila)
:kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.11.13 11:13

@petraukulele
On ke konzumaci takových tyčinek musí být nějaký důvod?
Proteinové tyčinky považuji za jeden z nejzbytečnějších produktů na světě.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.13 17:43

@Juana no tak asi jak kdo, mě to poradila přímo nutriční poradkyně v nemocnici, abych si to koupila plus proteinové nápoje s MCT, mám geneticky i ze zdravotních problémů přibrat, nechápu, proč někoho toto téma uráží :-)…stejně tak můžu říct, že Deli je zbytečná tyčinka :D

mě by třeba celkem zajímalo, jestli to někomu opravdu pomohlo přibrat, popř. jestli je to třeba lepší nutridrink nebo nějaký nutriční nápoj :kytka:

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 21.11.13 19:30

@Venea
Na přibrání jsou i léky, které ti zvýší tak chuť k jídlu, že budeš doslova žrát od rána do noci a přibereš, i kdybys nechtěla. 8)

Ale název tohoto tématu mi přijde přitroublý.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.13 19:40

@Barbarella no bohužel to tak není, občas sním i více než můj dvoumetrový přítel a nepřiberu, ale vím proč a samozřejmě se to snažím léčit :-)

a máš pravdu, že baštit je trochu přitroublé slovo :-)

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 21.11.13 19:52

@Venea
Fakt věř mi, já jsem vždycky měla příjem kalorií jak na chlapa a podvýživu.
Už ne, BMI se přehouplo do normálních hodnot.
Ale doporučovat to nemůžu, protože všechno má své pro a proti.

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 22.11.13 00:00

Pokud jde třeba o člověka slabého, trpícího nechutenstvím, v rodině se nám osvědčily Nutridrinky, teda v podstatě jakékoliv nápoje toho typu i od jiné firmy (protože jsou levnější) - podle mě se snadněji zkonzumují. Jak se to musí žvýkat, tak to lidem s nechutenstvím roste v puse, zatímco hustší nápoj obvykle zvládnou. Navíc to doplní i tekutiny.

Obecně mi nápoje připadají příjemnější, tyčinka kolikrát dopadne jenom jako náhražka jídla, místo jako přídavek, podle mě by se měl člověk radši najíst normálních potravin s tou správnou výživnou hodnotou, aby si nezvykal to šidit tyčinkou. to je jedno, že „tahle je zdravá“. Aspoň já osobně mám tendenci vybrat si to, na co mám chuť, a prohlásit to za další chod (takže si dám tu tyčinku a chleba s pomazánkou a zeleninou už nesním, což zcela jistě není ten správný přístup k vlastnímu organismu).

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 22.11.13 08:22

@Evženie
Přesně tak - lékaři doporučují nutridrinky.
Proteinové tyčinky jsou jenom těžký byznys, polovina samotné tyčinky jsou stejně jenom obyčejné ovesné vločky a hromada cukru. Jídelníček se i pro člověka se zdravotními problémy nebo vrcholového kulturistu dá postavit bez nich.
Konzumace „obyčejným člověkem“ je naprosto zbytečná a v některých případech může být i nebezpečná.

A vlastně nevíme jestli se tazatelka ptá na normální obyčejné musli tyčinky, co člověk koupí za deset korun v krámě nebo jestli se ptá na opravdické proteinové tyčinky co se kupují ve speciálních výživách a stojí podstatně víc. Nehledě na jednu věc… u proteinových tyčinek stejně jako u různých připravků na klouby platí, že to nefunguje dokud k tomu ještě fyzicky člověk nedělá. Aby proteinová tyčinka k něčemu byla, tak se musí makat. Aby kloubní výživa k něčemu byla tak se ten člověk musí hýbat. Sedět na gauči a cpát se výživovými doplňky akorát huntuje tělo a nic z toho není, jen vítr v peněžence.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 22.11.13 08:35

@Venea
Mně to neuráží. Jen chci říct, že člověk musí dobře zvážit jestli to vůbec potřebuje. Nevím jaké máš potíže a co ti působí problémy přibrat. Jen mohu ze zkušenosti z přímého přenosu říct, že pokud se nejedná o závažné problémy, je lepší se smířit s tím, že má člověk rychlé spalování a je důležité přizpůsobit tomu jídelníček tak aby nebyla podvýživa a bylo dost energie. Než se cpát čímkoliv a pak za pár let jen vypleskle koukat co to udělalo s tělem.
Ps: sežrat víc než dvoumetrový chlap není problém (nejsem obézní a mám podprůměrnou výšku). Problém je daný tím co se vlastně jí. Postavte přede mně vysoký stejk a skončím s ním dřív než můj muž v půlce prohlásí, že má dost. Dejte nám mísu škvarků a dostanu tak desetinu. Takže radím, vykašli se na saláty a zákusky a dej si smetanu a hroudu parmazánu a bůček a pak si skoč do posilovny a naber svaly.

barbucha  22.11.13 10:06

Souhlasím s @Juana - ležením na gauči ještě nikdo nikdy svaly nezískal :mrgreen: a zdravej člověk s normální skladbou jídelníčku vůbec žádný doplňky stravy nepotřebuje. Když se to tak vezme, tak ani vitamíny v tabletkách, natož pak nějaký proteiny.
Přece snad každej jí vajíčka, maso, mlíko (neb nežijeme zaplaťpříroda v Somálsku) - ergo kladívko, má-li někdo pocit nedostatečnosti, může zvýšit příjem uvedených pochutin (třeba na úkor sacharidů, což člověku jen prospěje).

A beztak očekávám, že sem zakladatelka brzo vrazí nějakej link, velmi výhodně nabízející tyhlety zbytečnosti 8)

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.11.13 10:25
@barbucha píše: A beztak očekávám, že sem zakladatelka brzo vrazí nějakej link, velmi výhodně nabízející tyhlety zbytečnosti 8)

Presne tak. Podla mňa takéto vlánka sem nepatria. Vletí sem niekto, ani jeden príspevok o vôňach, len hneď nové vlákno, ktoré zaváňa reklamou. A týmto som sa nechcela nikoho dotknúť a nikoho uraziť, ale názov fóra je predsa arome.cz, ale kludne hádžte kameňom, ajtak som ďaleko :jazyk: 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 22.11.13 11:23

@opoponax
třeba někomu ten chemický smrad tyčinek voní :lol:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.11.13 11:40

já jsem netušila, že svým příspěvkem rozpoutám takovou debatu :-D

@opoponax je to sice arome, ale je to taky volná diskuze, tak mě nenapadlo, že někoho se dotkne téma o proteinových tyčinkách, mě zase třeba nezajímají kočky nebo obnošené oblečení a přesto tady taková témata jsou a s parfémy nemají nic společného, to že slečna ničím voňavým nepřispěla a založila hned takové téma, je určitě nešťastné, ale zatím tady žádnou reklamu neudělala, tak proč ji hned obviňovat (chápu, že takové jsou většinou zkušenosti), slečnu neznám a obhajovat její čisté úmysly určitě nebudu, jen mi to nedalo nenapsat :-D

co se mé osoby týče, tak píšu, že zdravotně nejsem ok, není to nic, na co bych měla umřít, ale rozepisovat to tady nechci, k doktorům chodím, sami se mi snaži poradit, jak přibrat, nutridrinky samozřejmě už spoustu let znám a mám je doma, rychlé spalování nemám a na gauči neležím :lol: , taky mi ještě nebylo ani 25, takže očekávám, že po dětech a po jiných hormonálních změnách ve vyšší věku, taky nebudu řešit, že bych nemohla přibrat :D

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 22.11.13 11:56
taky mi ještě nebylo ani 25, takže očekávám, že po dětech a po jiných hormonálních změnách ve vyšší věku, taky nebudu řešit, že bych nemohla přibrat :D

Tak to máš ještě šanci. :mrgreen:
Ale podotýkám, že ani jedno zrovna mně nepomohlo ani jediným dekem nahoru. 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist