Baštíte proteinové tyčinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petraukulele
Učednice 49 příspěvků 20.11.13 15:02
Baštíte proteinové tyčinky?

Ahoj, baštíte proteinové tyčinky? Jestli ano, tak jaké? Chutnají vám, nebo to jíte jen pro dobrý pocit a nebo proto, že musíte? :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 20.11.13 15:23

baštím jenom Chanel. (vlákno som, s dovolením, nahlásila)
:kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.11.13 11:13

@petraukulele
On ke konzumaci takových tyčinek musí být nějaký důvod?
Proteinové tyčinky považuji za jeden z nejzbytečnějších produktů na světě.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.13 17:43

@Juana no tak asi jak kdo, mě to poradila přímo nutriční poradkyně v nemocnici, abych si to koupila plus proteinové nápoje s MCT, mám geneticky i ze zdravotních problémů přibrat, nechápu, proč někoho toto téma uráží :-)…stejně tak můžu říct, že Deli je zbytečná tyčinka :D

mě by třeba celkem zajímalo, jestli to někomu opravdu pomohlo přibrat, popř. jestli je to třeba lepší nutridrink nebo nějaký nutriční nápoj :kytka:

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 21.11.13 19:30

@Venea
Na přibrání jsou i léky, které ti zvýší tak chuť k jídlu, že budeš doslova žrát od rána do noci a přibereš, i kdybys nechtěla. 8)

Ale název tohoto tématu mi přijde přitroublý.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.13 19:40

@Barbarella no bohužel to tak není, občas sním i více než můj dvoumetrový přítel a nepřiberu, ale vím proč a samozřejmě se to snažím léčit :-)

a máš pravdu, že baštit je trochu přitroublé slovo :-)

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 21.11.13 19:52

@Venea
Fakt věř mi, já jsem vždycky měla příjem kalorií jak na chlapa a podvýživu.
Už ne, BMI se přehouplo do normálních hodnot.
Ale doporučovat to nemůžu, protože všechno má své pro a proti.

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 22.11.13 00:00

Pokud jde třeba o člověka slabého, trpícího nechutenstvím, v rodině se nám osvědčily Nutridrinky, teda v podstatě jakékoliv nápoje toho typu i od jiné firmy (protože jsou levnější) - podle mě se snadněji zkonzumují. Jak se to musí žvýkat, tak to lidem s nechutenstvím roste v puse, zatímco hustší nápoj obvykle zvládnou. Navíc to doplní i tekutiny.

Obecně mi nápoje připadají příjemnější, tyčinka kolikrát dopadne jenom jako náhražka jídla, místo jako přídavek, podle mě by se měl člověk radši najíst normálních potravin s tou správnou výživnou hodnotou, aby si nezvykal to šidit tyčinkou. to je jedno, že „tahle je zdravá“. Aspoň já osobně mám tendenci vybrat si to, na co mám chuť, a prohlásit to za další chod (takže si dám tu tyčinku a chleba s pomazánkou a zeleninou už nesním, což zcela jistě není ten správný přístup k vlastnímu organismu).

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 22.11.13 08:22

@Evženie
Přesně tak - lékaři doporučují nutridrinky.
Proteinové tyčinky jsou jenom těžký byznys, polovina samotné tyčinky jsou stejně jenom obyčejné ovesné vločky a hromada cukru. Jídelníček se i pro člověka se zdravotními problémy nebo vrcholového kulturistu dá postavit bez nich.
Konzumace „obyčejným člověkem“ je naprosto zbytečná a v některých případech může být i nebezpečná.

A vlastně nevíme jestli se tazatelka ptá na normální obyčejné musli tyčinky, co člověk koupí za deset korun v krámě nebo jestli se ptá na opravdické proteinové tyčinky co se kupují ve speciálních výživách a stojí podstatně víc. Nehledě na jednu věc… u proteinových tyčinek stejně jako u různých připravků na klouby platí, že to nefunguje dokud k tomu ještě fyzicky člověk nedělá. Aby proteinová tyčinka k něčemu byla, tak se musí makat. Aby kloubní výživa k něčemu byla tak se ten člověk musí hýbat. Sedět na gauči a cpát se výživovými doplňky akorát huntuje tělo a nic z toho není, jen vítr v peněžence.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 22.11.13 08:35

@Venea
Mně to neuráží. Jen chci říct, že člověk musí dobře zvážit jestli to vůbec potřebuje. Nevím jaké máš potíže a co ti působí problémy přibrat. Jen mohu ze zkušenosti z přímého přenosu říct, že pokud se nejedná o závažné problémy, je lepší se smířit s tím, že má člověk rychlé spalování a je důležité přizpůsobit tomu jídelníček tak aby nebyla podvýživa a bylo dost energie. Než se cpát čímkoliv a pak za pár let jen vypleskle koukat co to udělalo s tělem.
Ps: sežrat víc než dvoumetrový chlap není problém (nejsem obézní a mám podprůměrnou výšku). Problém je daný tím co se vlastně jí. Postavte přede mně vysoký stejk a skončím s ním dřív než můj muž v půlce prohlásí, že má dost. Dejte nám mísu škvarků a dostanu tak desetinu. Takže radím, vykašli se na saláty a zákusky a dej si smetanu a hroudu parmazánu a bůček a pak si skoč do posilovny a naber svaly.

barbucha  22.11.13 10:06

Souhlasím s @Juana - ležením na gauči ještě nikdo nikdy svaly nezískal :mrgreen: a zdravej člověk s normální skladbou jídelníčku vůbec žádný doplňky stravy nepotřebuje. Když se to tak vezme, tak ani vitamíny v tabletkách, natož pak nějaký proteiny.
Přece snad každej jí vajíčka, maso, mlíko (neb nežijeme zaplaťpříroda v Somálsku) - ergo kladívko, má-li někdo pocit nedostatečnosti, může zvýšit příjem uvedených pochutin (třeba na úkor sacharidů, což člověku jen prospěje).

A beztak očekávám, že sem zakladatelka brzo vrazí nějakej link, velmi výhodně nabízející tyhlety zbytečnosti 8)

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.11.13 10:25
@barbucha píše: A beztak očekávám, že sem zakladatelka brzo vrazí nějakej link, velmi výhodně nabízející tyhlety zbytečnosti 8)

Presne tak. Podla mňa takéto vlánka sem nepatria. Vletí sem niekto, ani jeden príspevok o vôňach, len hneď nové vlákno, ktoré zaváňa reklamou. A týmto som sa nechcela nikoho dotknúť a nikoho uraziť, ale názov fóra je predsa arome.cz, ale kludne hádžte kameňom, ajtak som ďaleko :jazyk: 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 22.11.13 11:23

@opoponax
třeba někomu ten chemický smrad tyčinek voní :lol:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.11.13 11:40

já jsem netušila, že svým příspěvkem rozpoutám takovou debatu :-D

@opoponax je to sice arome, ale je to taky volná diskuze, tak mě nenapadlo, že někoho se dotkne téma o proteinových tyčinkách, mě zase třeba nezajímají kočky nebo obnošené oblečení a přesto tady taková témata jsou a s parfémy nemají nic společného, to že slečna ničím voňavým nepřispěla a založila hned takové téma, je určitě nešťastné, ale zatím tady žádnou reklamu neudělala, tak proč ji hned obviňovat (chápu, že takové jsou většinou zkušenosti), slečnu neznám a obhajovat její čisté úmysly určitě nebudu, jen mi to nedalo nenapsat :-D

co se mé osoby týče, tak píšu, že zdravotně nejsem ok, není to nic, na co bych měla umřít, ale rozepisovat to tady nechci, k doktorům chodím, sami se mi snaži poradit, jak přibrat, nutridrinky samozřejmě už spoustu let znám a mám je doma, rychlé spalování nemám a na gauči neležím :lol: , taky mi ještě nebylo ani 25, takže očekávám, že po dětech a po jiných hormonálních změnách ve vyšší věku, taky nebudu řešit, že bych nemohla přibrat :D

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 22.11.13 11:56
taky mi ještě nebylo ani 25, takže očekávám, že po dětech a po jiných hormonálních změnách ve vyšší věku, taky nebudu řešit, že bych nemohla přibrat :D

Tak to máš ještě šanci. :mrgreen:
Ale podotýkám, že ani jedno zrovna mně nepomohlo ani jediným dekem nahoru. 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist