Baza pod mejkap na vyhladenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka957
Nováček 13 příspěvků 09.05.12 21:02
baza pod mejkap na vyhladenie

ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú bázu pod mejkap, ktorá vyhladí moje megapóry? ďakujem

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 09.05.12 21:05

Za mě jedině Dermacol Satin make-up base. Krásně zjemní pleť, je taková sametová, kdybych nepotřebovala překrýt pihy a červené tváře, tak bych si ji snad nechala jen tak bez make-upu.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.05.12 21:21

Někdo si chválil Porefessional od Benefitu, není to přímo báze pod MU ale na póry má fungovat skvěle.

Jinak jsem teda žila v domění, že každá báze pod make-up vyhlazuje nerovnosti (tedy i póry), tak nevím, zda je úplně nutno zakládat nové téma. Podobné tu již jistě je.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

lenka957
Nováček 13 příspěvků 10.05.12 00:57

clarisse ďakuje:) skúsim

@verunka2201 áno, všimla som si ho, ale to je o bázach všeobecne a ver mi, že som ich vyskúšala už dosť (elf, catrice, alverde, gosh, pupa…) a žiaden mi na to nezaberá:( vyhladí tie úplne maličké ale na lícach mám pory väčšie a rada by som ich zakryla:) o tom od benefitu som počula, ale tiež som o ňom počula, že na ňom nedrží korektor, tak neviem no

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.05.12 14:41

já používám též tu Dermacol jako Clarisse a hlásím úplnou spokojenost!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 10.05.12 15:40

Tak nevím, jestli velké póry půjdou nějak zakrýt :think: Pokud člověk na sobě nebude chtít mít divadelní líčení, které zakryje všechno za cenu masky :nevim:

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 16.05.12 07:53

Velké póry jdou zjemnit snadno, Effect Miracle od Lancome je opravdu zázrak,doporučuji alespoň vyzkoušet-mají např.v Douglasu,po prvním vyzkoušení jsem nemohla uvěřit vlastním očím,je to opravdu první „věc“,která mění tvář před očima…a malé upozornění-žádný makeup póry nezakryje,spíš zvýrazní,takže opravdu používat buď BB krémy,nebo tónovací báze pod makeup…a Dermacol Satin make-up base není špatná,je příjemná,používala jsem ji jednu dobu také,ale omlouvám se,žádný „ažtakzázrak“ to není… :kytka:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist