Baza pod mejkap na vyhladenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka957
Nováček 13 příspěvků 09.05.12 21:02
baza pod mejkap na vyhladenie

ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú bázu pod mejkap, ktorá vyhladí moje megapóry? ďakujem

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 09.05.12 21:05

Za mě jedině Dermacol Satin make-up base. Krásně zjemní pleť, je taková sametová, kdybych nepotřebovala překrýt pihy a červené tváře, tak bych si ji snad nechala jen tak bez make-upu.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.05.12 21:21

Někdo si chválil Porefessional od Benefitu, není to přímo báze pod MU ale na póry má fungovat skvěle.

Jinak jsem teda žila v domění, že každá báze pod make-up vyhlazuje nerovnosti (tedy i póry), tak nevím, zda je úplně nutno zakládat nové téma. Podobné tu již jistě je.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

lenka957
Nováček 13 příspěvků 10.05.12 00:57

clarisse ďakuje:) skúsim

@verunka2201 áno, všimla som si ho, ale to je o bázach všeobecne a ver mi, že som ich vyskúšala už dosť (elf, catrice, alverde, gosh, pupa…) a žiaden mi na to nezaberá:( vyhladí tie úplne maličké ale na lícach mám pory väčšie a rada by som ich zakryla:) o tom od benefitu som počula, ale tiež som o ňom počula, že na ňom nedrží korektor, tak neviem no

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.05.12 14:41

já používám též tu Dermacol jako Clarisse a hlásím úplnou spokojenost!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 10.05.12 15:40

Tak nevím, jestli velké póry půjdou nějak zakrýt :think: Pokud člověk na sobě nebude chtít mít divadelní líčení, které zakryje všechno za cenu masky :nevim:

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 16.05.12 07:53

Velké póry jdou zjemnit snadno, Effect Miracle od Lancome je opravdu zázrak,doporučuji alespoň vyzkoušet-mají např.v Douglasu,po prvním vyzkoušení jsem nemohla uvěřit vlastním očím,je to opravdu první „věc“,která mění tvář před očima…a malé upozornění-žádný makeup póry nezakryje,spíš zvýrazní,takže opravdu používat buď BB krémy,nebo tónovací báze pod makeup…a Dermacol Satin make-up base není špatná,je příjemná,používala jsem ji jednu dobu také,ale omlouvám se,žádný „ažtakzázrak“ to není… :kytka:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist