Be Delicious Night

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.09.08 11:27
Be Delicious Night

Tak Ada psala že se jí vůně zdá jako orientální ovocenka, z části mohu souhlasit z části nee. Jelikož ji Ada zkoušela na proužku v časopise - tam tak voní divně a jen ovocně, ve skutečnosti je daleko těžší - za chvíli v ní cítím kadidlo a připomíná mi velmi Magie Noire od Lancome. Takže mne mile překvapila, že to není zase jen „jablko“

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 24.09.08 12:15

..hmm..
Tak to jí taky zkusím,jak to půjde.
Protože jak vidím „delicious“, naskočí mi „jablko“ v různých obměnách.. :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.09.08 14:17

Zkoušela jsem ji už i na papírku… ale pořád to není ono, musím ji dát normálně na ruku. Už jsem dlouho žádnou jablečnou odnož nezkoušela, tak bych zase mohla.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.09.08 15:00

já taky jabka nemusím - zdají se mi všechny stejné - je opravdu ji třeba zkusit na ruku - budu muset pořádně kouknout na složení proč mi připomíná Magie Noire kterou mám hrozně ráda - jinak můžu říct, že je to držák od rána jej mám na ruce a ten jeden střik na zkoušku je intenzívní na den až moc

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 25.09.08 13:20

Že bych ji musela mít, tak to asi nee. Ale musím říct, že je to první pro mě snesitelné jablko od Donny Karan, které mi nezvedá žaludek. Snad to ani nebude bolehlav. Magie Noire neznám, takže nemůžu porovnat. Jinak co se týká toho stále stejného flakónu, tak mně se s ním nějak špatně zachází. Testr jsem mačkala a mačkala, a ono pořád nic. Pak se mi podařilo vydolovat jeden střik a zase to nešlo. To by mi asi hodně vadilo při každodenním používání.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 25.09.08 14:57

Musím doplnit svůj předchozí příspěvek. Be Delicious Night se během další hodiny rozležela do silně kadidlové, řekla bych i pánské vůně. Navíc je to opravdu výrazný držák. Nakonec se začínala ozývat i hlava, takže jsem ji běžela umýt :? . Škoda, začátek vypadal slibně.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.09.08 17:24

Už jsem vyzkoušela na ruce. A cítím v ní Black Cashmere, zvlášť po rozvonění, Violette, to bylo možná to, co ti vadilo… Black Cashmere je takový zvláštní bolehlav, krásný a protivný zároveň.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist