Bel Ami nebo Bel Ami Vetiver?Co lahodi vasemu nosu vice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Otavak
Učednice 37 příspěvků 25.08.16 19:57
Bel Ami nebo Bel Ami Vetiver?Co lahodi vasemu nosu vice?

Panove,chtel bych si poridit jednu z techto vuni,ale nemohu se uplne rozhodnout.Obe maji neco do sebe.Pomozte mi svymy nazory se rozhodnout.I kdyz momentalni rozpolozeni asi stejne rozhodne,ale budu rad za kazdy vas nazor.Dekuji.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1842 příspěvků 26.08.16 17:07

Nejako sa nikto neponáhľa s odpoveďou…
Za mňa:
Zabezpečiť si obe vône. Stoja sa to! Ja by som jednu pred druhou nevedel uprednostniť.
;)

Na poličce 206 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Otavak
Učednice 37 příspěvků 26.08.16 17:52

@kamooo
Dekuji za odpoved.Take nedokazu jednu pred druhou uprednostnit.Na­konec to dopadne tak,jak pisete,ze si poridim obe :)Bel Ami Vetiver me velmi prijemne prekvapil.Spojeni klasiky a moderny se podarilo na jednicku s hvezdickou!A kla­sicka Bel Ami je proste legenda,kterou by mel mit ve sve sbirce kazdy spravny gentleman.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 0 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5258 příspěvků 26.08.16 19:28

Ja sa napríklad neviem vyjadriť, a možno nie som sám. Poznám len BAV. Je dobrý, som zvedavý na Bel Ami.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

nemo970
Znalkyně 322 příspěvků 26.08.16 20:34

Mám vzorek BA vintage od Franty a odstřik současné BAV. BA mi přijde jako okénko do minulého světa, jak píšete, pro gentlemana ze staré školy, bude chtít i odpovídající oblečení. BAV je současná, osloví širší publikum i mladší ročníky.

Na poličce 47 parfémů 7 miniatur 36 odstřiků 179 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21220 příspěvků 26.08.16 22:03

@nemo970
Souhlasím a upředňostňuji Bel Ami vintage/současnou verzi.
Připadají mi nyní jako „spešlty vůně“, když je nosím, připadám si jako výjimečný a skoro až v rauši.
Vintage mi chvílemi přijde jako božský nektar, dnešními slovy - je hustá!
BAV leží minimálně o jeden a více levelů níže, rozhodně nenaplnila moje očekávání.
Neohromila.
A trochu mne nudí. :mavam:

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist