Bel Ami - odstrik

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Otavak
Učednice 37 příspěvků 16.08.16 22:06
Bel Ami - odstrik

Dobry vecer panove.Jsem na Arome uplnym novackem a i ve svete vuni se teprve rozkoukavam,nicmene jsem cim dal tim vic okouzlen panskymi vunemi z 80.let.Proto bych mel na vas dotaz,kde by se zde v CR dal sehnat odstrik Bel Ami od Hermes (v soucasne formulaci).Nebo kde se da k teto vuni alespon privonet.V beznych parfumeriich jsem narazil jen na tester Bel Ami vetiver.Dekuji.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 16.08.16 22:19

http://www.jedenklik.cz/…aletni-voda/

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 16.08.16 23:58

Dá se vyzkoušet v butiku Hermes na Pařížské ulici v Praze, pokud to nemáte daleko.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Otavak
Učednice 37 příspěvků 17.08.16 07:07
@Chandler píše:
Dá se vyzkoušet v butiku Hermes na Pařížské ulici v Praze, pokud to nemáte daleko.

Diky moc za tip!Z Prahy sice nejsem,ale obcas tam jezdim,takze pri dalsi navsteve hlavniho mesta povedou me kroky rovnou do Parizske :D

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1842 příspěvků 17.08.16 08:20

@Otavak Zdravím Vás kolega. A Bel Ami Vetiver Vás neoslovil? Je to parádna vôňa :palec: .

Na poličce 206 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Otavak
Učednice 37 příspěvků 17.08.16 08:46
@kamooo píše:
@Otavak Zdravím Vás kolega. A Bel Ami Vetiver Vás neoslovil? Je to parádna vôňa :palec: .

Take zdravim.Bel Ami vetiver se mi zamlouva velmi,tak jsem chtel prave vyzkouset i jeho slavneho predchudce.

tally7
Znalkyně 486 příspěvků 17.08.16 10:06
@Otavak píše:
Dobry vecer panove.Jsem na Arome uplnym novackem a i ve svete vuni se teprve rozkoukavam,nicmene jsem cim dal tim vic okouzlen panskymi vunemi z 80.let.Proto bych mel na vas dotaz,kde by se zde v CR dal sehnat odstrik Bel Ami od Hermes (v soucasne formulaci).Nebo kde se da k teto vuni alespon privonet.V beznych parfumeriich jsem narazil jen na tester Bel Ami vetiver.Dekuji.

Rád Vám prodám odstřik a ještě raději celý zbytek balení. Důvod je jediný: Když mám náladu na Bel Ami, tak vždy sáhnu po vintage verzi a současná verze mi tedy jen tak leží na polici… :mrgreen:

Na poličce 43 parfémů 4 miniatury 50 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 782 příspěvků 17.08.16 13:10

(nevím jak smazat příspěvek) :? :lol:

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist