Bělení zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 07.04.09 12:54
Bělení zubů

ahoj chci se zeptat na váš názor co se vám nejvíce osvědčilo na domácí použití či v ordinaci.Já si teď na doporučení od kolegyně objednala WhiteStripes ze Států,u nás není,tak jsem zvědavá,kolegyně na něj pěla chválu i na MUA jsou dobré komentáře na něj,tak uvidímk

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 08.04.09 09:48

Ahoj, já mám zkušenost s domácím bělením špatné. Koupila jsem kde co, vyhozené peníze (belící pasty např. Rembrandt, pudry, WhitePearl, pak nevím ty názvy - násady na zuby kam se aplikuje gel, i ty bělící proužky)
možná to zabere kuřákům nebo lidem, co si třeba nečistí dobře zuby, já žádný rozdíl neviděla. Maximálně Clinomyn odstraní skvrnky, zubní kámen, ale žluté zuby, myslím ty přirozeně žluté, se které má většina lidí od přírody, tak s těmi si žádný z těchto přípravků neporadí, nepomůže ani trochu!!!

jediné, co skutečně funguje je bělení u zubaře, byla jsem na něm, metoda Opalescence (myslím) samotná aplikace cca 1,5-2 hodiny s otevřenou pusou v křesle (už tehdy jsem si přísahala, že už nikdy)
no a co přišlo když jsem odjížděla…už v autě to začalo. Projížděly mi blesky zuby do hlavy, zhoršovalo se to, když jsem dojela do práce, už jsem chcípala. a to mi vnutili 600 prášek - já ještě machrovala, že to asi nebude nutné. bolesti až do večera, druhý den už bylo snesitelné, ale stále jak projíždění nervu, ale opravdu už slabé.

no pro krásu se musí trpět. přísahala jsem, že už na to nepůjdu, ale šla jsem. napodruhé jsem přišla už nadopovaná ibalginy, myslela jsem, že bolest přečůrám :) no fakt je, že bylo lepší, utlumené, ale napodruhé to bylo horší, celou noc jsem nespala, trvalo to déle. zřejmě byla víc narušená sklovina.

rozhodně nechci nikoho strašit, prý jsou reakce individuální, třeba někdo jiný nevnímá takto bolestivě. Ale je lepší s tímto počítat, protože já měla opravdu co dělat odřídit přes celou prahu do práce.

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 08.04.09 10:15

… já si nechala pouze vyčistit zuby pískováním, což není bělení, pouze návrat k původní barvě … zuby prokoukly, dokonce i pár všímavých lidí zareagovalo … je to šetrná metoda s velmi přirozeným výsledkem … zářívě bílé zuby nechci 8)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 08.04.09 11:12

tak já mám své zuby,docela hodně bílé i zubaři mi je chválí ale poslední dobou jsolu jaksi zašlé a nejde to nijak vyčistit,kartáč­kem,takže já hci jen návrat ke své původní barvě.a to pískování,to probíhá jak?a kolik tě to stálo jestli se můžu zeptat?

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 08.04.09 11:34

…já to měla jako „protislužbu“, takže cenu přesně nevím,… myslím minimálně tak 800 … tady jsem našla celkem šikovné stránky na dané téma: http://www.beleni-zubu.net/…-beleni-zubu …, když zadáš „pískování zubů“, najde to celkem hodně odkazů vč.cen … není to zrovna příjemné, používá se k tomu taková tryska s nějakou jemnou brusnou směsí, ale dá se to v klidu vydržet a ani to dlouho netrvá … do večera nepříjemný pocit, druhý den už v pohodě

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.04.09 12:58

Pískování - stálo mě 600 Kč.(Včetně odstranění kamene.) Moc příjemné to není, ale zase ne žádná hrůza. Trvá to tak 15-20 min.
Krásně se vyčistí zuby od nežádoucí pigmentace - skvrny od kávy, nebo kouření. Vrátí se přirozená barva a zuby docela prokouknou. Vyčištění vydrží nejmíň rok.

Bělení jsem zavrhla - moje kamarádka zubařka mi říkala, že poškozuje sklovinu a nedoporučuje ho.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.04.09 15:53

Moje zubařka všechny takové zákroky odmítá dělat. Asi nejde nechat si udělat 1 takový zákrok soukromně u jiného zubaře, když mě nemá v trvalé evidenci :?: :?: :?: Přehlásit se jinam - není kam. Zubařů je u nás málo a neberou.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.04.09 16:10

Evíku - ani to pískování? To by ti určitě udělali i jinde, když je to za peníze - bez přispění pojišťovny. Je to tedy pro zubaře dost pracné a nepříjemné - píseček lítá do obličeje. (Musela jsem si po tom umýt vlasy - byly plné písku.)

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 08.04.09 16:17

… mně dali velké brýle a cosi na hlavu … ale písek byl i v podprsence :D

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 08.04.09 16:30

U nas pieskovanie robi dentalna hygienicka. Nie zubar. Zubar by to asi nestihal. :D

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.04.09 16:33
janas píše:
Evíku - ani to pískování? To by ti určitě udělali i jinde, když je to za peníze - bez přispění pojišťovny. Je to tedy pro zubaře dost pracné a nepříjemné - píseček lítá do obličeje. (Musela jsem si po tom umýt vlasy - byly plné písku.)

A orientačně, kolik se tyto zákroky tak pohybují?

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 08.04.09 16:37

Holky, mimo temy, aky mesiac je kveten? 5? alebo 6?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 08.04.09 16:37
Kriss píše:
U nas pieskovanie robi dentalna hygienicka. Nie zubar. Zubar by to asi nestihal. :D

…také tak, zubařka ji má ve vedlejší ordinaci jako doplňkovou službu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.04.09 16:38

Platila jsem 600, včetně odstranění zub.kamene.

Ta dentální hygienistika je u nás zatím v plenkách, ale snad se to časem pohne k lepšímu. To čištění opravdu nemusí dělat MUDr.
V zahraničí se tenhle obor studuje jako nástavba po střední škole 4 semestry. Jak je to u nás nevím - jestli tenhle obor existuje.

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.04.09 16:42
Kriss píše:
Holky, mimo temy, aky mesiac je kveten? 5? alebo 6?

květen 5. :wink: :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist