Belgický e-shop www.parfuma.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 14.11.12 19:17
belgický e-shop www.parfuma.com

Zařazuji sem tento belgický e-shop a svou veskrze pozitivní zkušenost s nimi. Obchod zasílá i k nám. Od 160 eur je poštovné zdarma, platit se dá kartou nebo bankovním převodem, PayPal bohužel ne. Sice u nich nejde přes internet objednat úplně všechno, ale ráda bych upozornila na sympatické ceny u vůní Amouage, Armani Prive, Parfums d´Empire, Serge Lutens a v nabídce mají i Tom Ford Private Blend vč. kolekce Jardin Noir 2012 (i když jen v provedení 50 ml).

Má zkušenost: objednávala jsem 6.11. večer, 7.11. byla má objednávka expedována a odeslána přes belgickou poštu. V pohybu zásilky nastala od 8.11. do 12.11. proluka, kdy byl balíček zřejmě na cestě mezi Belgií a ČR :think: . Další pohyb se mi zobrazil až 13.11., kdy jsem se dozvěděla, že 12.11. balíček dorazil do ČR a včera v úterý si ho přebrala rozdělovací pošta v Praze (přes tu se to zřejmě také zdrželo) a dnes, tj. 14.11. mi byla zásilka doručena Českou poštou jako obchodní balík ze zahraničí oproti mému podpisu. Doručení tedy v mém případě trvalo rovných 6 pracovních dnů.
Obchod uvádí na stránkách uvádí pro ČR délku doručení 4 - 6 pracovních dnů v závilosti na průběhu platby, očekávala jsem tedy původně dodání v té kratší lhůtě, ale jak je vidět, ona je ta doba závislá spíš na „rychlosti“ České pošty :mrgreen: (a možná i té belgické).

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 14.11.12 20:48

Já mám také dobrou zkušenost z jara.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 15.11.12 09:50

Ještě jsem zapomněla dodat, že k nákupu přibalují 3 vzorky zdarma. Do poznámky jim můžete napsat, které značky preferujete, respektují to. Mně osobně bohužel zrovna vybraly ty vůně, které jsem už zrovna zkoušela :lol: , ale nechci být za hnihopicha vzhledem k tomu, že jsou originální ;) .

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 30.09.13 19:56

Tak po tři čtvrtě roce nákup, po změně stránek a opět výborná zkušenost :) . Tentokrát jsem si vybrala tři konkrétní vzorky vůní a přesně i ty jsem dostala dva originální vč. novinky Privé Myrrhe Impériale od G. Armani, ten třetí Amouage Fate for Women byl připravený od nich, ale rozprašovací :) . No a rychlost dodání byla tentokrát superrychlá. V pátek odpoledne jsem objednala, ještě ten den odeslali belgickou poštou a dnes už mi naše pošta balíček doručila :palec: .

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 30.09.13 21:54

To jsou dobré zprávy. Navíc už mají na stránkách, že se dá platit taky PayPalem.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist