Belgický e-shop www.parfuma.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 14.11.12 19:17
belgický e-shop www.parfuma.com

Zařazuji sem tento belgický e-shop a svou veskrze pozitivní zkušenost s nimi. Obchod zasílá i k nám. Od 160 eur je poštovné zdarma, platit se dá kartou nebo bankovním převodem, PayPal bohužel ne. Sice u nich nejde přes internet objednat úplně všechno, ale ráda bych upozornila na sympatické ceny u vůní Amouage, Armani Prive, Parfums d´Empire, Serge Lutens a v nabídce mají i Tom Ford Private Blend vč. kolekce Jardin Noir 2012 (i když jen v provedení 50 ml).

Má zkušenost: objednávala jsem 6.11. večer, 7.11. byla má objednávka expedována a odeslána přes belgickou poštu. V pohybu zásilky nastala od 8.11. do 12.11. proluka, kdy byl balíček zřejmě na cestě mezi Belgií a ČR :think: . Další pohyb se mi zobrazil až 13.11., kdy jsem se dozvěděla, že 12.11. balíček dorazil do ČR a včera v úterý si ho přebrala rozdělovací pošta v Praze (přes tu se to zřejmě také zdrželo) a dnes, tj. 14.11. mi byla zásilka doručena Českou poštou jako obchodní balík ze zahraničí oproti mému podpisu. Doručení tedy v mém případě trvalo rovných 6 pracovních dnů.
Obchod uvádí na stránkách uvádí pro ČR délku doručení 4 - 6 pracovních dnů v závilosti na průběhu platby, očekávala jsem tedy původně dodání v té kratší lhůtě, ale jak je vidět, ona je ta doba závislá spíš na „rychlosti“ České pošty :mrgreen: (a možná i té belgické).

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 14.11.12 20:48

Já mám také dobrou zkušenost z jara.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 15.11.12 09:50

Ještě jsem zapomněla dodat, že k nákupu přibalují 3 vzorky zdarma. Do poznámky jim můžete napsat, které značky preferujete, respektují to. Mně osobně bohužel zrovna vybraly ty vůně, které jsem už zrovna zkoušela :lol: , ale nechci být za hnihopicha vzhledem k tomu, že jsou originální ;) .

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 30.09.13 19:56

Tak po tři čtvrtě roce nákup, po změně stránek a opět výborná zkušenost :) . Tentokrát jsem si vybrala tři konkrétní vzorky vůní a přesně i ty jsem dostala dva originální vč. novinky Privé Myrrhe Impériale od G. Armani, ten třetí Amouage Fate for Women byl připravený od nich, ale rozprašovací :) . No a rychlost dodání byla tentokrát superrychlá. V pátek odpoledne jsem objednala, ještě ten den odeslali belgickou poštou a dnes už mi naše pošta balíček doručila :palec: .

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3065 příspěvků 30.09.13 21:54

To jsou dobré zprávy. Navíc už mají na stránkách, že se dá platit taky PayPalem.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist