Bělící zubní pasty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 20.10.13 14:28
Bělící zubní pasty

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti. Používáte bělící pasty? Jaké se Vám osvědčily a které naopak ne. Já osobně mám zkušenost pouze se Swiss Dent Extreme Whitening. Dobrá, ale mám pocit, že mi spíše jen zvýraznila přirozenou bělost zubů.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dusty  20.10.13 21:53

Na toto som rezignovala, peroxidy v bežne predávaných pastách nemajú takú silu, aby zuby viditeľne zbeleli, je to nebezpečná procedúra a robia ju len zubári. Bežne používam citrónový Dontodent, ktorý pekne čistí a extrémne dlho zanecháva v ústach citrónovo-mentolovú chuť a z abrazívnych pást toto:
http://potravinydomov.itesco.sk/…002009066252.
Je v nej jemnučký prášok, nedrhne a klinčeková príchuť je tiež fantastická, odporučila mi ju zubná hygienička.
Signal, Vademecum, etc. nemusím, dráždia mi ústa.

ijáček  20.10.13 23:38

Taky jsem si koupila nějakou bělící zubní pastu, myslím to byl ten Signal, jak píše Dusty a nejenže mi dráždila ústa, ale navíc mi po ní zuby velice zcitlivěly.

nausi
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.10.13 16:18

Dnes jsem zakoupila Rembrandt u svého zubaře..drahá jak sviňa, ale vyzkoušená kamarádkou..tak uvidím..

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 23.10.13 17:08
@nausi píše:
Dnes jsem zakoupila Rembrandt u svého zubaře..drahá jak sviňa, ale vyzkoušená kamarádkou..tak uvidím..

Očekávaný výsledek za tu cenu nestál - toť moje zkušenost :cert: .
Levný a skutečně účinný prostředek na bělení zubů je jedlá soda. Na zubní kartáček nanesu obvyklé množství oblíbené zubní pasty a na ní trochu jedlé sody. Účinek je viditelný již po několika málo aplikacích, konzultovala jsem toto i s dentální hygienistkou.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

slunickoJ
sv. Parfema z Kecálburgu 2288 příspěvků 23.10.13 17:22

Také bych ráda věděla, zda nějaká pasta vůbec má nějaký viditelný bělící účinek. Jedlá soda mi zuby jakoby projasnila, ale bohužel moc nevybělila, spíš jsem měla pocit extrémního vyčištění. Trošku jsem snad efekt viděla u Promise, který zmiňovala Dusty, ale možná to byl jen můj subjektivní pocit.. Moje zuby jsou, co se bělení týče, hrozně rezistentní :roll: Signal mi je taky jen zcitlivěl, takže ten používat nemůžu. Jediné, co mi opravdu zabralo, bylo ordinační bělení a pak pásky Crest Whitening Supreme. Ale to je už malinko OT ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 23.10.13 20:34
@babča58 píše:
Očekávaný výsledek za tu cenu nestál - toť moje zkušenost :cert: .
Levný a skutečně účinný prostředek na bělení zubů je jedlá soda. Na zubní kartáček nanesu obvyklé množství oblíbené zubní pasty a na ní trochu jedlé sody. Účinek je viditelný již po několika málo aplikacích, konzultovala jsem toto i s dentální hygienistkou.

a ještě je dobré to zakápnout troškou citrónu :palec: Též to tak dělám.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 26 odstřiků 389 vzorků V tužebníku 4 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 25.10.13 16:43

Děkuji za postřehy, Swiss dent po cca měsíci používání je dost dobrá, zuby mám přirozeně bílé, ale určitě se nejedná o nějaké zesvětlení nad rámec možností (přirozeně mám zuby dostatečně bílé, ale piju kávu, čaj, víno…). Jen podotknu, že u Swiss dent nemám pocit zcitlivělých zubů jako po kdysi používaném gelu White Pearl.

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 11.11.13 16:33

Docela pěkně vylepší zuby pasta Siddhalepa Supirivicky, mám to vyzkoušené. Já mám citlivé zuby, takže mě po bělících pastách začnou po pár dnech bolet, tato pasta to nedělá.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

slunickoJ
sv. Parfema z Kecálburgu 2288 příspěvků 11.11.13 17:56

@Jitka jé, tak tuhle pastu jsem ještě neviděla, dá se koupit běžně v drogeriích, nebo je to nějaká specialita? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 12.11.13 20:13

Používám Rembrandt..k tomu pero White Pearl a zuby jsou přirozeně bílé.
Nelíbí se mě totálně bílé zuby,uměle americky bílé…ale to nebude otázka domácího bělení.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 13.11.13 19:14

Právě mně se taky nelíbí takové ty, já tomu osobně říkám porcelánové talíře, nepřirozeně bílé zuby. Rembrandt a i tu od Supirivicky vyzkouším, o peru od WP jsem slyšela, taky vyzkouším. Díky za typ:-).

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 13.11.13 20:47

Dievčatá, v DM mi pred časom vnútili v rámci nejakej akcie dvojbalenie tejto zubnej pasty.
Ja som si nevšimla, že je bieliaca (to doma nepoužívame), takže mi tu zbytočne stojí. ak o ňu máte niektorá záujem, stačí mi napísať adresu, je mi ľúto to vyhodiť, ak sa niekomu zíde.
 .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 13.11.13 21:22

Ja som používala Swiss Dent červený na citlivé zuby a bola som spokojná. Zuby sa mi asi o jeden stupeň vybielili, ako mi to poradila dentálna hygienička. Pasta nedokáže vybieliť viac, ak, potom aj s poškodením skloviny (citlivosť). Mne bolo odporučené nechať si vybieliť u lekára. Dcéra si dala vybieliť o dva stupne a už dva roky si to pekne udržiava. Jedlú sódu sme používali ešte za socíku, ale teraz to už nerobím, citrón a vôbec ovocie je agresívne pre sklovinu. To by som neskúšala. :D

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 13.11.13 21:32

Swiss Dent jsem měla také,je dobrý…ale myslím,že Rembrandt bělí víc.
Do sody s citronem bych také nešla,to už raději vybělit u dentisty :think: .
Ještě jsou různé bělící pudry-máte někdo zkušenost?
Já měla kdysy nějaký obyčejný a z té chuti a konzistence se mě ježily chlupy!
Podobně,jako když se škrábe nehty po tabuli…uáááá

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist