Benetton HOT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bestie
Učednice 62 příspěvků 10.05.08 19:23
Benetton HOT

Poradite mi prosim nekdo cemu je podobna Benetton HOT? Libi se mi flakonek, ale nemam kde ji zkusit …

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 10.05.08 21:49

Objednávala jsem ji kamarádce z Jahody (za výbornou cenu ji mají i na Cheapsmells -

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 607 příspěvků 16.12.12 12:10

Objednala jsem za body z El Nina, kvůli údajné podobě s Allure - a podoba opravdu masivní - vůní, ne výdrží ani intenzitou. Stejně jako Allure mi sice voní, ale nepřenesu se přes tu „vůni“ broskvového odlakovače. Z mojí kůže kompletně vyvanula během cca 2 hodin.
Tak těch hodin pobyla mnohem dýl, ještě večer při sprše jednou mocně zavanula:)
Mě se líbí víc než Allure, toho ředidla je tam o pár kapek míň.

Příspěvek upraven 20.12.12 v 14:42

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 16.12.12 12:24

Taky mi voní jako Allure. Jen se mi zdá ještě více výrazná a ještě více hutnější. Drží perfektně. Něco malinko umělého tam je. Allure je jemnější, vláčnější a jinak kořeněná. Noblesnější a propracovanější.
Vůně je to ale pěkná. Orientálně gurmánská. Cena výborná.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist