Betty Barclay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Iris
Učednice 239 příspěvků 02.11.08 20:06
Betty Barclay

Máte někdo zkušenost s touto značkou?
Konkrétně mě zaujala Woman No. 2 http://www.parfumer.cz/…ke-parfemy/b … voda-30ml/ , když je to nejprodávanější parfém na stránkách 8) . Taky by mě zajímalo, jaké jsou ty „orientální, lehké a velmi čisté tóny“ :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.11.08 20:32

Jé, to je nostalgie :wink: Používala jsem Betty Barclay, ale úplně tu první Woman (zelená) asi před deseti lety, když jsem dělala v Německu au-pair a často navštěvovala Douglas :) Tehdy to pro mě byl parfémový vrchol, na nic dražšího jsem si netroufla a ani mě parfémy moc nezajímaly. Takže už si ani pořádně nepamatuju, jak voněla, ale mám ji zkrátka spojenou s hezkými vzpomínkami. A tenkrát jsem ji koupila i mamince k svátku a vím, že se jí líbila :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 
1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 03.11.08 08:17

..vůně neznám,
ale jsou od ní i tělová mléka a moc dobrá!!
Pamatuji si na meruňkové(oranžová flaška),
nějaké Lila(flaška fialová),
pak modrá butela… - vždy 400ml a i u nás se dají koupit, toto množství cca 280,–kč.
Krásně jemně(ale drží)provoní pokožku,„zavlaží“,a nelepí.
Doporučuju :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist