Beyond Paradise

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.09.07 12:09

Musím se s vámi podělit o jeden zážitek. Tuhle vůni jsem zkoušela už před časem a vůbec se mi nelíbila. Nechápala jsem, jak je možné, že jednak vyhrála FIFI a jednak se vůbec někomu může líbit. Nedávno jsem jela v tramvaji a jedna dáma přede mnou měla nádherný parfém. Ten parfém mi byl hodně povědomý, na jednu stranu se mi v tu chvíli neskutečně líbil a na druhou stranu mi v hlavě stále blikala kontrolka, pozor, tahle vůně je hrozně ošklivá, tak se to ve mě mlelo, až mi to došlo, je to Beyond Paradise. Na té paní voněla opravdu neskutečně krásně. Máte někdo s touhle vůní zkušenosti?

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:
 
Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.10.08 17:31

Taky jsem k ní měla předsudky a začíná se mi líbit. Škoda, že není ve více obchodech na vyzkoušení. Ve Fannu ji mají mezi slevami, zaprášenou.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist